Klaipėdos savivaldybės komitetuose laukia permainos

>

> portretas
"Laikrastis" jau issirinko-isrinko-paskyre,ir fotke ir panigirikos straipsni sukurpe,ar ... ?

Indrei

Indrei portretas
Nebūk juokinga. Geriau pasakyk kas iš išrinktųjų nėra remiamas verslo pinigų? Taigi net patys uostamiesčio verslininkai taryboje sėdi rinkimus nusipirke:D) Tas pats ir su seimu..Kam ta komedija?

Bardakas.

Bardakas. portretas
Jau pusmetis vietos tuščios o tik dabar kažką išstenėjo. Ot valdžiagyviai dirba, ot stengiasi rinkėjui..:D)

Giruliai

Giruliai portretas
Kažkas čia klausė, kur Puteikienė dingo? Klausčiau, kur kiti tarybos nariai, nes tik jos dėka judinamas Girulių klausimas, 15 tūkst. parašų ji apklausoj dėl Girulių surinko. Kur kiti 32 tarybos narių???

Indrė

Indrė portretas
Kiek prisimenu, Vaitkus yra pripažintas VTEKO pažeidęs viešųjų ir privačiųjų interesų valstybės tarnyboje derinimą už tai, kad jo rinkiminę kamapaniją į Klaipėdos miesto merus finansiškai rėmė uosto, kuriam jis vadovavo, įmonių savininkai ir pan. Jei neklystu - ir baltarusiško kapitalo įmonės. Todėl jis negali net kandidatuiti į Kontrolės komieto pirminino postą. Kaip matom, jis dabar dabar dažniausiai balsuoja taip pat, kaip ir Grubliauskas, tai kokia jau čia uosto milijonierių opozicija. O štai Puteikiėnės tai nieks nesiūlo į Kontrolės komiteto pirmininkus, nes bijo jos, žino, kad nieko neslėps ir reikalaus atsakomybės.

etikas

etikas portretas
Saulius Liekis toje komisijoje nuo 2020 pavasario deleguotas seniūnaičių sueigos ir jokiu Lupeikos pakeitimo nebus....

Anonimas

Anonimas portretas
Koks skirtumas kas bus? Vistiek kartelis tiek isisenejas, kad jie nieko nebijo. Nahaliskai meluoja, turi 1001 pasiteisinima...

Pranas Pričkus

Pranas Pričkus portretas
Etikos komisijos pirmininkė kažkada irgi turėjo būti iš opozicijos, bet meras Vytautas G. buvo pasistatęs savą t.y. buvusio Klaipėdos m. LKP 1-jo sekretoriaus V.Baublio seserį A.Staponkienę, kurios veikla dirbant MVD, buvo labai jau neskaidri ir nusikalstama. Iš pradžių reikėjo ją pačią ....

Anonimas

Anonimas portretas
Kokios ten permainos, kai 30 metu tas pats klanas?

Kas nutiko?

Kas nutiko? portretas
O kur Tarybos narė Puteikienė? Kur jos veikla? Ar jie abu su Puteikiu visais išnyko iš politinio žemėlapio? Ar dar nokdaune?

Minde

Minde portretas
nk gero is tu valstieciu, tik savo interesu pildymas
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių