Klaipėdos laboratorija atnaujino darbą

man labai gaila , kad portalas

man labai gaila , kad portalas portretas
copy daro kažkokių feisbukinių rašinėtojų tekstus , o tai kas aktualu gyventojams nėra . Lieka tik opozicinių pletkai , kurie kaip suprantu nesugeba net suprasti info , todėl vis labaiu panašėja , kad seimo opoziciją - konservatorius , liberalius ir .....remia siaurapročiai ir piarčikai . Pagarba ministrui Verygai . Liekame namie . Karantinas ne atostogos . Saugome medikus , save ir artimuosius , Būkite sveiki .

ministras Veryga rašo (2)

ministras Veryga rašo (2) portretas
Nuo savęs pridėsiu ir daugiau argumentų. Jei dėvėsite šias priemones ir artimai bendrausite su užsikrėtusiu žmogumi, tai jūsų neapsaugos. Tačiau šiuo metu jau nė vienas nežinome, ar nesame užsikrėtę šiuo virusu, nes jis jau plinta visuomenėje. Veido kaukė gali padėti sumažinti viruso išskyrimą čiaudulio metu ar su nosies išskyromis tuomet, kai dar nežinome, jog esame užsikrėtę, o atsiranda simptomai, kuriuos esame įpratę jausti kasmet. Šiuo metu jau žydi kai kurie medžiai ir krūmai bei prasideda alerginės slogos simptomai. Taip pat ir meteorologinės sąlygos yra labai palankios peršalimui, kurį neretai lydi sloga ar čiaudulys. Kaukė padeda bent dalinai apsaugoti aplinką ir paviršius nuo iš mūsų nosies ir burnos galinčių pasklisti aerozolių. Jei kaukes dėvėsime visi, aplinką apsaugosime dar net nežinodami, kad esame užsikrėtę. Todėl būkime atsakingi", - rašė A. Veryga.

ministras Veryga 2020-03-24 ( 1)

ministras Veryga 2020-03-24 ( 1) portretas
,,Kaip ekstremalios situacijos operacijos vadovas pasirašiau sprendimą, kuriuo nustatoma, kol kas rekomendacija, viešose vietose dėvėti veido kaukę, respiratorių ar naudoti kitas priemones (skarelę ar šaliką), kuris pridengtų burną ir nosį. Kaip ir minėjau, kol kas tai tik rekomendacija. Tai, kad kaukių sunku įsigyti, nėra pretekstas to nerekomenduoti, nes šaliką ar skarelę namuose tikrai nesudėtinga rasti. Kai kam gali pasirodyti, jog esu nenuoseklus, nes esu ne kartą minėjęs, jog pasak INFEKCINIŲ LIGŲ SPECIALISTŲ KAUKĖ nuo COVID-19 NEAPSAUGO. TAČIAU KEIČIASI IR SPECIALISTŲ NUOMONĖ BEI POŽIŪRIS . Tam tikrą prasmę jie jau pradeda įžvelgti ir atsiranda rekomendacijų šias priemones dėvėti.

Tele

Tele portretas
Kai darbe atsiranda intrigos ,tikrai sunku dirbti eiliniam darbuotojui ,laikykites ...kuo maziau politikos tuo darbas efektingesnis ....

tam klp - nustokite meluoti

tam klp - nustokite meluoti portretas
Manau minimas Čaplnskas mato kokia info įdėta OFICIALIAME jo įstaigos puslapyje ? --- Medicininė kaukė reikalinga sergančiam, o ne sveikam 2020-02-26 Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) medikai primena, dėvėti medicininę kaukę reikia, JEI kosėjate ar čiaudėjate, karščiuojate, sunkiai kvėpuojate tam, kad apsaugotumėte sveikus. Jei šių simptomų neturite, dėvėti medicininės kaukės nereikia. ULAC epidemiologinės priežiūros skyriaus vedėjos gydytojos Galinos Zagrebnevienės teigimu, medicininių kaukių dėvėjimas, kai nėra indikacijų, sukelia KLAIDINGĄ saugumo jausmą, kuomet gali būti pamirštos kitos svarbios prevencijos priemonės, tokios kaip rankų higiena. Be to, netaisyklingas kaukių dėvėjimas gali sumažinti jos veiksmingumą. Medicininės kaukės veiksmingos tik tuo atveju, kai jos taisyklingai naudojamos kartu su kitomis prevencinėmis priemonėmis: dažnu rankų plovimu su muilu ir vandeniu ar rankų dezinfekavimu alkoholiniu antiseptiku.

Chi

Chi portretas
Kuo geriausios sveikatos visiems!

Klp

Klp portretas
Teisybės dėlei turiu pasakyti, kad tuo metu tik vienintelis Infekcinių ligų ir AIDS centras (vadovas – taip A.Verygos nemėgiamas prof. S.Čaplinskas) pateikė informaciją, kad medicininės kaukės apsaugo nuo koronaviruso, bet, matyt, bendrame neigimo fone šis balsas tyruose nebuvo išgirstas. Tai kodėl ponas Veryga mums pastoviai melavo, buvo įkyriai skleidžiama ne tik neteisinga informacija, bet ir ribojamas testų koronavirusui nustatyti atlikimas, blokuojama vietinė miestų merų iniciatyva paspartinti COVID-19 diagnostikos tempus. Kodėl buvo atsisakyta dalyvauti apsaugos priemonių pirkimuose bendroje paraiškoje su kitomis Europos valstybėmis, o dabar brangiai perkame broką iš Kinijos ir aiškiname, kad respiratorius su defektais neišmesime, o naudosime kaip kaukes. Gal laikas pradėti žaisti atviromis kortomis ir tiesiog atsiprašyti, paaiškinant, kad Sveikatos apsaugos ministerija paprasčiausiai nebuvo tinkamai pasiruošusi koronaviruso iššūkiams ir pastoviai darė klaidą po klaidos.

V.S

V.S portretas
Jums medikai STIPRYBĖS,ištvermės sveikatos! Žmonės,aukokime kas kiek galime.

sd

sd portretas
sėkmės darbuose. Būkite sveiki.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių