Kolegos po mediko iš Palangos mirties: medicina ir mokslas turi būti aukščiau už įsitikinimus

irenai

irenai portretas
vargsiuke! matosi,kad pati nori pasirodyti esanti labai sviesi,bet nieko nemastanti,smegeneliu nerasta!

KODĖL

KODĖL portretas
KODĖL VIEŠINAMIS PRIEVATŪS DUOMENYS

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
> Pasiskiepyjes. Jums smegenų sukalkėjimas nuo trečio skiepo. Miršta pasiskiepyje ne ką komfortabiliau, nei nesiskiepyje, tik propaganda tyli, bent statistika pasidomėk, nes apie 30 procentų mirusių pilnai skiepyti, o dauguma "neskiepytų" mirė po skiepo, tik statistiškai neskiepyti. Loterija.

Mauzeris

Mauzeris portretas
Visiems vemiantiems komentaruose: kiek laiko turi būti tiriamas medicininis preparatas prieš pradedant MASIŠKAI naudoti? Kokie skiepų tyrimų reikalavimai? Iki šiol visi skiepai būdavo tiriami 10 ir daugiau metų. O čia руst per pusmetį rūsyje sumaišė marmalą ir viskas - panacėja! Kodėl žmonės verčiami jėga skiepytis, užuot pademonstruojant kad vakcina saugi ir puikiai veikia. Kodėl nei vienas vakcinos gamintojas neprisiima atsakomybės už savo produktą? Kodėl naglai slepiama ir iškreipiama statistika dėl mirčių nuo skiepo? Medikai nesiskirpina, nes pukiai suvokia, jad tas marmalas padeda tik varmacininkams pripildyti kišenes.

Irena

Irena portretas
Tamsus zmogus, kad ir medikas - tamsuolis. Kaip ir jo duktė gydytoja irgi tokia pati tamsuolė.

Pasiskiepyjes

Pasiskiepyjes portretas
Kai tik prasidėjo skiepai visi tie kur mažiau uždirba arba tie kur tik profkes baigę kalbėjo jog pasiskiepyje mirs. Nū jau metai ir pasiskiepyje nemirė. :) kiti dbloidai sakė jog čia su čipuos žmonija - kiek reik būti privartojus rašalo ar prarukius smegenų kad tuom įtikėti? Treti sakė jog busim 5g ryšio laidininkai. Bet kaip neveik tas 5g taip neveik. Tik kažkokia testavimo fazė. Reziume : dundukai čia rinkitės iš dviejų blogybių bet neskelbkit savo apgailėtinu pastabų. Nes laikas jau numušė visus argumentus PRIEŠ

Klausiu

Klausiu portretas
Ar jums gaila antivakserių??

K.

K. portretas
Jis buvo mokslininkas ir tikėjo mokslu, bet netikėjo bizniu ir politika paversta medicinos sistema.

Anonimas

Anonimas portretas
o kiek medikų mirė NUO skiepų, tikėdami ,,mokslu''??? Jei jis mirė nuo covido, būtų miręs ir nuo skiepų-manau. Toks jo likimas , ir amžius jau toks....

Prie ko,

Prie ko, portretas
čia tie metai -72 ar79.Nesiskiepyjęs esi kandidatas į kapines.Mano krikštatėvis 83+,- pasiskiepijes ir juokiasi iš kvailių antivakserių: "neverta liūtą tampyti už ūsų" - skiepykitės, kol ne vėlu...

MEDICINA ir MOKSLAS yra visada a u k š č i a u

MEDICINA ir MOKSLAS yra visada a u k š č i a u portretas
už riboto MĄSTYMO n e v y k ė l i u s , kurie NEGEBA tai s u v o k t i --t o k i e, visais laikais trukdė ir trukdo ŽMONIŲ gyvenimo PROGRESĄ visuomenėje .--Blogiausia tai , kai tokie nevykėliai susiburia į g a u j ą ir nesuvokdami savo veiksmų--bando ĮTAKOTI NORMALIOS laikysenos žmonių gyvenimą.--Štai pav. konservatoriai , kad papulti į VALDŽIĄ , susijungė su ANOMALINIŲ nukrypėlių grupuote ir kurie būdami SEIME daugelyje atvejų n e s u v o k d a m i , visada BALSUOJA už konservatorių n o r ų įtvirtinimą,pav.jų pagalba, svetimos valstybės agentą Landsbergį,konservatoriai nori įteisinti Lietuvos valstybės vadovu.

O,taip.

O,taip. portretas
Medikui buvo 79 m rašo,kad 72 m.,sesuo ir brolis prieš kelis metus mirė nuo širdies problemų,tai kodėl Stankus A.nesugebėjo jų išgydyti ,jie buvo žymiai jaunesni už profesorių.

Pastabiam,

Pastabiam, portretas
skiepytų suserga Covidu apie 3-5%.kiti džiaugasi "paslogavę",jeigu ką...Antivakseiai žiūri, kur durnių namai ir kapinės ar netoli...

Skiepų

Skiepų portretas
Reklama! Straipsnis parašytas kaip pirmokėlio,

problema

problema portretas
Registratorės šeimos gydytojų kabinetuose atkalbinėja nuo covid skiepų (žinau du atvejus).

Žemaitė.

Žemaitė. portretas
Kodėl niekur nerašo ar dukra irgi nesiskiepijusi ir dar medikė. Manau tokių nesiskiepijusiu medikų neleisti dirbti .Atimti licenzijas. Juk jie nesidomi mokslo išradimais o vadovaujasi savo nuomone ar melagienomis. Tegu eina gatvių šluoti. O į jų vieta bebaigiančius rezidentus. O ir mokytojus taip pat atleisti ir į vieta bebaigiančius studentus. Pas tokį nesiskiepijusi mediką neičiau. Ir ne iš vieno girdėjau, kad daugelis šeimos gydytojų neragina skiepytis ,o palaukti. Pav. ,kad ir Skuodo rajono kai kurie medikai.

AŠ manau

AŠ manau portretas
Pastebėjusiam. Kiek gauni ir kas moka už tokia informacija. Ir aš galiu taip apie bele ką parašyti. Manau tokius komentuotojus turėtu bausti už rašyma--viena bobutė pasakė. Jei rašai tai kokioje ligoninėje ir kokio amžiaus mirė. Gal tas senukas ir taip būtu seniai miręs?

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Apie 30 procentų miršta paskiepyti, likę mirtini atvejai įvardijami "neskiepytais", nors miršta po skiepo, tik kažkodėl propaganda nutyli, nes būtina subadyti 70 procentų gyventojų, kad gauti iš ES 2 milijardus už plano įvykdymą.

manau

manau portretas
Nenusibodo pūsti propaganda, nuo kada eksperimentinis - sąlyginės registracijos tirpalas nuo kurio miršta žmonės yra mokslas? Kodėl nutylima apie mirusius nuo vakcinos juos įvardijant "nepilnai" skiepytais?

4 - vertukui,

4 - vertukui, portretas
o, tu mirsi nuo durnensijos, psichiatrinėj. Ir tave palaidos kaip šunį, nes krematoriumai mėšlo nepriima...

4

4 portretas
Žmogus mirė dėl senatvės, o čia vėl COVID reklamoje, iš kur ten ta sveikata po 70 metu, silpnos sveikatos liga ir tiek.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių