Kokybiškai ir efektyviai šalinkite ne tik skausmo šaltinius, bet ir priežastis!

Grįžti į straipsnį

Jonui lietuviui

Jonui lietuviui portretas
tik eik tu su ta savo mankšta - žmogaus širdis gal vos laikosi ar sanarių kremzlių nėra, tai jam tokia mankšta tik greičiau atsigult padės..Dar pasiūlyk skausmo suriestam 10 ligų turinčiam žmogui su Kepeniu jūroj pasimaudyt..:D) Kodėl tokie pasakotojai kaip tu nepasižiūri į viską iš šono ramiai, logiškai ir apgalvotai?

Elena Birutė Klišausienė

Elena  Birutė Klišausienė portretas
Laba diena ,visiems , kurie kenčia stuburo skausmus. Turėjau problemų su stuburu ir užspaustu nervu, nežinojau ką daryti, tris metus kenčiau didžiulius naktinius stuburo skausmus, nors visur kur buvo įmanoma kreipiausi .Atvykus į kliniką Sveikas stuburas, jau pirmos procedūros metu , skausmas sumažėjo. Atliktos 7procedūros, liko dar 1, labai pagerėjo savijauta, neliko naktinio skausmo. Esu labai dėkinga Karolinai, Monikai , jos nuostabios savo srities specialistės, darbą atlieka su meile .Iš visos širdies noriu padėkoti šios klinikos visiems darbuotojams už nuoširdumą ir paprastumą., sėkmės Jums. Rekomenduoju šią kliniką Sveikas stuburas..

Šypseno foto neįtikina

Šypseno foto neįtikina portretas
Iš kur šie jauni specialsitai turi patirties? Apie kainas rašykite ir rezultatus ( jei tokių iš viso yra).

?

? portretas
Tik įdomu kokia kaina šio gydymo. Eilinis žmogelis ten tikrai nesigydys.

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Visą gydomąją medžiagą ir savybes turi organizmas. Gydomoji mankšta , o ne kompresai ar kitos invazinės priemonės turi gydyti, nes reikia gyventi toliau po vadinamojo pagijimo. Tad kasdieninė mankšta , šaltas dušas 6 sek. ir taisyklinga mitityba bei ,darbo ir poilsio režimas pastatys ant kojų ir sudarys galimybę pilnavertiškai gyventi . O tikėjimas vienkartine procedūra -artimiausias kelias kelias į sugriuvimą ir ankstyvą neįgalią senatvę.

nu va

nu va portretas
'daktarams' pagaliau Dasuto jok visu ligu bedos jos priezastys ,o jie vis pasekmes gydo. Dar apie skiepu 'nauda' pasakytu ttiesa bet,bijo darba praras tyles .

Wow

Wow portretas
Koks modelis. Tikrai ateisiu

Galerijos

Daugiau straipsnių