Klaipėdos senamiestis – tarsi liūnas

Spragilai

Spragilai portretas
Siukslynas, ne senamiestis. Nera kam "visus i vieta pastatyti".

Akivaizdu

Akivaizdu portretas
Meras glušas, komandą pasirinko dar glušesnę, o mūsų komentarų niekam nereikia

Klaipeda

Klaipeda portretas
Kada Klaipedos meras bus Zuokas?

Čiaupas teisus

Čiaupas teisus portretas
Didžiausias KPD Kavaiausko rūpestis,tai po senamiestį bėgioti su "fotiku" ir fiksuoti kaip viskas griūva , o ne saugoma. Tai Klaipėdos paštas irgi saugomas po truputį griūvantis, kai nebebus ko saugoti kaltinsite nežinia ką, kodėl sugriuvo. Biurokratai . Mėto paveldą vienas nuo kito kaip karštą bulvę, o Klaipėda merdi. KPD, baikit kenkti ir naikinti vienintelio Lietuvos Uostamiesčio senamiestį. Mere padaryk nors gerą "koncovkę" (pabaigą) baigdamas savo neveiklią kadenciją, išgelbėk senamiestį, laiko dar šiek tiek yra.NA.

Gyventoja

Gyventoja portretas
Senai buvo sakyta sutvarkykit senus galus o tada pradekit naujus.Naujus padare o senamiestis,ir toliau zusta.Idomu kas is to Baltijos kino Teatro liko,gal ji isvis nugriauti visai.Juk padarys ir vel viskas grius,kaip kavinuke pries tilta.Kiekvienais metais tvarko o kaip griuna visas tinkas,lenda akmenys,nieko gero.Apskaiciuokit masinu srautus,namai seni,ir tvarkykit.Kodel kai vokieciu namai kur palikti buvo,po musu dazu islisdavo ju uzrasai.Vogt niekas nevoge dirbo is sirdies.O cia atmestinai viskas.Nera sirdies I darba ideta.

Grubliausko pantalonai

Grubliausko pantalonai portretas
labai smirdi korumpuotos nevykusios subinės. Ypač džiazuojančios.

klp

klp portretas
Yra sakyčiau dvi priežastis, kodėl dabar yra tiek daug apleistų ir nenaudojamų sklypų ir pastatų mieste: 1 KPD yra totalūs stabdžiai, kurie nesugeba atlikti jiems paskirtų užduočių. Geras pavyzdys KPD neveiksnumo buvo, kai kariuomenė norėjo perimti ir rekonstruoti apleistą statynį piliavietėje, tačiau negalėjo to padaryti nes KPD iki pat šiol nėra parengusi piliavietės išsaugojimui ir vystymui reikalingų dokumentų. 2 Lietuvoje labai lengva supirkti didelius sklypus ir pastatus miestuose užkelti jų kainas ir palikti juos marinuoti metų metais. Pavyzdys - prieš metus pati savivaldybė skelbė, kad jai apsimoka statyti naujus vaikų namus kažkur miesto pakraštyje, nei pirkti jau esančias tuščias patalpas arčiau centro. Šios problemos nėra vienos Klaipėdos problemos, o visų Lietuvos miestų problemos. Todėl jas reikia spręsti aukščiausiu lygiu.

Daugiau

Daugiau portretas
Nebalsuosiu už liberalus. Senamiestis tikra tragedija. Apgailėtinas vaizdelis. Kažkodėl, kur kitos partijos, ir tvarkomasi.

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Aš nuolat klausinėju savo pažįstamų žmonių - už ką Miesto savivaldybės darbuotojai gauna algą. Visą gyvenimą aš, moteris, Klaipėdoje sunkiai dirbau, užauginau du vaikus. Ir visada žinojau, kad gaudama nedidelį atlyginimą, aš jį tikrai uždirbau. O čia - metų metus akivaizdi betvarkė mieste, o valdininkai patenkinti. Kaip čia yra - man mieste betvarkė bado akis, nuolat kreipiuosi įvairiausiais betvarkės mieste klausimais. Kodėl aš turiu daryti tai, į ką jie nekreipia dėmesio bet gauna algą ir ne minimalią?

4

4 portretas
Senamiestį jau nepakeisi, galima tik šiuolaikinės architektūros pastatus kišti į vidų, nors visas tas senamiestis jau ne toks jau ir senas, keli namai tik liko, kiti prieš 60 metu pradejo naujoviškai perdarynet

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Įdomu ar atsiras kas nors, kas nusausins nekompetencijos, nejautrumo ir tik savų interesų paisymo pelkę Klaipėdoje?

>

> portretas
Kaip suprantu "riebiu "biurokratiniu "ziurkiu" laivas plaukia "durniu(durniai tai mes) jura".?Kokios ,"saugotoju" pareigybes!! !?,jie patys sako,kad ka nori ta ir "traktuoja"(saugo) ?O uz kokias konkreciai PAREIGAS MES jiems mokame,gal kas zino ?Kaip galima paskirti !?, KPD "vedeju","miesto pulini",kuris istisus desimtmecius tik ta ir tedare,kad miesta naikino-dergesi-griove Klaipeda, jos senamiesti ... ???? Jo "vysnia ant torto" ...( K.D bendrabuciams ,istorineje-centrineje SENAMIESCIO vietoje,"kaimynai" t.y "savUUUvaldybe" "rankelemis plojo",ir "turiai ir auksciai ir ..." ???

Valio

Valio portretas
Patinka man šitie rašinėliai, pasirodantys laikas nuo laiko. O apie ką daugiau galėtų rašyti mirusio miesto žurnalistai? O koks šių rašinėlių tikslas? Dumblas lieka nejudinamas, tik paviršius pamirguliuoja ir vėl ramybė iki kito tokio pat rašinėlio tikriausiai po pusmečio.

Gyventojas

Gyventojas portretas
Valdo klanas, toks ir vaizdas, visiems tik savi interesai rupi... Geda svecius kazkur i senamiesti nusivesti... Siauliai jau visa galva lenkia, nuo Kauno jau desimtmeti atsiliekame.

Zuonius

Zuonius portretas
Savo interesus ziuri tik tais. Toks kaip Neniskis apsimelaves visais klausimais. Vienas interesas namai ant jono kalnelio. Grubliauskui su Taraskevicium tik LEZ investicijos. Visa kita p.... Niekam neidomu, kad gatves nevalytos. Cirkus krecia ant kekvieno kampo, pakloja esfalta paskui pjauna vamzdi pakloti. Medzius ispjove, sluotkocius pasodino. Zole pjauna du metrai nuo saligatvio, toliau nebereikia. Paryziaus komunos viduri paklojo nauja danga dviraciams, o du trecdaliai senos istrupejusios.

Lukas

Lukas portretas
Visa savivaldybė sėdi liūne ir net nejaučia savo puvėsio kvapo. Kas žinote taip apleistus senamiesčius kituose Lietuvos miestuose, parašykite. Klaipėdos savivaldybė-Liūnas. Na ,o kur mieto taryba žiūri ir ar ką nors mąsto. Vienintelis "geras darbas" padidino automobilių stovėjimo mokesčius. Ar nepavargote?

PASTATYTŲ VIETOJ DŪDORIAUS 15 MINUČIŲ KOKĮ

PASTATYTŲ VIETOJ DŪDORIAUS 15 MINUČIŲ KOKĮ portretas
Matijošaitį ar Zuoką žiūrėk pe metus laiko viską išspręstų. O mūsų užpelkėjusiems valdantiesiems užtenka kažkiek tai ES lėšų pasivogt, paėst, pamiegot. Prie ko čia dar to miesto gerovė? Nei smegenų, supratimo ir noro kažką pakeisti ar miestą pagrąžinti. Pakels jie matai mokesčius- bet jei gaus į lapcę tada nepakels. Pasaka be galo...

Neįgali miesto valdžia

Neįgali miesto valdžia portretas
negali (ar nenori) nieko padaryti su tais ,,stabdžiais,, . Miestas atrodo tragiškai : a.a.buvęs vykdomojo komiteto pirmininkas gerb. A.Žalys ,pamatęs tokį ,,gražų,, senamiestį ir visą miestą ,gautų infarktą . Ir ką jūs padarėte ,ponai liberalai su uostamiesčiu ?!

Tele

Tele portretas
Gyvenu Klaipedoje,bet ....tokio neveiklumo ir tokio nesusikalbejimo dar nera ....buve

4

4 portretas
Palyginus su kitais Lietuvos miestais, dar nėra taip baisu, ateis laikas ir viskas bus, pinigų dar trūksta ir įstatymai dar visokie nenormalus viską stabdo

Anonimas

Anonimas portretas
Jus prie vaiku ligonines nuvaziuokit paziurekit kaip vykdomi statybos darbai. Tokio bardako nesu mates. Jokiu iskabu, darbininkai masinas stato kur nori. Net pasiskusti nera kam nes savivaldybe NEDIRBA... Moraliniai lavonai.

Gėda, kad esu iš Klaipėdos..............

Gėda, kad esu iš Klaipėdos.............. portretas
Taip, taip-labai gėda, kad esu iš Klaipėdos, ne tik senamiestis, bet ir visas miestas nutriušęs, tvarkomi daugiabučių kiemai už kosminius pinigus, krantinės, o kad paveldo pastatai baigia sugriūti niekam ne motais.... Mažvydo alėja- pastatas vaiduoklis,, ex Viktorijos hotelis- tvakomas jau mln metų,,Ex Swedbanko pastatas Taikos pr, ir dar daug daug kitų. Koks meras, iš kokios partijos, toks ir vaizdas mieste. G Ė D A

Grazu mus KLAIPEDOJ tuoj susaugosim ir pasta ir ir

Grazu mus KLAIPEDOJ tuoj susaugosim ir pasta ir ir portretas
Kai atsirado saugotojai tai miestui ir batai..... Saugo ,kad darbo daugiau butu. Kai pasipraktikuos pilis baznycias atkurti atstatayti ar kaip ta butaforija vadinasi.... Tada ir pasta laikrodziu muzieju policijos ir kitus pastatus nuo pelkiu su antimis ir atstatys atkurs..... CIA KVADE sventieji dirba....ATKUREJAI....

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Atrodytų, Klaipėdoje yra dvi konkuruojančios paveldosaugininkų firmos - Juškos ir Mureikos. Neva, antroji žlugdanti senamiestį. Sunku tuo patikėti, nes abu vyrai yra augintiniai tos pačios savivaldybės, kuriai paveldosauga tėra akmuo ant kelio - kol kas pastumti jį į šoną sunku, tai minami šunkeliukai tam akmeniui apeiti. Arba nieko nedaroma, tik pliurpiama, kaip "Baltijos" atveju. Kas trukdo šį sklypą paimti visuomenės reikmėms ir pagaliau sutvarkyti?

Tomas

Tomas portretas
Klaipėdos paveldo departamentas yra gestapas.

Gyventojai

Gyventojai portretas
Ir patys butų .namų savininkai senamiestyje privalo rūpintis paveldu,issaugojimu.Prisiperka nekilnojsmo turto ,ir sedi centre

Čiaupas

Čiaupas portretas
Tai čia Kavaliauskas yra tas atsilupęs stabdis? Ar taip reikia šį parašymą suprasti?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių