Klaipėdos kraštas – vis dar spekuliacijų įkaitas?

taip

taip portretas
Na taip , jei nori vadintis "patriotu" tai turi iškraipyti istorinius faktus ir meluoti :)))

tam, kuris supranta

tam, kuris supranta portretas
matosi, kad tu tai tikras lietuvis - savo tėvynės "paliekonis" :D

taip

taip portretas
Šiaip tai Memel užpuolė žalieji žmogeliukai - persirengę LT reguliarios kariuomenės kariai, ne tik užpuolė, bet ir nužudė vokiečių žandarą bei prancūzų karius. Memelį gynė apie 200 prancūzų, apie 150 žandarų ir apie 100 vietinių gyventojų, tik kad ūpo nelabai buvo galvas guldyti (ypatingai prancūzams) , dauguma žuvusių LT karių tiesiog apsinuodijo dujomis, nes kaimietukai nemokėjo elgtis dujiniu apšvietimu, taip kad ponas "TAIGIS" meluojate.

taigis

taigis portretas
o kada rusai nepuole,visada piemieji pradeda kara,visas pasaulis sita ZINO,

jums sito nesuprasti ,,TEVYNE,,

jums sito nesuprasti ,,TEVYNE,, portretas
tikri rusai gyvena rusijoje,o cia kai caras treme savo rusijos zmones is rusijos i lietuva tai yra ju paliekoniai taip ir draskosi svetimoj zemeje juodindami kitas tautas,savo tevynes meiles nepazine,protingi rusai cia neraso tik apsimeteliai,tokiu yra visame pasaulyje rusu,

lt

lt portretas
rusai puola!

Gražvis

Gražvis portretas
.tvartelio lupenai tėn ir vieta , raudonų kiauliu jovalas.

nestebina

 nestebina portretas
yra tokia kvailu reksniu kategorija - urvinis zmogus.GAL ir produktyvus rasytojas nezabitauskas.beesas is ten.

tvartelio lupenai

tvartelio lupenai portretas
eik kiaulių šert, čia ne aimanvavęs, Putinas - vienas pasaulio lyderių, gerbiamas visų šalių vadovų, o tokie degradai kaip tu , buvo ir yra fašistai tikrąja to žodžio prasme, kurios supratimas tavo gaidiškam protui neįveikiamas dalykas

Anonimas

Anonimas portretas
Baik bliauti fasisto putlerio issigalvojimus. Niekas jusu melagingu pasaku nesiklauso.

ir dar Nezajabitauskui

ir dar Nezajabitauskui portretas
Ir dar, prisiminkit - ne jūs "atgavot savo baltiškas žemes", jos jums ne iš dangaus nukrito, o atkariavo Raudonoji Armija, kurios gretose pasiaukojančiai kariavo daug tautų taip pat ir lietuvių. Jūsų madingas teiginys, kad po karo "užmiršo išeit" visiškai neturi prasmės, nes buvo kuriama bendra valstybė, su bendrom sienom ir t.t. Tarp kitko, pasakykit iš kur po karo ir vėlesnių konfliktų išėjo amerikiečiai? Kiek jų karinių bazių po visą pasaulį, o taip pat parsidavusioj ir išsilaksčiusioj Lietuvoj? Pagalvokit apie tai, ir neklijuokit kitiems sau tinkančių etikėčių dėl demagogijos. Reziumoju: užduotus klausimus neatsakėt ne į vieną, o klausimų buvo tik keli, gal trys, o ne šimtai, bet šiuo atveju jums nepadės jokie išminčiai, nes visi faktai ir istoriniai dokumentai yra prieš jus.

Nezabitauskui

Nezabitauskui portretas
Tamstos žodžiai geriausiai apibudino pati. Atsakėt tik į vieną klausimą ir tai klausimu, kas nėra korektiška, o be to aiškiai išdėsčiau kodėl tamstos palyginimas nieko vertas. Į klausimą dėl lenkų ultimatumo Lietuvai 1938m atsakymo taip ir nesulaukėm. Į klausimą, kas jums grąžino prarastas Smetonos laikais teritorijas atsakymo taip ir nesulaukėm. Sulaukėm tik tamstos pasityčiojimo, kad jums sugrąžinti Klaipėda ir Vilnius neva iš dalies kompensuoja tremimus į Sibirą. Atsiprašau, bet tamsta gerai žinot, kad į Sibirą trėmė ne tautiniu principu, (skirtingai nuo jūsų šalyje vykdomo žydų holokausto) , į Sibirą pirmoj eilėj siuntė nubuožintus buvusius tautos ekspoatatorius, taip pat artėjant karui siuntė pagal lojalumą vokiečiams, pagal jūsų rašytus skundus ir t.t. aišku buvo daug ir nekaltų žmonių, bet tas nepateisina jūsų žiaurumo holokausto metu. Tai, ponuli, ateityje, jeigu neturit ką atsakit, apsieikit be aimanojimų, nes atrodot klaikiai.

Anonimas

Anonimas portretas
Puikus , tipiško liberalkonserwatoriaus atsakymas, tik pamiršote paminėti ,kad rūūūsai pooola.

ETA PRAVDA,

ETA PRAVDA, portretas
mes klumpakojai ojus vatnikai ir gaunasi neblogai,jus net klumpiu neturejot ejot su sniurais ,skudurais apsirise kojas cha,cha,cha ,saves niekur nematot ,tai bent tauta

taigi

taigi portretas
Nėra jokio atsakymo ,tik žviegimas rūūūsai pooola :)

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Įprasta maskolių demagogija. Aš atsakiau tiesiai į klausimą. Jie, tarsi nematę mano atsakymo ir pamiršę, ko klausė, jau kelia kitus naujus klausimus. Žinoma, naudodami tokią "argumentaciją", kurią jie gerai įvaldę - keikdami ir plūsdamiesi. Tokia diskusija beprasmė. Kaip sakoma, vienas kvailys gali užduoti tiek klausimų, kad ir šimtas išminčių nepajėgs atsakyti.

taigi

taigi portretas
Klumpakojai kaukši, giržda, bet istoriniai faktai yra istoriniai faktai.

Zemiau

Zemiau portretas
Asile tu asile... Eik vaikui pilva buciuoti, uteletas myzniau...

Nezabitauskui kur klausiau

Nezabitauskui kur klausiau portretas
Pirma, tai atsakyti klausimu į klausimą - kaip sakytų prancūzai - ne komilfo, lietuviškai tai būtų - blogas tonas, neišprūsimas, neišauklėjimas, kad žinotumėt. Čia jau jums, ponuli, gerai atsakė, kad nereikia lyginti kai ką su pirštu. Stalinas buvo Maskvoje net kai vyko evakuacija ir niekur nesiruošė išvykt, nors jam visi siūlė, Smetona pabėgo į Vokietiją, toliau į Ameriką, pasitaikius pirmai progai, prieš tai išdalinęs viską ką galėjo. Kai mirė Stalinas - nuoširdžiai liūdėjo milijonai žmonių, su Stalino vardu lupuose eidavo į ataką. Kai žuvo Smetona, gelbėdamas kailinius, liūdėjo gal koks šuo Brisius. Stalinas grąžino Lietuvai viską, ką "nenorėjo" bet pratratyjo Smetona. Kas liečia lenkišką klausimą matau atsakyt išvis neturit ką, nors ir apskritai - nieko neatsakėt, išskyrus savo tulžies liejimą - rusai kalti. Rusai nuvertė buoželių režimą, per tai turėjo pasitraukti iš Pirmo pasaulinio karo. Rusai priėmė į TSRS lietuvius, latvius, estus, kurių istorija ir prasideda nuo 1918m.

taigi

taigi portretas
NEZABITAUSKUI reikia beretę persišviesti - meluoja iki pamėlynavimo. Nėra jokių50 metų, apskritai Potsdamo sutartimi Šiaurinė Rytų Prūsijos dalis priskiriama CCCP ir apie jokia Lietuvą net užuominų nebūta, tai dėdė su ūsais ir pypke dantyse geranoriškai padovanojo uostamiestį ,bet istorikai tiesos negali išstenėti - neatitinka konjunktūros tiesa. p.s. NEZABITAUSKAI, tamsta bukesnis nei tavo bobutės klumpės, Čekoslovakija buvo valstybė kurią Vokietija su Lenkija okupavo - natūralu ,kad ji po karo buvo atkurta, o Memel teritorija kurią LT susiklosčius palankioms aplinkybėms karine jėga užgrobė . Tautų Sąjungos sprendimu kraštai plačios autonomijos teisėmis laikinai buvo perduotas administruoti Lietuvai, 1939 metais LT atsisakė bet kokių pretenzijų Klaipėdos - Memel atžvilgiu Vokietijos naudai. Tai kokiu teisiniu pagrindu 1945 metais Klaipėda atiteko Lietuvai?

Anonimas

Anonimas portretas
kam labiausiai subine skauda rusams,patys budami okupantais mumis dergia,ar yra nors viena valstybe kur rusai nebutu pridirbe,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,jau geriau tuo klausimu jums tyleti kruvinieji zudikai,kas cekusluvakus traiske tankais ,,,,sventieji jus,o klaipeda nuo seno buvo prusu,zemaiciu,ne jusu nosiai suprasti istorija,jums tik meluoti,zudyti,okupuoti,dasieks ir jumis DIEVO RANKA palaukit ,rusijos laukia ne pyragai,

To tai kad

To tai kad portretas
Sutartis 50metu? Gal pirma paskaityk ta Podsdamo sutarti ir sugrauk savo mitus pats:)

Nezabitauskui II

Nezabitauskui II portretas
Gal papasakosi kaip ir kokiais budais "Tu užgrobtu žemiu gyventojai" buvo "išprašyti" pvz iš Lenkijos? O archivai jau atidaryti 75metai baigesi. Greit laukite poperiniu bombu.

Nezabitauskui

Nezabitauskui portretas
Hitleris iki Maskvos krauju kelia tiese. O Smetona viska tiesiog atidave:) Nereikia vokečiui priešintis. O Stalinui reikia jis silpnesnis ir del to jam partizanai priešinosi? Ar aš kažko nesuprantu:) Sostines ir uostamiesčio atgavimas tik iš dalies kompensuoja? Tu paimk žemelapi ir užbrauk šitas teritorijas,pagalvok ir vel parašyk. Šudasvaidi tu.

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Esu paklaustas: "kodėl Hitleriui buvo atiduotas Memelio kraštas su pirmu pareikalavimu, ir kaip jis, Memelis, o taip pat ir Wilno vėl buvo sugrąžinti Lietuvai". Panašiai ir aš galėčiau paklausti - o kodėl Hitleriui "pirmu pareikalavimu" leidote nužygiuoti iki pat Maskvos? Taip ir mes, atidavėm Klaipėdą Hitleriui ne dėl jo tiesos, o dėl jėgos. Grįžo Klaipėda Lietuvai lygiai taip pat, kaip Čekijai grįžo Sudetai. Vilniaus istorija - visiškai kita, kitos priežastys, ir jo praradimo laikas kitas. Baigsiu tuo, kad Lietuva per tuos du banditus (Staliną ir Hitlerį) patyrė tiek nelaimių, kad Klaipėdos ir Vilniaus atgavimas tik iš dalies kompensuoja nuostolius. Be to, atgavome savas, baltiškas teritorijas. Kitaip nei Rusija, užgrobusi su ja nieko bendro neturėjusias žemes, išvijusi iš jų ar tiesiog nugalabijusi tų žemių gyventojus.

tai kad

tai kad portretas
Kionigsbergas jau nuo 1995 m. Rusijai teisiškai nebepriklauso, sutartis po II Pasaulinio karo tegaliojo 50 metų... ką, vėl regėsim klounadą, kai kacapiukai mėgins vaidinti "Kalininkrado" gynybą nuo "fricų"? Nusibodo jau tie kibiro dydžio veidai ir moterimis užsiregistravusios statinės...

per brangu tiek daug natashkiu vienoj vietoj...smirdi piguva

per brangu tiek daug natashkiu vienoj vietoj...smirdi piguva portretas
Lygiai per Euro penkmetį Lietuvoje 7,6 karto šoktelėjo vadinamosios namų valdybos bendrai sudėjus paslaugų kainos - įskaitant kiemsargį, tech.priežiūrą, rinkliavą bendroms namo reikmėms. Tuo tarpu asmeniškai gaunami uždirbti pinigėliai "paaugo" tik 1,5 karto. Tai čia tik už "namų valdybos" paslaugas tokia proporcija - o kur dar stebuklingai išsipūtusios maisto kainos, rūbai, transportas... o dar įskaičiuokite euro nuvertėjimą dėl infliacijos, jo realiai menkėjančią perkamąją galią... LAGAMININĖS nuotaikos ir šventės baigėsi - kas viską pragėrė, prasilošė per dviejų savaičių laikotarpį - lyg normalūs žmonės porą metų už tokias sumas pragyvena - tik lagaminus stvert ir atia - maškų, nataškų, fedių ir visokių liovočkų... PER DAUG. Jų stumdomi kvaišalai ir pigios dainuškos pabodo, kultūros jų lygis žemas - gadina miesto vaizdą.

pastebejimas

pastebejimas portretas
Del sukilimo,sukyla savo krasto gyventojai,bet ne svetimos valstybes kariuomenes kariskiai,perrengti civiliais ir pasieme lietuvninku pavardes ir areje i teritorija,kurie nepriklause LR.Na o profesorius kuo toliau ir dar labiau nusikalba-"Pirmiausia, tuo metu Klaipėdos kraštas nebuvo jokios valstybės sudėtyje. Jis Paryžiaus taikos konferencijos buvo atskirtas nuo Vokietijos ir Vokietija tą patvirtino. Taigi kraštas buvo niekieno. Jį pasiėmė administruoti ne anglai, kaip dauguma tikėjosi, o prancūzai.Pagal ta versija,pasak profesoriaus gaunasi,kada Lietuva pasiėmė administruot Memel(Klaipedos)krašta,jis taip pat nebuvo Lietuvos valstybės sudėtyje,nes buvo prijungtas autonomijos teisemis.Kas del Astos-dantu pasta propogandinis ruporas!!

Nezabitauskui

Nezabitauskui portretas
prie ko čia kažkokia "neapykanta Lietuvai"? Jeigu jūs, ponuli, pradedat savo komentarą savo asmeniniu vertinimu, gal paaiškinkit, bent jau trumpai pratęskit savo mintį apie tai, kas anot jūsų jau buvo "daugelį kartų atsakyta", kažkaip visi tie kartai matyt vyko jūsų siaurame istorikų būrelyje, kažkaip viešai bent jau aš jokio bent kiek doro paaiškinimo, išskyrus sąmokslo teorijas, nesu užmatęs. Tai dar sykį pasistenkit atsakyt į klausimą, kodėl Hitleriui buvo atiduotas Memelio kraštas su pirmu pareikalavimu, ir kaip jis, Memelis, o taip pat ir Wilno vėl buvo sugrąžinti Lietuvai ir kas juos jums sugrąžino, o taip pat gal ką nors kaip istorikas galit pasakyti apie 1938 m. lenkų ultimatumą Lietuvai dėl Wilno , antraip - drasinimai Kauno okupavimu? Tikiuosi pamatyti Jūsų ,kaip tikro istroriko teiginius, paremtus istoriniais faktais, o ne iki šiol išvystus tuščius žodžius, paremtus asmeniniu vertinimu, ir laužtom iš piršto replikom.

Kestutis

Kestutis portretas
Klaipėda ir Karaliaučius visos Prūsijos žemės yra baltu genčiu etninės žemės,mes esam tu žemiu senieji gyventojai.Vokiečiai ir rusai yra okupantai.Teisingai padarėm,kad nebijojom ta kart susigražint savo Klaipėdos. Žydai po 2000 metu gryžo i Izraeli ir ka,sėkmingai dusina palestiniečius.Teisūs tie-kieno stipri kariuomenė,visais laikais taip buvo.

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Neapykanta Lietuvai tokia didelė, kad net atima protą. "Lietuva savo noru grąžino Memelio kraštą Vokietijai". Tokiu teiginiu pradedamas ir juo remiantis plėtojamas komentaras. Tačiau ko jis vertas, jei pradedamas nuo absurdo? O į klausimą, kodėl Hitlerio užimtos teritorijos grąžintos tiems, kam jos priklausė iki 1938 metų, jau daugelį kartų atsakyta. Tačiau vėl ir vėl klausiama to paties. Aišku, kad matome ne tiek suvokimo bėdą, kiek patologiją. neapykantos patologiją.

XXX

XXX portretas
N︆︆︆︆or︆︆i︆︆te︆︆ su︆︆si︆︆ra︆︆sti m︆︆er︆︆gi︆︆ną vi︆︆e︆︆nai na︆︆k︆︆či︆︆ai? S︆︆ve︆︆iki a︆︆tvy︆︆kę - w︆︆w︆︆w︆︆.︆︆︆l︆︆︆a︆︆︆︆d︆︆y︆︆︆︆︆4︆︆︆︆.︆︆︆︆f︆︆︆︆︆u︆︆︆n︆

taigi

taigi portretas
1939 metai Lietuva besąlygiškai ir be jokių teritorinių pretenzijų perleido Memelio kraštą Vokietijai, kiek pamenu sutartį pasirašė Urbšys, visos Europos šalys jei tam nepritarė, tai bent jau neišreiškė jokio apgailestavimo - tyla. Įdomesnis yra Klaipėdos inkorporavimas į LT sudėtį po Antro PK , gal ponas istorikas malonėtų viešai nurodyti kokiu teisiniu pagrindu ar sutartimi tai įvyko? :)

Anonimas

Anonimas portretas
Kaip galima kazka vaduoti , atsiimti jeigu niekada nera buve tavo.Memelis iki 1923 Niekada nera buves jokios Lietuvos sudetyje. Tai faktas. Pagal visus pozymiu tai gryna OKUPACIJA. Po Memelio okupacijos lietuviai taip pat elgesi kaip okupantai. Jokiu kitu interpretaciju negali buti. Suprantama, lietuviam teisybe nepatinka todel ir meluoja patys sau. Taip pat V.Putinas perasineja II P.K. istorija.

urviniai

urviniai portretas
NIEKO negirdejo,nemate,nezinojo apie LT zydu HOLOKAUSTA. Pradejo rekt, draskytis kai sikna eme svilti,net teisingos laidos per LRT Tv. ir RADIJA pasipyle.Ar nebus taip ir su MEMELANDO KLAUSIMU....kaipo ir su lenkisku Wilno. Juk Juzefo Pilsudskio ir gen. Julijano Zeliagovskio dvsia,sako, gyva.

Anonimas

Anonimas portretas
938 metu Kovo men. Lietuva savo noru grazino uzgrobta Memelio Krasta Vokietijai. Sutartis galioja iki siol. Tais paciais 1938 metais Lietuva taip pat pasirase sutarti su Lenkija kad Vilno Krastas PRIKLAUSO Lenkijai taip pat sutiko su lenku ULTIMATUMU del Kauno okupacijos. Gave ultimatuma del Kauno Smetona PAPRASES Rusijos ivesti TSRS armija i Lietuva. Stai jums ir okupacija. pederasai nelaimingi. Nemaluokit - toli nenuvaziuosit ant melo. Memelio ir Vilno Krastai NEPRIKLAUSO Lietuvai.

>

> portretas
> Jonas . Trečias brolis Jonas ...:) Įdomu, o kada tamsta vaikštinėjai Karaliaučiaus apylinkėse? :) Ne tik durnas, bet ir melagis esi :)

idomu

idomu portretas
Vadinti 1923 metų įvykius sukilimu yra daugiau nei melas, bet politinė konjunktūra neabejotinai įtakoja istorikus ir bent jau viešai jie priversti deklaruoti ne istorinę tiesą, bet istorinį "pusfabrikati". Subtiliai nutylima ir apie Klaipėdos autonomijos lygį, apie tai, kad 1939 Lietuva be jokių sąlygų ir visiems laikams atsisakė Klaipėdos Vokietijos naudai ir dar labiau nutylima kokiu teisiniu pagrindu po Antro Pasaulinio karo uostamiestis vėl buvo inkorporuotas į Lietuvos sudėtį.

Sienas braižo stiprieji

Sienas braižo stiprieji portretas
Visada taip buvo ir bus. Ir nereikia gėdytis, kad kažką prisijungėme jėga, tuo reikia didžiuotis.

Jonas

Jonas portretas
Kai Brazilija tampa didžiausia pasaulyje sojos plantacija , milžiniški Rusijos žemės plotai tampa negyvenamais, apleistais šiukšlynais , kur kažkada gyveno žmonės, ėjo į cerkvę, augino vaikus.Tad pasižiūrėkite Jutube apie tai . O jeigu kas nors ir neaišku tai nuvažiuokite į Karaliaučiaus ir pabandykite nueiti kur nors į mišką . Pasigrožėsite šiukšlynais ir jų kalnais. Apie tai ir kalbėkite , ar galima leisti gyventi šiukšlynų hominidams Europos centre.

Mindaugui

Mindaugui portretas
Gali plačiau apie teisini Kaliningrado statusa , tik neužmiršk Dancigo ir rytu prusijos. Noriu tave susžlugdyti:)

Paviesinkite Smetonos

Paviesinkite Smetonos portretas
Pasirasyta dokumenta kuriame Klaipeda grazinama iVokietijos sudety ,galutunai kaip sake ponas Smetona

Mindaugas

Mindaugas portretas
Realiai Kaliningrado srities teisinis statusas toks pat, kaip anuomet Klaipėdos krašto. Tik nenoriai pasaulis, o ypač Rusija apie tai kalba. Rusija nenori duot precedento kokiems nors įvykiams, vakarai dėl konfrontacijos nedidinimo su Rusija.

Visa LT istorija

Visa LT istorija portretas
spekuliacija

Kirvis

Kirvis portretas
Cia Baltu zemes nuo senu senoves. Jokie germanai, o tuo labiau slavai jokiu teisiu i sias zemes neturejo ir neturi. Tai uzciaupkit savo snarglinus snukius karta ir visiem laikam!

Ai, ai

Ai, ai portretas
Asta dantų pasta. Kam mieloji?

Aš portretas
Isivaizdjonu kaip skaudu turetu buti dabartiniam pilitrukui nes dauguma gyventoju save tapatina su Memeliu (tramvajus gatviu apšvietimas o ne su 23-čiais prijungta Klaipeda kur uteleti naujieji šeimeninkai, mužykai pamate save veidrodije sakydavo sveiks pone:) popuaso sindromas.

U-2

U-2 portretas
Dykovienes ir Eidinto liezuviai veikia skalbimo masinos principu, atskalbs bet ka, bet kada tik jeigu skalbimo objektas atsiduoda sudu, paprasys kiek didesnio honoraro.

tai

tai portretas
kaip cia dabar ar 1923 ivyko sukilimas ar uzgrobimas ir aneksija Memelio gal jau laikas vadinti ivykius savais vardais......

Va va

Va va portretas
Lenda "tas" trobos kvapelis, klumpakojiškumas. Straipsnis lyg ir apie 1923 bet čia butinai turejo atsirasti ir ukraina ir čiapas(muilo didvyris) ir gorbačiovas:) ant BTR. Svarbu pasakoti pusiautiesa ir lieti žmonem i ausis skysta šuduka. Одобрено партией.

Fufaike

Fufaike portretas
Maladiec tie Litovcai.skaudu skaityti toki straipsni tiems kas buciuoja vovkos pilvuka :D

Istorijos spirale sukasi

Istorijos spirale sukasi portretas
Memelis ir Memelando krastas buvo okupuotas-etniskai isvalytas ir kolonizuotas.Tokie miestai turi liga-,skirtingas istorijas ir nykimo sindroma.Beda,kai kam,kad Vokietija sunaikinimo busenoje,BESALYGISKAI IR PRIEVARTA sutiko su teritoriju praradimu,iskaitant Memelanda ir Kionigsbergo,bet ju savo VELESNIU aktu NERA niekam dovanojusi,paskirusi REGENTA ir pan.Pakolei seifas uzrakintas girdisi tik surmuliukai.Bet Pasaulis ir Europa keiciasi,tad istorijos spirale budama amzina sukasi-akcininkai ir save taokiais laikantys plesikeliai stebi.nerimauja,blaskosi.ZEMISKI ponai ir vergvaldziai,bei ju damos-Viespaties keliai ir mintys nenuspejami.Ka nuspres VISAGALIS REGIMOSIOS IR NEREGIMOS VISATOS KUREJAS TAIP mirtingi ir klusnus tarnai mirtingoje zemeleja ir padarys,

LDK

LDK portretas
ot buvo laikai,o dabar cia smulkme.

romantikas

romantikas portretas
Klaipėdos krašto operacijoje tiesiogiai dalyvavo Vokietijos ir Sovietų Rusijos vyriausybės.

vistiek

vistiek portretas
žaliųjų žmogeliukų akcija, kurios pasekoje klaipėdiečiai iki 1938 lapkričio pabaigos "džiaugėsi" karo padėtimi. jei viskas taip paprasta, kur Klaipėdos Krašto Konvencijos laikymasis?

tai todėl

tai todėl portretas
lietuviai 1939m. ir atidavė Hitleriui Memelį su pirmu pareikalavimu.

pasirodo

pasirodo portretas
litovcai tikri "išvaduotojai" , kaip jie patys mėgsta kitus vadint :D , "išvadavo Mėmėlį" , atskirtą nuo tuo metu bejėgės Vokietyjos, o dabar teisinasi kad tipo niekieno buvo, tai tik jėgos reikėjo ir viskas, o tai kur referendumas, kur vietinių žmonių sutikimas? nagli snukiai varto sau kaip patogu, diplomatas ir karjerą baigęs pseudoistorikas Eidintas akivaizdus spekuliantas ir darkytojas, toks pat kaip ir straipsnio autorė, ta tai žinoma įsikelmėjusi rusofobė, kodėl nesakot, kad rusai lenkus sustabdė, bo tie negalėjo prancūzams į pagalbą ateit, kaip buvo sutarta, kol jūs čia septyni lietuviai vieną prancūzą puolėt? Kryme buvo referendumas, visi galėjo atvažiuot, patikrint eigą, o lietuviai Memeliui padarė savo "referendumą", na aišku, tvartelio požiūriu toks priskyrimas labiau teisėtas :D

gudas

gudas portretas
Kuršas prijungtas, Žemaitija prijungta, Klaipėda prijungta

Atsiprašant.

Atsiprašant. portretas
Nepaminėta kad pati Vokietija buvo suinteresuota kad kraštą valdytų labiau kontroliuojama Lietuva ,o ne kokia Prancūzija.

tautietis

tautietis portretas
eidintai nors ir kaukstelejas bet vistiek papasakok kaip galop vilnius pasiliko lietuvai

:)

:) portretas
Kvaily, ką čia parašei?

Artūras

Artūras portretas
Vėl litvinai perašinėja istoriją ! Memelio niekas nepripažino litvinams !
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių