KRATC suteiktas sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje 2020“

 • Teksto dydis:

Jau 10 metų Baltijos šalių finansinį įmonių patikimumą analizuojantis ir reitinguojantis kredito biuras „Creditinfo“, UAB Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centrui (KRATC) suteikė sertifikatą „STIPRIAUSI LIETUVOJE 2020“.

Nustatant šį kredito reitingą atsižvelgiama į daugiau nei 100 įvairių kintamųjų. Duomenis apie įmones kredito biuras gauna iš valstybės registrų ir kitų rinkos dalyvių – komercinių bankų, kredito unijų, lizingo, vartojimo kredito, telekomunikacijų bendrovių, kuro, energetikos, transporto ir kitų sektorių.

Kaip teigia „Creditinfo“, sertifikatas patvirtina, kad įmonė yra patikima, atspindi gerą įmonės ekonominę būklę ir finansinius rezultatus, taip pat indėlį į Lietuvos ekonomikos plėtrą ir sąžiningą verslo kultūrą.

„Patikimumas ir stabilumas – tai, mano manymu, vieni svarbiausiųjų argumentų, apibūdinant ir konstatuojant, kad kalbama apie bendrovę, kuri jai akcininkų patikėtą misiją atlieka nepriekaištingai ir nuosekliai. O vertinant sudėtingą atliekų tvarkymo sektoriaus specifiką bei bendrovės atsakomybę prieš viso regiono vartotojus, galime drąsiai teigti, kad KRATC išpildo ne tik Klaipėdos miesto, bet ir būtent viso regiono lūkesčius“, – bendrovės įvertinimą komentavo Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Klaipėdos miesto savivaldybė yra didžiausia KRATC akcininkė iš 7 regiono savivaldybių, įsteigusių šią bendrovę. Sertifikatu „Stipriausi Lietuvoje“ KRATC buvo įvertinta ir 2018 m., o anksčiau nekart pateko tarp sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių pelnydama „Gazelės“ titulą.

„Nepaisant praėjusiais metais šalį užgriuvusios pandemijos, dėl karantino laikiniai uždarytų padalinių, KRATC teikė daugiau paslaugų ir didino pardavimus. Anaiptol nedaugelis komunalinių paslaugų sektoriaus municipalinių įmonių Lietuvoje gali pasigirti tokiu finansiniu stabilumu, kokį demonstruoja ši 7 Klaipėdos regiono savivaldybių valdoma įmonė. Metai iš metų pasikartojantys aukšti KRATC patikimumo įvertinimai byloja apie teisingą strategiją, vadybą ir komandos profesionalumą“, – sakė KRATC valdybos pirmininkas dr. Ramūnas Povilanskas.

Nuo 2003 m. veikiantis KRATC Klaipėdos regione sukūrė ES standartus atitinkančią ekologišką atliekų tvarkymo infrastruktūrą, administruoja Dumpių regioninį sąvartyną, teikia rinkliavos administravimo paslaugas Klaipėdos bei Neringos savivaldybėms. Apie 55 procentų pajamų KRATC uždirba iš komercinės veiklos: atliekų priėmimo, rūšiavimo, perdirbimo.NAUJAUSI KOMENTARAI

Pakelės kaip buvo taip liko šiukšlinos

Pakelės kaip buvo taip liko šiukšlinos portretas
Jokio skatinimo taupyti, rūčiuoti, presuoti. Nes moki už kvadratus.

Nepagarba

Nepagarba portretas
Kai ES šalyse jau pažangus mokėjimas už pagamintas šiukšles- pas mus už m2. Kaip paprasta- nereikia kontroliuoti, skaičiuoti. turi kelias nuosavybes (butą, sodą, garažą)- moki tris mokesčius. Nors gal viename būni savaitę per metus. yra už ką mokėti ir sertifikuotis

Monopolistai brangininkai ...

Monopolistai brangininkai ... portretas
Pažiūrėkite į pakeles. vien šiukšlės, nes tie "sertifikuoti" nekontroliuoja kaip vežamos šiukšlės.
VISI KOMENTARAI 8
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių