Klaipėdos rajonas dirbti atvykstantiems pareigūnams skirs 4 tūkst. eurų išmoką

Klaipėdos rajono savivaldybės taryba patvirtino sprendimą, kuriuo į rajoną paskirtam dirbti pareigūnui bus skiriama vienkartinė 4 tūkst. eurų išmoka, o besimokančiam – kasmėnesinė 250 eurų stipendija.

„Konkrečiai su policijos pareigūnų programa tikimės, kad į rajoną atvyks dirbti daugiau patrulių, vyr. patrulių, tyrėjų, bei, kad daugiau jaunuoliu pasirinks šį profesinį kelią. Studentams kas mėnesį mokėsime 250 eurų stipendijas, o čia dirbti pasirinkusiems pareigūnams – vienkartinę 4 tūkst. eurų išmoką“, – BNS sakė Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Pasak priimto tvarkos aprašo, abiem atvejais pareigūnas Klaipėdos rajono policijos komisariate įsipareigotų dirbti ne trumpiau kaip tris metus.

Konkrečiai su policijos pareigūnų programa tikimės, kad į rajoną atvyks dirbti daugiau patrulių, vyr. patrulių, tyrėjų, bei, kad daugiau jaunuoliu pasirinks šį profesinį kelią.

Savivaldybės teigimu, rajone šiuo metu trūksta 24 policijos pareigūnų. Nuogąstaujama, kad ateityje gali susidaryti problemų, nes didelė dalis šiuo metu tarnaujančių pareigūnų jau yra įgiję teisę į pareigūnų ir karių valstybinę pensiją.

„Ne kartą diskutavome su Klaipėdos rajono policijos komisaru, kaip dar galėtume prisidėti prie to, kad gyventojų, eismo saugumas, viešoji tvarka būtų dar geriau užtikrinami“, – sakė meras.

„Ir natūralu, kad vienas iš būdų tai padaryti – pritraukti naujų jaunų pareigūnų, kurių šiuo metu trūksta, nes didžioji dalis dirbančių rajone jau yra įgiję teisę į pareigūnų ir karių valstybinę pensiją, o pritraukti jaunus policijos pareigūnus išties tampa iššūkiu“, – pridūrė jis.

Trūkstamų policijos pareigūnų pritraukimo į Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Klaipėdos rajono policijos komisariatą tvarkos aprašas parengtas bendradarbiaujant su Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir vietos komisariato vadovais.NAUJAUSI KOMENTARAI

Protingas sprendimas

Protingas sprendimas portretas
Pagarba Klaipėdos rajono savivaldybei, suvokiainčiai, kaip svarbu padėti savo Policijai ir jos pareigūnams. Ypač, kai turime tokią VRM vadovę. konservatorę,

darmajiedu islaikytiniu policaju

darmajiedu islaikytiniu policaju portretas
masiskai daugeja....veisiasi kaip kralikai ,o siais pajuodusio kraliko metais ,,matomai persikruse prisiveis ju trigubai

cha ha ha.... KlaiPedu rajone kaip ir pacioj

cha ha ha.... KlaiPedu rajone kaip ir pacioj portretas
KlaiPedoj ...nera lietuvisku policaju --ten isimtinai banderos ir bulbasai sulinde, kurie prie algu reikalauja dar ir priedu po 4 tukstancius.....
VISI KOMENTARAI 10
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių