Klaipėdos savivaldybė daugiabučių kiemuose įrengs daugiau vietų automobiliams

Grįžti į straipsnį

tam aha

tam aha portretas
prie grubliausko visi planai buvo vykdomi aisku kiti planai buvo ateiciai.,grubliauskas taip sutvarke miesta,kad naujieji jau net jokiu planu nedaro.per pusantru metu nieko nepadare miestui ,tik sneka apie kazkokius stadionus uz simtus milijonu,o kad bent renuovuoti zalgirio stadiona,ledo rumus prie mesos kombinato uz kelis milijonus apie tai nesneka.paziurekit kai anas meras sutvarke moksleivio stadiona grazu ziureti,tik kad tu futbolo komandu nera.tai ir stovi tuscias.o tie kazkoki nereikalinga miestui stadiona statys uz simtus milijonu,ka cia su milijonu terliotis.dirbti reikia o ne dairytis i praeiti.pirmiausia reikia sutvarkyt kruiz terminala,bet tur but planuose nebuvo ir ir netvarkys tur but,isivaizduoju ka sveciai pamato is laivo tai ir lipti isjo nenori....

Aha,

Aha, portretas
,,Prie liberalų buvo atlikti ir suderinti planai..:D) Tik tie planai buvo padėti į stalčių ir trūnyjo iki dabar - nebuvo kam jų iš ten ištraukt..Kiek dar yra ,,sukaltų" ir nevykdytų planų ir projektų? Manau kad daug.. Norisi galvot kad buvusiom valdžiom kuriom ,,dirigavo" garsusis trūbočius, svarbiausia užduotis buvo popierinis darbas /projektavimai, planavimai studijos..:D)/ Ypač jei už tai eidavo įsidėt pinigus į kišenių :D) Ir jokio vykdymo visada pamirštant pasiskaičiuot ekonominį naudingumą..Tai dabar nerašinėkit ir netrolinkit

> s.s.s. visai kukūūūū ?

> s.s.s. visai kukūūūū ?  portretas
Kas su kuo derino ? ____Pasak savivaldybės, dėl automobilių stovėjimo vietų įrengimo yra parengti projektai ir kituose daugiabučių namų kiemuose Šiaulių, Laukininkų, Paryžiaus Komunos, Bandužių gatvėse. Taip pat ruošiami projektai Reikjaviko gatvėje, Statybininkų prospekte, Naujakiemio ir Budelkiemio gatvių kiemuose. Kiekviename iš šių kiemų, atsižvelgiant į galimybes, papildomai bus įrengta nuo 10 iki 30 parkavimo vietų.

> s.s.s. visai kukūūūū ?

> s.s.s. visai kukūūūū ?  portretas
2024 vasario mėn liberalieji su konservatoriais jau buvo išpašolvoninti nuo Klaipėdos valdymo :) KAS su kuo derino ? Savivaldybės puslapyje 2024 . buvo info !!! ____Prašymas dėl vietų automobiliams – vienu paspaudimu

Raimunda

Raimunda portretas
Kada pagaliau bus tvarkomi takai ir kiemai Baltijos prosoekro rajone tarp 63 - 83 namų? Takai buvo asfaltuoti dar statant šį rajoną, automobiliai baigia išvažinėti žolynus, plytelės subyrėję, takų asfaltas jau beveik išnykęs!!!

S.S.S

S.S.S portretas
o prie ko čia Vaitkus? Planai dėl kiemų praplėtimo buvo patvirtinti dar prieš jį. Toliau darbai taip ir vyksta iš eilės pagal patvirtintus planus.

Žinote , pone Bronislovai,

Žinote , pone Bronislovai,  portretas
tikrai nepatogu skaityti , nes ....nesuvokti skirtumo KIEK metų t.t. KIEK KADENCIJŲ meru išbuvo Grubliauskas ir kiek dirba naujai išrinkti ir dar bandyti lyginti ....žinote , padorių žodžių trūksta žmogaus suvokimui apsakyti :) Užjaučiu . O šiaip kas dėl žalių rodyklių , pačiam reikėtų skubiai pakartoti KET taisykles , nes jei tooookių " žinių " vairuojate ...oho ho

> Adomui

> Adomui  portretas
Pasiskaitykite Klaipėdos savivaldybės puslapyje 2024 m vasario 29 -----Prašymas dėl vietų automobiliams – vienu paspaudimu _____P.S. viskas parašyta ką daryti , kas gali kreiptis ir t.t.

komentaras

komentaras portretas
O Klaipėdos Kauno gatvės raj. arčiau ŠILUTĖS PL. JAU YRA PILNU TEMPU PRIE GYVENAMŲ NAMŲ PLATINAMOS AUTOMOBILIŲ AIKŠTELĖS, NAUJAI IŠKLOJO ŠALIGATVIŲ PLYTELES, SUTVARKĖ PRIE SODŽIAUS ESANTĮ VOLJERĄ ŠUNIMS, IŠ NAUJO APTVĖRĖ, PERDAŽĖ ŠUNŲ LAKSTYMO BARJERUS, ŠUNŲ ŠEIMININKAMS PASTATĖ SUOLIUKUS. GERBŪVIO DARBAI VYKSTA NUO KAUNO GATVĖS IKI PARYŽIAUS KOMŪNOS GATVĖS , VIENU METU VISAME RAJONE. BUS PATOGU, TVARKINGA IR GRAŽU.

Taip , aš dėkingas merui Vaitkui

Taip , aš dėkingas merui Vaitkui  portretas
nes tik jiems atėjus į miesto valdymą gyventojai buvo išgirsti ir buvo galimybė patiems pasiūlyti aikštelės vietą savivaldybės valdininkams . Manau dabar ir vyksta gyventojų pasiūlymų aikštelių įrengimas . Primink kada buvę liberalieji su konservatoriais teikė siūlymą gyventojams susirinkti parašų daugumą dėl aikštelių įrengimo ir jei yra galimybė ją padarys ? Taip nieko nežinoti reikia būti ypatingai liberbukam .

Anonimas

Anonimas portretas
Is serijos,"cia bus parkas,cia bus aiksteles,cia bus ..."(ir taip 20 metu),"pasirodo" visus pinigus "lenino garazui" istratinom ...

Adomas

Adomas portretas
prie Žardininkų 11-17-19 namų vakare iš viso neimanoma pastatyti automobilio.Galima būtų vietoje išvažinėto žolyno irengti mašinoms aikštelę.

Dėkingiesiems

Dėkingiesiems portretas
Baikit dėkot Vaitkui. Jis tęsia pradėtus darbus. Prie liberalų buvo atlikti ir suderinti planai, dabar laikas atėjo jiems įgyvendinti. Kiek politikai duos pinigų, tiek Vaitkus turės darbų.

tam zinote

tam zinote portretas
pasakyk ka gero miestui per pusantru metu padare nauji tipo seimininkai.isvardyk bent viena darba.o grubliausko darbus galiu vardint ir vardint nes miestas isgrazejo tik jo deka.

išvertus

išvertus portretas
...ir apmokestins.

Žinote, ką pone Bronislovai,

Žinote, ką pone Bronislovai,  portretas
jau net nepatogus skaityti pačio komentarus .

Bronislovas.

Bronislovas. portretas
prie grubliausko sutvarkytas labai gerai sutvarkytas rumpiskes kvartalas,vaiku zaidimu aiksteliu daugiau negu vaiku.o ir masinu aikstelese vietu niekada netruksta.tik uz tas vietas reikia moketi.nors viska tvarko ir tvarke uz europine pagalba.kodel turim moketi.dabartinis meras nusiziurejo nuo grubliausko ir pradejo tvarkyt kauno gatves ,bet kazkodel tu kiemu prie senojo turgaus netvarko,idomu kodel.

Fui...cirkas išvažiavo

Fui...cirkas išvažiavo  portretas
su liberalkonserVatomis , bet klounai iš cirko liko ir inkščia .

> edžiui

> edžiui  portretas
Na jei jūs gyvenate šiukšlyne , tai ne klaipėdiečių bėdos :)

> Romai

> Romai  portretas
O jūs nieko negirdėjote apie paraiškas savivaldybei dėl aikštelių ? Kiek pamenu reikia susirinkti pritariančių ar ne 50+ namo buto savininkų parašų , numatyti kur galima aikštelę daryti ir pateikti ....Pasitikslinkite savivaldybėje . Rėkti nieko nežinant ir priekaištauti , ne fasonas :) pirmas Klaipėdos meras ir komanda , kuri , jei yra galimybė , girdi ir daro klaipėdiečių gyvenimus patogesnius. :)

Edis

Edis portretas
Gal pirmu tegul kiemus sutvarko.Baisu į kiemą išeiti,gali koją nusilaužti.Vien duobės ir plitelių liekanos.Klaipėda,tai šiūkšlės,duobės ir šunų išmatos.Trūksta tvirtos rankos.

Roma

Roma portretas
Šaulių g. 27 neturim kur savo mašinų pasistatyti grįžę po darbų! Koncertų salė galėtų atidaryti vartus kai vyksta koncertai, kiemelis uždarytas, o ten aikštelė. Clinicus šalia su savo mažyte aikštele, picerijos išvežiotojai kieme stovi, o dar naujas pastatas šalia dygsta...o turi aikštelę, galimai ne, o kam Šaulių 27 kiemas didelis. Ima pyktis, pats gyveni, o mašiną statai kitame rajone....

>Faktas

>Faktas portretas
tai pagal tavo mastyma parkingo plesti nereikia ? tai tavo pasiulymu ziurek ir savivaldybe patikes, kad masinoms vietos pakankamai

Cirkas

Cirkas portretas
Savivaldybė įrengs parkavimo vietas???Gal ir meras su kastuvu dirbs?

Faktas

Faktas portretas
Parkuotusi zmones tvarkingai-N auto dar tilptu, bet dabar daznas daunito pasistato savo masina ten, kur saugiai tilptu 2-3. Ilgai dar LT bus runkeliu ir besmegeniu krastas.

Taigi

Taigi portretas
Tai kai įrengs tas aikšteles automobiliams, tai galės girtis, o dabar tik pažzdai . Žada įšrengti?

T

T portretas
Baltijos pr. Kaip visada palauks ir su takais ir su parkavimo vietomis.

Q

Q portretas
Pagaliau ir gyventojams šis tas patogumui .o aikštelių vaikams tikrai yra ir žali plotai daugumoje kiemų dideli .tuščiai stovi.Turi būti visiems gerai jei gerai pasiplanuos.

> Romui

> Romui  portretas
O kas renka miestų merus ? Ar ne miestų gyventojai, kuriems aktualu ir keliai , ir kiemai ir sporto aikštynai, ir šventės ir ir ir ... tikrai visai nedaug :)

> kl

> kl portretas
Na tik nereikia ....vaikų aikštelė , bent mano kieme , pilna rajono vaikų . Mūsų namo gyventojų , net anūkai jau dideli , o aikštelė pilna :) Klaipėda turi tapti patogi VISIEMS gyventojams ir turintiems auto netik vaikų :) Ačiū. Malonu skaityti . Gyventojai patys turi būti aktyvūs ir su meru Vaitkumi panašu mums pavyko :)

KL

KL portretas
Kada pagaliau atsiras vietos vaikams ...dabar vietoj karuselių mašinos stovi.....viską nugriovė...vieta tik mašinoms.

Romas

Romas portretas
Ką turi veikti meras, kad jį rinktų ir kitai kadencijai ? Sutvarkyti kiemus ir kelius. Na, dar per kadenciją atidaryti kokį parką, mokyklą ar darželį. Ir viskas. Ne tiek juk daug.

Pikta

Pikta portretas
Tik Kaune niekas nesirūpina.Gyvenam Rasytės gatvėje,mašinos parkuojamos abiejose gatvės pusėse,siaubas,kai reikia pravažiuoti.

Galerijos

Daugiau straipsnių