Klaipėdos politikų sprendimas: sovietinės skulptūros keliaus į Grūto parką

Grįžti į straipsnį

Algirdas

Algirdas portretas
Džiaugsis Grūto parko savininkas gavęs paminklus už dyką, gal organizuokite tarptautinį aukcioną uždirbs miestas pinigų.

Galit

Galit portretas
nors spygliuota tvoratą vietą aptvert - žmonės kaip ėjo per Pergalės dieną taip eis. Neleisit į teritoriją - prie jos atėję dės gėles ir švęs

išvada

išvada portretas
Žydrųjų komunistų dabartiniu metu gerokai daugiau nei prie stalino buvo raudonųjų komunistų. Taip žydra ir komjaunuoliška, kad žodis patriotas tapo žodžio idiotas sinonimu.

Reikia tik vieno,

Reikia tik vieno, portretas
kad pamirštų, rusų patriotai kelią į šią aikštę ir niekada ten nesiburiuotų su kolorado juostelėmis atlapuose.

>opa

>opa portretas
jo jo.Reikia kad visi garbintų konservatoriu Dievą visatos valdova ir turėtu tokia nuomone kokia padiktuos šitie jau daug metų kenkiantys Lietuvai nusikaltėliai. Atiduok turta kuri iš Valsybės išgrobstėt. Gražink fabrikus ir sanatorijas žmonėms kuriems jie priklausė ir kurias sunaikino tavo partinės nusikaltėliu gaujos. Šiandien paskelbė kad beveik visos spaudos ar žiniasklaidos priemonės yra su valdžia susijusių politikų ar ju šeimų nuosavybė. Va iš kur šita šlykšti vieša veidmainystė, iš kur toki kap tu katri reikalauja baust už laisvą žodį ir uždraust komentarus. Keli laisvi portalai liko.Net Respublika jau suvirškinta ir griežtai cendzūruoja ka koks prieš valdžia žodis neprasmuktu..Prakeikti vagys prisidengę ukrainiečiu nelaimėm specialiai kursto karą nesantaika ir skledžia mela kad galėtų viską sau pajungt o mūsų Tautai diktuot savo įsakymus.Mus daro nebyliais vergais!

opa

opa portretas
5 kolona atidirbinėja putlerio išgamų nurodymus. Klaipėdai senai reikia komentarus uždaryti arba filtruoti- keli asmenys prijaučiantys kacaijai kiršina ir rašinėja nesąmones. Reikia kaip delfyje padaryti- tik registruoti. Beje, Klaipėdoje 5 kolonos jedynstvenikai palikuonys reiškiasi kaip reikiant- dinkite n x į savo rusolandiją, jūsų mentaliteto žmonės Ukrainoje mergaites ir berniukus privartauja, nekaltus žmones žudo. Jei manote, kad tai tik surežisuota ukrainiečių- eikite išganos savanoriais padirbti, jūs tokių baisių istorijų iš tų vargšų ukrainiečių pabėgėlių išgirsite, primins jums visą nacizmo laikotarpį... tik dabar naciai kacapai tapo.

to sąžinės balsas

to sąžinės balsas portretas
Savo kalba tik savo degradacijos lygį parodote?

jis

jis portretas
pagaliau.

To pUTIN XUILO

To pUTIN XUILO portretas
slava polku aZoV Kalėjime

sąžinės balsas

sąžinės balsas portretas
oi kaip putojasi rusofašistai komentaruose :) sekantis žingsnis iškelt raudonųjų banditų-nabašnikų kapines kur nors už miesto, pvz prie Dumpių sąvartyno.

girdi tu tuščia konservės banke

girdi tu tuščia konservės banke portretas
kiek gali čia viens pats rašinėt ir visem prota krušt? Nu dasimušėt kad atminimo vieta būt išniekinta ir ką? Gal vidurių užkietėjimas baigėsi? Džiaukis. Džiaukis kad pas mus niekas nekreipia dėmesio į žmonų nuomone. Vokietijoj ir kituos civilizuouos kraštuos tai jei būna kad ir grupelė prieš tai ka žada teritorijij daryt valdžia tai kalba baigta. Pas mus dabar karo partija (konservynas dirba kad prišaukt i Lietuva kara) dėjo per režimo tinkla komandą ir visi valdžios dbilai savivaldybėse puolė vykdyt. Niekad nesidomėjau tokiais dalykais bet dabar tyčia kai galėsiu tep ir švesiu gegužės 9. Eisiu kur yra memorialo vieta ir gal net vaikus savo nuvesiu i ta vieta papasakot kap lietuviški dėdės ir tetos kovojo su kareiviu davusiu mums taika paminklais.

to o

to o portretas
Galit tiket kuom norit..bet istorijos nepakeisit... Ir baimė dar likusi giliai... Mankurtelis?

to Memelburgas

to Memelburgas portretas
Trolis?? Jau tprotas nebeiisnenesa padauginote alkoholio a...Primenu... jūros šventė, Klaipėda jūrų uostas...žvejo paminklas ..tai susiję...

pritariu

pritariu portretas
Versti visų okupantų balvonus, tiek 1923 metų, žalių žmogeliukų okupavusių Mėmel ir žudžiusių vietos gyventojus, tiek 1945 metų. Atstatyti barbarų lietuvių nugriautą Borusijos skulptūrą ir gražinti Memelgebiet tikriesiems šio krašto šeimininkams. Besatzer raus nach Kowno.

Memelburgas

Memelburgas portretas
Verskit ta tarybini žvejo statula,Atstatykit Borusija,Gerb Mere,prieš tavo akis stovi,Nori būti įamžintas garbės lentoje,padaryk tai

O

O portretas
Klaipėda, kaip ir visa likusi Lietuvos teritorijos dalis, nuo fašistų buvo išvaduota 1991metais, atitinkamiems herojams ir paminklai turi būti statomi, taip pat reikia nepakiršti mūsų laisvės kovotojų, miško brolių

Klaipėdietis

Klaipėdietis portretas
Senai to laukėm

Klaipėdos readakcijai

Klaipėdos readakcijai portretas
Ar ir toliau leisite neribotai reikštis Rusijos troliams ? alio , ,,KLAIPĖDA" jum viskas su galva gerai?

To xuilo

To xuilo portretas
Nei vienas iš ten gulinčiu nebuvo okupantu nei vienas nežinojo kas yra Putinas:) Bet keiščiausia kad tu pasiruošes nučiulpti ju priešams kurie ateme ir išvare Lietuva iš Klaipėdos:) KGBisto tu gabalas:)

pUTIN XUILO

pUTIN XUILO portretas
Ruskinį okupantinį mėšlą lauk iš Klaipėdos.....SLAVA UKRAINE. SLAVA POLKU AZOV.

Genetiniai bailiai

Genetiniai bailiai portretas
Griaudami šita antkapi tik paruodote savo baime ir kvailuma. Bet iš esmes jus tokie buvote esate ir busite, Bailiai bijantis skulpturu ir kvailiai nemokantys valdyti miesto.

abs

abs portretas
apgailetina, neissilavinusiu, pavirsutiniskai mastanciu zmoniu sprendimai

Karolis

Karolis portretas
Turiu klausimėlį visiems, kas užmes akį į komentarus. Ar Lietuva, jos politinis elitas bei kiti veikėjai kada nors išsivaduos iš provincialumo tinklo? Klausimėlį siečiau su kilusiu politikų, žurnalistų ir kitų visuomenės veikėjų sujudimu ir nusišnekėjimu dėl Kaliningrado srities tranzito dalinio ribojimo, vykdant ES sankcijas Rusijai. Todėl mano siūlymas visiems šiuo ir ne tik šiuo klausimu dažnai viduriuojantiems - baikite dergti Lietuvos vardą pasaulyje, atsikratykite nepilnavertiškumo komplekso ir, pagaliau, išeikite iš provincialumo liūno. Negi vis dar į Jūsų galvas neatėjo laikas tapti politiškai, emociškai brandžiais piliečiais?

Klaipėdos okupantai

Klaipėdos okupantai portretas
Naikina kapinės , antkapius, ir negerbia mirusiju. Lauk okupantai iš Klaipėdos. Noriu gyventi Prusijoje. Tai mųsuų Prusijos žemė.

to Kacapiškai "tiesai"

to Kacapiškai "tiesai" portretas
Demagoge, Kažką maisote ir kalbėta ir bendrauta tuo metu tik lietuviškai, jokių problemų tame nebūta. Beto lietuviškumo buvo daugiau. Dabar gi vyrauja aglicizmas ir savęs naikinimas.

to sveikinu

to sveikinu portretas
Mankurteli, dėka tų kurios savo raslaiva išniekinai aplamai atsiradau šiame pasaulyje. Tame tarpe apdergei kaip ir lietuviu kovotojus. Tad tyliai sėdėjo ir mokinkis susivokimo. Ps gėdingas sprendimas. Normalus sveiko proto lietuviai to nepalaiko ir nesupranta.

O

O portretas
Lietuva fašizmą nugalėjo ir išsivadavo tik 1991m.

Kacapiškai "tiesai"

Kacapiškai "tiesai" portretas
Gal užteks apie tuos "dovanojimus", jau, ką? Po karo ruskiai Klaipėdą pasiėmė sau, o ne kažkam padovanojo. Lietuvai ji priklausė tik nominaliai. Iki pat nepriklausomybės atkūrimo Klaipėdoje praktiškai niekur nebuvo įmanoma susikalbėti lietuviškai. Jau nekalbant apie tai, kad atimta iš Lietuvos ji buvo susitarimo tarp stalino ir hitlerio pasėkoje. Kad jūs išdvėstumėte, "dovanotojai"...

Sveikinu

Sveikinu portretas
Sveikinu priėmus sprendimą! Bent kartą Klaipėdą visos Lietuvos mastu atrodo solidžiai ir su stuburu. To labai labai trūko daugybe atvejų. Bet bent šiuo kritiniu įvyko tai, ko labai tikėjosi visi sveiko proto lietuviai. Ši aikštė ir skulptūros yra vatnykų ir rusiją šlovinančių žmonių susibūrimo vieta. Todėl Lietuva daro labai teisingai atsisakydama šių bjaurių ir brutualių statinių, kurie neturi nei meninės nei idėjinės vertės laisvam lietuviui.

To klp

To klp portretas
Yra. Net per radiją vakar sakė.

klp

klp portretas
„Siūlymas – klaipėdietiškai brandus ir pakankamai išdiskutuotas“, – reziumavo Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, pridūręs, kad šiuo klausimu nuomonę turėjo galimybę išsakyti vis klaipėdiečiai." - ar yra paskelbta klaipėdiečių nuomonė ?

>Tiesa

>Tiesa portretas
Cielas , tu cielas. Jei jau mėtaisi po laiko kilpas , gal prisiminkim , kurios dabartinės orkų žemės priklausė LDK ir kurios Mongolų totorių ordai. O likutį galime palikti orkams. Jei kiniečiai į jas nepareikš teisių. Ai , beje , Memel galim vokiečiams atiduoti. Nebūčiau prieš .

to qverty

to qverty portretas
Kalavijas kardas tik už uzvadnime skirtumas. Kas kur sakė kad ištrauke, sklupltura savo vietoje kaip matote. Metaforų ir pateisinimu galite kiek norite susigalvoti. ps kada pardedsim už save kovoti taip kaip už ukrainiečius?

Qwerty

Qwerty portretas
Na lietuviu menininku skirtingu buvo. Daug kas lenino biustus už rublius lypde kad duonyte skalsene nupirkti. Jei lietuvis lipde tai ne kart blanš kažkoks. Apie Vytauta dar prisimenet . Jus gal apsispreskit ka matot kryziu ar kadda. Pasakyta kad istrauke ta karda ir kapoja ukrainečius . Tai karda ta ordos von i pamoike ar geriau perlidyti ir ukrainečiams metala atiduoti

to qverty

to qverty portretas
Dar parašyk kad antram.pasauliniame kare kardais kovojo... Paminklas pastatytas apie 1980metus.. skulptoriai lietuviai, pavardės dauguma lietuvių..išvadą griaunami.lietuvybe.. vizija paimta iš Vytauto laikų kai tikrai buvo kalavijai naudojami pagal paskirtį.

Qwerty

Qwerty portretas
Ninai. Mums vaikysteje pasakojo mokytoja kad tai tarybiniu kariu kardas kuri jie ismeige žemyn kaip kato pabaigos tarybiu kariu ir tarybu sajungos taikos simboli. Kur jus ten matot kryžiu . dar parašykite kad lietuviska koplytsrulpi ir pagoniu žyniaus botada matote

Tiesa

Tiesa portretas
Sedziu ir galvoju. Kokie okupantai dovanoja celus miestus??? Wilno, Memeli... Cia kaz koks GI parase apie fasistus. Nu, paaiskink man, kaip pras-ikote Memeli 1939. Ir koks "fasistas" tau ji grazino. Tu ir tavo ginime tikrai nekovojo gynant Memeli nuo vokieciu ir islaisvinant nuo ju.Tik su gelytemis iseidavo pasitikti "svecius" su spyga kisenyje. Viska ka tik ir gali tas GI...

to Qwerty

to Qwerty portretas
Kad ten atvaizuotas a lietuviškas kalavijas ir a ąžuolo lapai..

to gi

to gi portretas
Įdomiai kalbame? Kada.archyvus isviesinsite? Energijos manomai pakaks.. laukia naujas iššūkis...

Qwerty

Qwerty portretas
Nina Puteikiene, pagal pasakojima tipo tas kardas buvo nukreiptas žemyn kaip taikos simbolis bet orda ištrauke ji ir pradejo kapoti ukrainečius o tu užstoji ta orda...nesitikejau iš taves tokio minties viražo

to jo

to jo portretas
Mars istorijos mokintis..

Gi

Gi portretas
Vokiečių fašistai ir ruskių fašistai buvo tokie pat, tik ruskiai daug bjauresni, lietuviai kovojo tiek prieš vokiečių, tiek prieš ruskių fašizmą. Lietuva pergalę pasiekė tik 1991m., šiuos metus ir reikia švęsti, kaip Lietuvos išvadavimą ir pergalės prieš fašizmą

Jo

Jo portretas
Aš kvėpuoju dėka laisvės kovotojų ir 1991m kovujusių ir išspyrusių šlykščius okupantus

to jo

to jo portretas
Kas dabar trukdo? Sunku suvokti kad kvepuoji deka šių zuvusiuju?

Jo

Jo portretas
Greičiau nuversti tuos balvonus, laisviau ir kvėpuoti bus Klaipėdoje

to nekantrus

to nekantrus portretas
Rudenį bus karantinas namie ruoskites.sedet.. ps.dar.vienas mankurtelis...

Nekantrus

Nekantrus portretas
Ar po Joniniu griaus? Pasiulymas operatyviau darbuotis, iki rudens reikia sutvarkyti aplinka. Ir reiktu atkurti kavine “Metu laikai”, tik be tu buvusiu lauko budu…

to o

to o portretas
Akivaizdu kalba botas, verčia į lietuvių kalbą Google translate..minčių eiga nesuvokiama.. idėjinis naikintojas ...

to To to taip

to To to taip portretas
Mankurteli, kur matote Hitlerio paminklus?

Memelburgas

Memelburgas portretas
Puteikienė;Putinas;žmonės Jūs galite ką nors įžvelgti:kalavijas su penkiakampėm žvaigždėm šonuose Jėzaus kryžius ,gal Vatikanas pakonsultuotu kaip turi būti deklaruotas katalikų šventas žmoniškas gyvenimo neštas kryžius

To to taip

To to taip portretas
Tai dar ir paminklus hitleriui gražink, gi istorija, balvone

O

O portretas
Lietuvoje geriau nesirodyk mūsų laisvės kovotojus vadindamas banditais, ar tik nebūti pats okupantų koooborantas, per mažai miško broliai išnaikino išdavikų

to o

to o portretas
Mokyklos Klaipėda nepastato..apie paminklus net ką kalbėti.. vien ko vertos kartuvės...su masteliu stipriai prasauta...ps.. kapitono Stulpano kur paminklas nukeliavo?

pritariu

pritariu portretas
> O Kaimo kapinėse dar išlikę antkapių ištisoms šeimoms kuriuos nužudė miško banditai - nebylūs tiesos liudininkai.

to to taip

to to taip portretas
Mankurte, per trim metu ateina suvokimas kad tie paminklai yra istorijos dalis. Kurios nepakeisit..šiuo griovimu tik parodai kad dar esi silpnuma ir vidinė baime ,su paminklu kovoti lengva.. butumet išviešinei archyvus.. dabar gi .. ps apie tai kad ten palaidoti ir lietuviu kovotojai.

O

O portretas
Paminklus reikia statyti lietuviams žuvusiems kovoje su rusofašizmu okupacijos metais, mūsų laisvės kovotojams, miško broliams

To taip

To taip portretas
Tai kad užteko 30 metų, gi nuvertėm pagaliau ;)

to senis

to senis portretas
o kam tu subine plauni ? , o klumpes zinok yra labai kietos

to to taip

to to taip portretas
o tu esi MANKURTASSSS

to taip

to taip portretas
Trim metu neužteko pakeisti mąstymo vis naujai vaidenasi? Mankurteli?

išvada

išvada portretas
Pasak megztberečių komjaunuolių lietuviai žuvę kovoje su nacizmu, kad Lietuva turėtų uostamiestį ir palaidoti uostamiesčio parke yra "rusofašistai". Įdomiai gaunasi, gal tada laikas "patriotams" nešdintis iš okupuotų Memelgebiet teritorijų, gi jas užėmė sovietai, laikas gražinti užgrobtas žemes. Rausss nach Kowno.

To marytė

To marytė portretas
Ir ką tu padarysi? Į kelnes nebent ;)

Taip

Taip portretas
Sunaikinsim visą rusofašistinį brūdą Lietuvoje. Ypač nepavyks Lietuvoje prastumti rusofašistinės ideologijos

taigi

taigi portretas
Komjaunuoliai nori griauti.

Marytė

Marytė portretas
Atsakys daba tikrai už naikinimą

senis

senis portretas
per 30 metu klumpakojai tik moka naikint ir subines vakaruose plaut

Vb

Vb portretas
Su tais paciais politikais tada i ta gruto parka kas prieme tokius sprendimus!!!

to .

to . portretas
Ką dar mokate apart naikinti?

Ziurovas

Ziurovas portretas
Gal jau zinoma data, kada ves velniop setono atvaizdus?

.

. portretas
Visus kacapiškus balvonus reikia susmulkinti, ir panaudoti kelių remontui. Nors kokia nauda bus iš jų. Grūto parką uždaryti, kad komunistinės atliekos nesirinktų melstis prie savo stabų.

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Solovjovas ar tapinas to pačio lizdo paukščiai ,tik iš skirtingų maitvanagių dvėselienos gauna.

nepagarba tapinui

nepagarba tapinui portretas
Ir tam kur sako pamirs...jus gal ir pamiršote..Beto miestą.praranda savo savitumą,tampa nuobodus. bei išskirtinumą dėl vienokių ar kitokių griovimu. Dar kažkas lygina su Rusija.. Vaidilos, naujas sakyti parkas,. Rimpiskes rajono remontas tragedija koks brokas.. gėda prieš turistus.. kalavijas privalo būti išsaugotas , nebent čia senųjų miesto tarybos nariu kerštas?

Pagarba

Pagarba portretas
Pagarba Tapinui

Po

Po portretas
Po metų niekas net neprisimins, kad tokie baisūs rusofašistiniai balvonai ten stovėjo. Vėl bus galima džiaigtis parku be šlykščių okupantų simbolių

Hahaha

Hahaha portretas
Kalavijas taikos simbolis :D :D :D

ttt

ttt portretas
gaila, kad kalaviją griaus. Man jis ne militaristinis bet simbolinis taikos elementas. Bet nieko nepadarysi, kaimo tarybos veikėjai mąsto pagal Vilniaus dūdelę, savo proto neturi ir neturi savo miesto istorijos. Gaila.

> manau

> manau portretas
Manau, kad tau "manau" geriausia butu Rusijoj..ten ir benzinas pigus ir atlyginimai dideli , ten degtine pigesne ir esti rajonuose nera ko, todel galetum laikytis dietos, ten galetum eit savanoriu kariaut su ukrainieciais ir vaiksciot su georgijaus juostele ar stovet su stalino ar putino portretu, na tavo mastymo ir supratimo zmogeliui pati geriausia vieta.....o cia tave skriaudzia, taves neklauso, tau neduoda, tau neleidzia, liepia buti zydru, nors tu ir impotentas, vienu zodziu tau greiciausia yra du keliai- rusija arba ....I isleistuves gali nekviest, visvien " manau"neateisiu

Vs

Vs portretas
Parkas bus Europietiškas, smagu tai matyti mūsų vakarietiškoje Lietuvoje. Rytai fui

Manau

Manau portretas
Ruskyne oficialus minimumas yra 90€

manau

manau portretas
> ( to manau). Meluoti negražu, bet LRT elektoratui įprasta. Šiaip, minimali alga RU yra ne 90 eur. ,o apie 350 eurų ( eurais), kadangi kuras, šildymas, komunaliniai mokesčiai, vaistai ir kitos žmogui būtinos prekės bei paslaugos labai pigios, tai pragyvenimui užtenka. Kažkada Lietuvoje standartinė alga buvo 100 dolerių, kitaip sakant 400 litų, bet užtekdavo, net atidėti buvo galima. Esate šizofrenikas arba tiesiog apmokamas melagis , propagandistas - žydrasis politrukas.

taip

taip portretas
teisingai pasielge ir mirus iems AA nereikia tu betono luitu uztenka gelite pagerbt ir baikit niekint nes visi kovojo uz tai kad mes gyvi o niekinkit tuos kurie ir siandien rezga karus ir protingi zmones mato ir zino kas jie/===

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
> P ist. Išsigimėli, ten palaidoti lietuviai kovoję su nacizmu, kurių dėka Lietuva dabar turi Klaipėda, bet jūs ir išsigimėliai, tiesiog žydrosios komsomolo padugnės.

viską nugriauti ir išvežti

viską nugriauti ir išvežti portretas
o tą vietą apšikti ir aparti, cukriniai runkeliai ten gerai augtu

to pist...

to pist... portretas
Nelauk...važiuok pats...

Pist

Pist portretas
Grūto parke geriausia vieta tarybų valdžiai su visomis jos fufaikėmis, raskladuškėmis, čemodanais, kerzavais batais, autais ir raudonomis penkiakampėmis žvaigždėmis bei kūjais sukryžiuotais su pjautuvais. Ten irgi tinka jų kareivių statulos su automatais ar mariakų su šovinių juostomis ir granatomis. Tegul ten smardina aplinką visas tas rusiškas brudas. Beje, Skvernelis pirmas permyžo dėl Kaliningrado. Išsigando konvojininkas girtos Zacharovos grasinimų. O koks buvo drąsus kažkada, kai siuntė nafik Graužinienę - Seimo pirmininkę.

to To manau

to To manau portretas
Taip toliau pilvo reikalų protas ir neisnesa? GriauVejau?

Patvorinė

Patvorinė portretas
Ir ninočką ruskių mylėtoją,į Grūdo parką

Perlydit į kulkas

Perlydit į kulkas portretas
ir siųsti Ukrainai,tegul grąžina okupantams.

Gi

Gi portretas
Hitlerio fašistinius paminklus gi nugriovėme, o ruskynas daug baisiau už hitlerio vokietiją, keista, kad tiek ilgai buvo laikomi rusofašistiniai okupantų simboliai

To manau

To manau portretas
Ruskyne minimumas 90€, kainos panašios kaip Lietuvoje, kai kas brangiau, kai kas pigiau. Pvz nuomos kainos maskvoje 3 kartus didesnės nei Vilniuje. O dabar importinės prekės išvis taps neįkandama prabanga. Nėra labiau šudinos benzokolnkės už ruskyną, valstybe tokio nusususio krašto niekaip negaliu pavadinti

manau

manau portretas
Pradėkime nuo to, kad ne "ruskyne", o Rusijoje ir nuo to, kad litras benzino ten kainuoja apie 0,60 euro centų... apskritai, kalba apie tai, kad jūs ir panašūs "hyper patriotai" esate daug didesni komunistai nei buvę sovietmečiu. Esate laukiniai barbarai, niekšiški išsigimėliai, net sovietai negriovė greta esančio monumento lietuvių kariams 1923 metais užgrobusiems Memel. Toks ir skirtumas tarp 1972 ir 2022 metų komunistų, buvo raudoni, dabar žydri, net raskevič žydrųjų komjaunuolių aktyvas toks pats :)

To manau

To manau portretas
Lketuvos bvp žmogui gerokai didesnis, nei ruskyno, algos Luetuvoje bent 3 ir daugiau kartų didesnės Lietuvoje. Ruskyne 70% gyventojų net kanakizacijos neturi, šika lauke, kaip indai. Ruskyne keliai, parkai, šaligatviai netvarkyti, daug kur tiesiog nėra nei kelio nei šaligatvio, ruskyne korupcija didžiausia visame pasaulyje. Mokslas ruskyne apgailėtinas, mokomasi pasenusiom programom, nors ir pas mus sveikatos sistemoje daug problemų, bet ten situacija visiškai apgailėtina. Beveik visais ekonominiais rodikliais Lietuva lenkia ruskyną. Netgi jei palygintume visas posovietines šalis, tai būtent tos, kurios įstojo į ES ir NATO dabar gyvena ekonominiame pakilime, kokio neturėjo niekada savo istorijoje, lenkia visas posovietines šalis daug kartų. Ką jau kalbėti apue žodžio laisvę ir žmogaus teises. Neduok tu dieve gyventi sovietiniame brūde, tai buvo juodžiausi Lietuvos metai, viskas buvo išvogta ir išgrobstyta

manau

manau portretas
Žodis "patriotas" tapo žodžio idiotas sinonimu, o dabartiniai žydri komjaunuoliai savo idiotizmu gerokai lenkia sovietmečio raudonuosius komjaunuolis, gal tai ir dėl to, kad dabartiniai yra narkomanai ir iškrypėliai.

too To manau

too To manau portretas
Kuom lenkia? Viskas ką turėjo Lietuva baigiama.parduoti,.išnaikinti.. pwziurekitw kokia naujų vadinamu skverų darbų kokybė,.gatvės.. tragedija...

to gi

to gi portretas
Kaip maži vaikai..leido nugriauti.... Istorijos nepakeite, kad ir kaip to norėtumėte...

Vėl tam manau

Vėl tam manau portretas
Aišku, kad neišmetė. Nes tavo komunistai tėvai pasakojo ne apie Lietuvos partizanus o apie "buržuazinius nacionalistus", ir "miškinius", kaip pats ir išsireikei. O anekdotus apie brežnevą pasakodavai virtuvėje, ir dar užsimovęs ant galvos kibirą, kad kas neišgirstų.

To manau

To manau portretas
Pažiūrėk kokia skylė tas ruskynas, venesuelos lygio ekonomika, Lietuva lenkia ruskyną kartais. Niekas nebenorėtų gyventi tokiame totaliame ubagyne kuriame gyvenome okupacijos ir teroro metu

Gi

Gi portretas
Klaipėdoje šventė, apsivalysim pagaliau, denacifikuosim parkus

Anonimas

Anonimas portretas
Totali gerai Klaipėdos politikams.. mankurtizmas valdo....

Pagarba

Pagarba portretas
Klaipėdos politikams ! Tik nereikėjo tiek ilgai tempt gumą...

manau

manau portretas
>Glušbereti, nesąmonių neskiesk, niekas manęs sovietmečiu nei už anekdotus apie brėžnevą . nei už iš senelių girdėtas kalbas apie miškinius nei iš mokyklos, nei iš universiteto neišmetė. Lankiau tautinio šokio bei folklioro būrelį, lietuvybė buvo propaguojama, . Visi būreliai nemokami, tiek meno, tiek sporto. Gali savo kliedesius skiesti jaunimui.

IOP

IOP portretas
pagarba Klaipėdos politikams.

Na

Na portretas
Ir ką jūs, rusofašistai, padarysit? :DDDD

Tam manau

Tam manau portretas
Sovietmečiu tu arba nebuvai gimęs, arba meluoji per akis, kaip ir visi kacapai. Prie ruso už trispalvį kaspiną atlape galėjai patekti už grotų. Už "antitarybinį" eilėraštį, aptiktą sąsiuvinyje, lėkdavai iš mokyklos ar instituto. Tiesą sakant, užtenka pasižiūrėti į dabartinę rusiją, kad visa tai prisimintum. Neseniai ruskyne buvo suimta moteris, už Ukrainos vėliavos spalvų manikiūrą.

pritariu

pritariu portretas
Buvo raudonieji komunistai, dabar žydrieji komunistai. Vieni ir kiti rungėsi kas iš jų labiau pamišęs, bet dabartiniai nugalėjo, didesnių barbarų nebūta Lietuvoje. Ko nepadarys "patriotas" užsimetęs kokso ir su raskevičiaus šluota užpakalinėje kūno dalyje...kad tik kg b archyvų neviešintu, taip dar tris kartas patriotus imituoti galėtų.

Aš portretas
Aš rusofobas ir tuom didžiuojuosi

Hahaha

Hahaha portretas
Rusofašistai vėl komentaruose isteriškai žviegs, nors po metų niekas net nebeprisimins, kad ten kažkokie balvonai stovėjo

manau

manau portretas
Sovietmečiu buvo visokių kvailysčių, bet tokio idiotizmo, propagandos ir žydrųjų komjaunuolių siautėjimo kaip dabar nebuvo. Išsigimusių barbarų laikmetis.

vienareikšmiškai

vienareikšmiškai portretas
Paminklai turi būti savo vietoje. Priviso mankurtu tik griauti ir tesugeba.

rusas

rusas portretas
Dar reikėtų panaikinti rusų mokyklas nes čia mokosi okupantų vaikai ir anūkai, latviai jau pradėjo naikint.

aaaaaa

aaaaaa portretas
Šveist lauk tuos okupantų simbolius, geriausia būtų sumalt į miltus, o kapus perkelt į kapus už tvoros kur laidojami nusikaltėliai ir savižudžiai ir bomžai.

senis

senis portretas
Tokia va pagarba rodo Lietuvos rusams. Tai gal pradekit nuo demontavimo daugiabuciu kurie buvo pastatyti rusais sovietu laikais. Nugroaukit mogiliova, debrecena, kauno gatve. Nugriaukit uosta. Sovinistu ie rusofobu salis. Dievas dar jums atkersis.

Zao

Zao portretas
Lieka tikėtis, kad terminai nustatyti ir ilgai laukti nereikės, ačiū

tiesa

tiesa portretas
Virš 30 procentų palaidotų karių lietuviai iš 16 lietuviškosios divizijos, kiti rusai, ukrainiečiai, jei ne šie kariai , paaukoję savo gyvybes kovoje su nacizmu, tai nebūtų nei mūsų, nei Lietuvos, o jei ir būtų , tai su sostine Kaune ir jūrų uostu Šventojoje. Svarbiausia, - sovietai lietuvių karių monumento esančio vos už keliolikos metrų nelietė, dabar užaugo dar šlykštesnė nei sovietiniai komunistai karta, visiški barbarai ir mankurtai.

O

O portretas
Geda del tokio sprendimo...Kaip bebutu, atmintis apie tikrus didvyrius gyvens amzinai, ir to niekada nepavyks is musu atimti, ar nugriauti. O paminklas yra paminklas, ji visada galima bus grazinti i savo vieta.

.

. portretas
Toje vietoje reikia užsėti žolę,- bus puiki aikštelė šunų vedžiojimui.

ačiū palaikiusiems

ačiū palaikiusiems portretas
o Vaitkaus išvedžiojimai išbraukė jį iš kandidatų į merus sąrašo, jau taip bandė smailinti liežuvį ir kažkaip nutęsti nukėlima.

Kestutis

Kestutis portretas
Pagaliau! Geriau vėliau , nei niekada.

taigi

taigi portretas
Žydriesiems komunistams - konserwatnikams konvulsijos :)

Zalgirio musis

Zalgirio musis portretas
Pagaliau sveikas protas nugalejo ir gedingi okupantu stabai iskeliaus uzmarstin. Gal galima pavardes, balsavusiu pries?

Anonimas

Anonimas portretas
kardą palikti, žvaigždę panaikinti

Tam taigi

Tam taigi portretas
Ar ne per ilgai uzsbuvai svetimoje salyje? Ciuozk i savo seneliu siukslyna ir ten ziurek tv laidas tiesiogiai, ne per kompa… :D

Ne i tema

Ne i tema portretas
Kada Vakarai imsis vis labiau kvailejancios kremliaus fasistiniu zudiku gaujos izoliavimo? Ju dergimasis jau perzenge visas ribas.

taigi

taigi portretas
1923 metų žalieji žmogeliukai okupantai - versti balvoną.

> taigi

> taigi portretas
Taigi nori pasirodyt protingas ir gudrus ? Galiu uztikrint, kad nesi toks.....esi eilinis "mandras durnius"...

to taigi

to taigi portretas
Vėl mankurtai iš šviesa lenda...? Namo jums jau laikas..

to kitad

to kitad portretas
Tikimės kad jau busit namie liepa..nebegrysite i Klaipėdą

taigi

taigi portretas
Tai griauti abu balvonus okupantams 1923 ir 1945 metų.:)

Spektaklis

Spektaklis portretas
roddomas visuomenei siekiant kuo geriau įvykdyti konservliberalų komandas ir įsiteikti valdančiam režimui. Aš net neabejoju kad kitokio sprendimo šitos gaujos išdresiruoti valdžiagyviai net nemėgins priimti. ,,Klaipėda - laisvas miestas"?:D:D

Atgarsiai dėl Rusijos ir jos menkaverčio palikimo

Atgarsiai dėl Rusijos ir jos menkaverčio palikimo portretas
Agresyvią, melagingą, nuolatinės gąsdintojos poziciją užėmusi demokratinių ar demokratėjančių valstybių piliečiams Rusija niekada nebuvo ir nebus mėgstama ir gerbiama. Tai rodo akivaizdūs Žemės rutulyje fiksuojami faktai dėl Rusijos. Tik, gaila, kad ne visi Lietuvoje prisiglaudę prorusiškieji tauškaliai yra pajėgūs dėl savo riboto išprusimo ar menko tarptautinio informuotumo, tuos faktus surankioti ir objektyviai įvertinti. Dažniau jie paskęsta subjektyvumo liūne ir bando gaudyti orą bei leisti burbulus komentaruose, taip dar kartą įrodydami savo protinį ribotumą bei provincialumą aktualiais mūsų gyvenime vyraujančiais klausimais.

Kitas

Kitas portretas
Tikius per liepa tie balvonai bus nuimti?

to anonimai

to anonimai portretas
Jau girtas?

pietietis.

pietietis. portretas
protingas pasirinkimas-monumenta palikti, o skulptura i Gruto muzieju-parka.

Neber kantrybes

Neber kantrybes portretas
Vienintelis miestas, kur valdininkai taip ispute toki paprasta reikala, kaip okupantu baidykliu isvezima is miesto. Komsomolcai.

Genetikai

Genetikai portretas
Kai kam proteviu kraujas pabudo? ;)

Anonimas

Anonimas portretas
Kiek galima trypčioti - versti, ir kuo greičiau,
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių