Klaipėdos savivaldybėje daugės etatų

Grįžti į straipsnį

Paaugo

Paaugo portretas
vaikučiai, anūkėliai reikia ,gi pasirūpinti jų ateitimi.O nepatenkintiems reikia priminti apie dalyvavimą rinkimuose, paskutiniuose dalyvavo mažiau kaip trečdalis, turinčių balso teisę! O kiek valdžiagyvių miesto įvairiose įstaigose? 450 vien tik sąvivaldybės administracijoje, o kur dar įvairios prielipos, merija.Štai jie patys save ir išsirenka.Nemažai personų sėdi nuo nepriklausomybės aušros, o gal ir dar seniau.Taigi, gerbiamieji miestiečiai, ar ne mes patys ir padedame jiems sėkmingai daugintis?

Morta

Morta portretas
banditizmas uzgrobtoje teritorijoje klesti 30 metu

nejuokin

nejuokin portretas
Etatai dides o klaipeda skurs,jokios tvarkos nera,kad kas nors atsakytu uz savo darba,net ignitis ir ta yra valdoma pilnai vilniaus,jeigu kas neaisku -kreipkis i vilniu,mes vietoje nieko nevaldom,viskasyra vilniaus rankoje,mums darbai,nuostoliai,nuodai,o vilniui pinigai,mes kaip senas didelis kaimas,nieko naujo,o vilnius auga,grazeja,o kodel gi ne,visi pinigai ju,kam mums tokia savivaldybe kuri negali pati uz savo miesta kovoti,o tik tenkina vilniaus norus,visi galai vilniuje,simasius vidury gatves medzius stato,o mes del kiekvieno cento drebam,tokia musu savivaldyba,kam tu etatu jeigu nieko nesprendzia dabar,vietoje,net del okupantu lentu nesugeba isspresti dreba menesiais,kam tokia neigali valdyba,noras savo giminaicius idarbinti,nes ateina krize,o istikruju krize visiems galvoje,nenoras dirbti ,mastyti,o tik silta vieta uztupti,jeigu krize tai reikia kaip tik mazinti o ne didinti etatu,,,,,,,

Anonimas

Anonimas portretas
dides VAGIU BANDA ! GEREJA !

manau laikas tą liberastų pribezdėtą pastatą

manau laikas tą liberastų pribezdėtą pastatą portretas
nupurkšti su dixlofosu, jei trečdalis tų parazitų išgyvens, tai tiek ir užteks, miestas net ne pajus

fas fas

fas fas portretas
dauginasi biuriokratai kaip erkes

kur

kur portretas
Ką tie nauji etatai darys? Nes kai parašiau savivaldybei 3 laiškus, jie visada pasako miesto biudžete nėra lėšų. Tai jei nėra lėšų, tai vadinasi jūs nieko ir nedarote. Tik laiškelius atsirašinėjimo rašo gyventojams.

klaipedos konservatoriai

klaipedos konservatoriai portretas
dirba išsijuosę ir keimus apmokestina ir etatus savivaldybėje didina, dirba

Petras

Petras portretas
Etatus didins savivaldybėse o asmeninės atsakomybės niekaip neįveda,32 metai kaip netvarka Lietuvoje.

Pil.

Pil. portretas
Visų miestų savivaldybėse reikia mažinti etatus o jie sugalvojo didinti.Savų žmonių įdarbinimu rūpinasi ,kad neliktų bedarbiais.Nes miestų savivaldybėse dieną pažįstami,draugai, jų draugai.Todel nėra tvarkos ir neaišku ,kur dingsta miestų biudžeto pinigai.Labai keisti dalykai 32 metai kaip vyksta.Žmones pikti,jie tyli,bet matysite kas bus.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių