Klaipėdos medikams – skaudūs kaltinimai: esą jie didžiausi koronaviruso platintojai

kobra

kobra portretas
Tai iš kur jie turės apsauginių kaukių, jei administracija viską išvogė.

Testas

Testas portretas
Visus stacionarizuojamus senyvo amžiaus žmones, esančius rizikos grupėje, reikia testuoti dėl karūna užkrato, kad vėliau nereikėtų uždaryti skyriaus ir izoliuoti medikų. Reikia pasimokyti iš kolegų skausmingos patirties Ukmergėje ir Kauno klinikinės ligoninės urologijos skyriuje.

Regina

Regina portretas
Klaipėdos Greitoji Med.Pagalbos medikai prašo PAGALBOS !!!!! Senka mūsų įstaigoje kaukių resursai, striga pristatymas, o eikvojam labia daug. Ieškom visais galimais kanalais, bet …. Jei kas turit ar žinote kur galėtume gauti, prašom praneštitel nr 861243506 ar atvežti į Jurginų 33 – GMP stotis. Perkam !!! Tinka bet kokio tipo:chirurginės/medicininės, respiratoriai. Ačiū !!!

Vytas šviežios žinios

Vytas šviežios žinios portretas
Šiandien dėl savo tėvo kviečiau gmp. Aišku aš nebuvęs užsienyje, tėvas nebuvęs. O kaimynai laiptinėje, kiek žinau ne vienas yra buvęs. Tai kaip jūs manote. Atvažiavo du kaip supratau vairuotojas su medike. Be kaukiu ir akinių, klausiu. Nenešiojate, nesisaugote? Sako jūs ne rizikos grupėje. Hm keista. Bet tai dabar jau tiek nesilaikančių tiesos. Blaškosi geria. Dalinasi virusu. Nutylėjau bet viduje neramu. Mano tėvelis senas rizikos grupėje, turi padidinta spaudimą dėl ko ir kviečiau. Tai idomu nuo ko priklauso kaukių nešiojimas? Nuo noro? Įdomu ar vadovas žino, kad medikai nesisaugo ir pacientų nesaugo ar ne? O gal taip nurodo?

Anonimas

Anonimas portretas
Didžiausias viruso platintojas yra Grubliauskas. Iššvaistė Klaipėdos pinigus dabar neturi kaip karantinuoti grįžusius

Kožnas

Kožnas portretas
Nebereikia klausinėti, ar lankėsi užsienyje. Dabar kiekvienas laikomas galimai užsikrėtusiu.

ku

ku portretas
Kaip paaiskinti, kad iskviesti pas insulto pozymius turinti paciente daktarai nepanoro ieiti I buta ir apziureti zmogaus? Primigtinai pareikalavus vezti ligone I ligonine pareikalavo uzsideti kauke - o kur ja gauti?? Pasake, kad iskvietimas melagingas, bet ligonines daktarai nusprende kitaip ir pagulde I insult skyriu.. Suprantama - daktarams labai sunkus metas, bet zmoniskumo niekas neatsauke..

Taip būna dažnai,

Taip būna dažnai, portretas
kad vietoje PADĖKOS gauni purvo dozę ! Kuo tik neišvadinami policininkai ,o kai nutinka bėda ,rėkiama :,,policijaaa " ! Stiprybės VISIEMS ,kovojantiems su pandemija ! AČIŪ !

vargsas

vargsas portretas
labai Grumbliauskas norejo buti meru o kad reikia dirbti tai neturi jokio supratimo tik pinygycius skaiciuoti moka o tvarkos nebuvo nera ir nebus gana miegoti imkis darbo arba palik savo posta

Pacientas

Pacientas portretas
Dabartiniu metu tikrai medikams didelis issukis dirbti tokiomis salygomis. Bet pirmoje eileje zmoniskumas ir supratimas. Juk jie vis vien vaziuoja suteikti pagalba. Savisaugai net savo pasidarytas kaukes gali panaudoti, kol atsiras geresnes. Sekmes Jums ir sveikatos, nesirkite.

Teleu

Teleu portretas
Susikaupsim ir nugalesim ,aciu aciu kad dirbate ,.......

Ar teisingai supratau ?

Ar teisingai supratau ? portretas
Seimo opozicija konservatoriai , liberalai , socdemai visai be reikalo kelia sumaištį ir rėkia TRŪKSTA apsaugos priemonių ? Pasirodo visko turite ? Ačiū medikams ir ministrui Verygai .

Noras

Noras portretas
nukreipti demesi nuo esmes ,kas ko reikejo nepadare ir nepasiruose ,juk puikiai prisimename ,kad tie valdantieji sake ,kad nereikia tu kaukiu nieko jos nepadeda ir t.t.Nors pasaulyje jas visi kaip rode TV nesioja uzsideje,o,kur dar trukumas ligoninese apsaugos priemoniu ,nekalbant apie dezinfekcini skysti rankomis ,kur jo gauti ,dabar prakalbo ,kad reikia jau tu kaukiu ir i krautuve leisti po viena ir t.t..Net pats ministras kalbejo ,kad uztenka skareles ar saliko uzsivynioti ant nosies.Zodziu liko sena bolsevikine sistema,- kalte suversti tiems kas daugiausiai ir sazinigai atlieka savo pareigas ,rizikuodami savo ir artimuju sveikata.O partija ir vyriausybe nuolat rupinasi darbo zmogumi.Homo sovieticus mentalitetas dar gyvas Lietuvoje.Tas pats buvo ir per 2008 m.krize ,kada valdantieji ,socdemai viesai triubino ,kad nera jokios krizes ,kur jus ja matote ir finansu vadovas pateike klaidingus duomenis.Galima tik padekoti daktarams ir kitiems uz gera darba sios krizes metu.

gikas

gikas portretas
Po kiekvieno isvaziavimo turetu buti dezinfekuojamas transportas, keiciamos ir utilizuojamos mediku apsaugos priemones.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių