Koronaviruso protrūkis ir Klaipėdos vaikų darželyje „Sakalėlis“

Mama

Mama portretas
Šaunuolė, Lina auklėtoja!

Linai auklėtojai

Linai auklėtojai portretas
gestapo dirbate ar vaikų darželyje?

Lina auklėtoja

Lina auklėtoja portretas
Gerai,kad praneša.Veda ramia sąžine ir niekas nė kriu kriu.Kada visi giminės nustos šliaužioti po darželį? Gal galima vienodas sąlygas visoms įstaigoms dėl tėvų ir giminės įėjimo į įstaigą taisykles patvirtinti. Adaptacija baigėsi,o giminės neišeina.

Onutė

Onutė portretas
Ištyrė ir visi testai neigiami. O kaip sukti parašyta. Skandalas!!!!

Anonim

Anonim portretas
Tėvams, kišantiems savo vaikus po fuc... ing testais, reikia rankas, kojas nukapot. Natūralus išsigimėliai. Daunai.

Vijolė

Vijolė portretas
Kad ir yra skiepai nuo to žaibinio meningokoko , bet tik mažiems kūdikiams nemokami.O vaikams mokėt nemažai reikia.Tai kas neturi pinigėlių tai viskas.Beje , per tą virusą dingo ir tas meningokokas , nebėr girdėt.Ot virusas , karaliauja.Kur kitos ligos???????

Anonimas

Anonimas portretas
Kodėl taip nieks netikrino ir nepanikavo iš valdančiųjų kai vaikai susirgdavo žaibinių meningokokų ,Beje užkrečiamu , o dar nuo jo vaikai mirdavo arba išgiję liko visam gyvenimui neigalūs.O nuo Covid viruso vaikai nemiršta.Ir dar kitiems jokių simptomų nėra.Kur čia šuo pakastas?

Vijolė

Vijolė portretas
Ir ar labai jau malonumas didelis kai vaikučiai darželiuose su tom nesąmoningom lazdom testuojami? Jiems neskauda ir jie neverkia ir taip laisvai tuoj sutinka testuojami , nebijo , nestresuoja.Aš 7 metų būdama iš baimės nesileidau , kad iš piršto kraują tyrimam paimtų ir pabėgau iš poliklinikos.Mama net lėlę norėjo nupirkt , vien dėl to kad leisčiaus kad paimtų kraują.Žinokit , neišdegė.Netraumuokit vaikų su tom brokuotom lazdom.

PR

PR portretas
Kai kiekvieną žiemą grupėje iš 20 vaikų likdavo 5 o kiti namuose su snargliai sedėdavo apie jokius protrūkius niekas nerašė. Dabar 2 susirgo. Vaje vaje, kaip baisu. Uždaryti, izoliuoti iki gyvenimo pabaigos?

...

... portretas
Kai kam rodosi, kad peršalimo ligos korona... galiu užtikrinti asmenine patirtimi, dukra sirgo pagal simptomus panašiai kaip korona, bet padarius tyrimus- neigiamas tyrimas... Juokinga kai žmonės sapaliones rašo ir galvoja, kad čia bajeris... geriau melskitės, kad jūsų visų asmeniškai nepaliestų ta korona, o nerašykit tokių paistalų... mandri tol, kol asmeniškai nepaliečia...

Tai gal jie serga

Tai gal jie serga portretas
peršalimo liga, o ne korona? Ar dabar ir trydą perkrikštys?

Mama

Mama portretas
Kaip rašo straipsnyje, du vaikai iš tos šeimos, lanko skirtingas grupes. Ir uždaryti grupes turėjo jau pirmadienį, o ne penktadienį.

Anonimas

Anonimas portretas
Kas per skandalas nykstuke?

Kita mama

Kita mama portretas
Tai tų pačių tėvų vaikai eina į dvi skirtingas grupes..

Mama

Mama portretas
Tėvai savaitgalį jau sirgo, ir atvedė savo vaikus į darželį!!! Jokio sąmoningumo! Pirmadienį vaikų mama jau turėjo teigiamą testą...,vakai-darželyje iš sergančios šeimos....

Mama

Mama portretas
O kodėl apie l-d. "Nykštukas" skandalą nutylėta??
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių