Krepšinio klubui – liūto dalis

Kadenciją baigianti Klaipėdos savivaldybės taryba paskutiniajame posėdyje turėtų patvirtinti miesto biudžeto paramos sumą, skirtą reprezentacinėms uostamiesčio sporto komandoms. Paskirstyti numatyta beveik 1,8 mln. eurų.

Į šią paramą pretenduoja krepšinio komanda „Neptūnas“, rankininkų ekipa „Dragūnas“, moterų krepšinio komanda „Neptūnas“, LCC tarptautinio universiteto moterų krepšinio komanda, „Viesulo SC-Dragūnas“ moterų rankinio komanda, taip pat ledo ritulio komanda „HC Klaipėda Girls“.

Savivaldybės administracija su šiomis sporto komandomis turėtų pasirašyti sutartis dėl dalinio finansavimo iš savivaldybės biudžeto lėšų, dalį finansavimo sportininkai turėtų gauti iš rėmėjų, kuriems miestas už tai suteiks mokestinių lengvatų.

Per 2022 m. rėmusieji reprezentacines Klaipėdos miesto sporto komandas („Neptūną“ ir LCC) joms skyrė 435 tūkst. eurų.

„Neptūnui“ skirta 420 286 eurai, o LCC – 15 tūkst. eurų. Už tai rėmėjams suteikta per 203 tūkst. eurų mokestinių lengvatų (nekilnojamojo turto mokesčio – 161 tūkst. eurų bei valstybinės žemės nuomos mokesčio – 42 tūkst. eurų).

„Miestas dėl to nieko nepraranda. Kiek fizinis ar juridinis asmuo paremia komandą, tai 50 procentų mes suteikiame jiems mokesčių lengvatas. Ir tą sumą minusuojame iš biudžeto, kurį buvome numatę skirti tiems sportininkams“, – paaiškino Sporto skyriaus vedėja Rasa Rumšienė.

Šių metų vasario pradžioje numatytos miesto biudžeto lėšos reprezentacinėms uostamiesčio sporto komandoms iš dalies finansuoti 2023 m.: krepšinio komandai „Neptūnas“ ir dubleriams „Neptūnas-Akvaservis“ suplanuota 1,286 mln. eurų, rankinio klubui „Dragūnas“ – 250 tūkst., moterų krepšinio komandai „Neptūnas“ – 133 tūkst., LCC tarptautinio universiteto moterų krepšinio komandai – 130 tūkst., „Viesulo SC-Dragūnas“ moterų rankinio komandai – 24,6 tūkst. Ledo ritulio komandai „HC Klaipėda Girls“ preliminariai planuojama suma – apie 50 tūkst. eurų.

Klausimas dabar svarstomas savivaldybės tarybos komitetuose, o mėnesio pabaigoje numatytas sumas reprezentacinėms komandoms dar turės patvirtinti kadenciją baigiantys politikai.

Iš viso sporto komandoms numatomos skirti apie 1,8 mln. eurų sumos didžiausia dalis atiteks „Neptūnui“.NAUJAUSI KOMENTARAI

.........

......... portretas
Gal tai paskutinė dudoriaus varkė... gal jau grįš į miestą futbolas

Tele

Tele portretas
O kokiam vaiku sporto klubui ......
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių