Kvapų suvaldymas turi būti ne vien miesto prioritetas

Che

Che portretas
Teletabiu valanda liudnas koks

nuotraukoje

nuotraukoje portretas
Didysis Klaipėdos bezdalius

Visko pradžia

Visko pradžia portretas
Viskas prasideda nuo to, jog turime nejautrų merą, kuris gal ir myli savo šeimą bei pinigus, bet žmonių ir gamtos - tikrai ne. Protingi miesto svečiai juokiasi iš idėjos prie jūros, prie bangų mūšos statyti popso muzikos aikštelę. Tarsi kviečiant nemylėti gamtos, nesugebėti mėgautis tyla. Kas gali paneigti, kad nepataikaujama buduliams ir lėšos bei jėgos investuojamos ne kur tikrai reikia?

Kiras

Kiras portretas
Jei ne miesto, tai užleiskite kėdè tam kam priklauso.

Julė

Julė portretas
Koks mums sirtumas,- kieno prioritetas , mums reikalingas rezultatas, o rezultatas bus kaip pakeisime merá. Dar miestas nebuvo taip apleistas, kaip prie šitos valdžios.

Mastytojas

Mastytojas portretas
Ar tikrai kalta tik valdžia? Juk kvapus skleidžiančios įmonės mūsų pačių, Klaipėdos, kuriuose patys ar artimieji, pažystami dirba... ir nieko nedarome, patys leidžiame smarvę, neįdiegiame filtrų ar juos išjungiame, neinvestuojame į naujas technologijas, ...Galime uždaryti visus fabrikus, atsiras darbo jėgos, nebereikės ukrainiečių...pradėkime nuo savęs...

peticijos.lt

peticijos.lt portretas
Nušalinti Vytautą Grubliauską iš Klaipėdos miesto mero pareigų 702 PARAŠAI . Dūdoriau, pusk toliau! Turintis nors kiek sąžinės žmogus jau atsistatydintų ir atsiprašytų žmonių, kad nesugebėjo susitvarkyt, kaip čia pats rašėi apie kažkokį sąmoningumą, kuriuo palei tave turi visi vadovautis, visi - tik ne tu, aferiste, tokius kaip jūs su siurbele nuo lovio atitraukti misija neįmanoma, įžulūs melagiai, nevykėliai, parazituojantys ant miestiečių sprando, jau liksit istorijoj ir žmonių atminime kaip patys godžiausi, tuščiaviduriai, beprasmiai ir savanaudžiai apsimetėliai.

mano vardas

mano vardas portretas
smarvės ignoravimas ir neveiklumas bei, akividus bejėgiškumas? šioje situacijoje civilizuotoje visuomenėje būtų politko karjeros pabaigos garantas.

naivumas mus išgelbės

naivumas mus išgelbės portretas
turi būti teisybė pasaulyje pasake naivi močiutė...

na

na portretas
Žemiau rašytas komentaras nėra ANONIMAS,tiesio pamiršau pasirašyti esu žmogus gana dažnai būnantis šalia jūsų ir ne kartą girdėjusi jūsų komentare rašytus žodžius skirtus kaimynams Ir tikriausiai ne vien man tai nėra naujiena,kuri parodo jūsų intelektą.

Anonimas

Anonimas portretas
JUS PAGALIAU PATYS PRIPAŽINOT ,KAD INSTITUCIJOS SU NUKENTEJUSIA PUSE NESIKALBA, O TAI MANAU IR PATVIRTINA, KAD VEIKLĄ SU BEGALE PAŽEIDIMŲ VYKDANTYS ŪKININKAI IR TIKRINANČIOS INSTITUCIJOS GALIMAI YRA SUSIPYNĘ TAME PAČIAME KORUPCINIAME VORATINKLYJE. KAS LIEČIA REIKIAMOS SRUTINĖS IR MĖŠLIDĖS NEBUVIMĄ T.Y APLINKOSUGINIŲ REIKALAVIMĮ PAŽEIDIMUS ŪKYJE YRA PATVIRTINĘS IR TEISMAS Į KURĮ PADAVĖTE JŪS IR KURĮ PRALAIMĖJOTE, BET KAŽKODĖL NESKUNDĖTE JO,TA PATĮ PATVIRTINO IR VILNIAUS APYGARDOS ADMINISTRACINIS TEISMAS !!!!!!!!!!! BE TO TAI KAD APLINKOSAUGINIAI PAŽEIDIMAI MATOSI PLIKA AKIMI PATVIRTINO IR PAS JUS APSILANKĘS MERAS MARKAUSKAS . KOKIŲ ĮRODYMŲ JUMS DAR TRŪKSTA? O JŪSŲ KOMENTARAI TIK ĮRODO GALIMAI ŽEMĄ JŪSŲ INTELEKTĄ !!!

,,TO ..TIKRAI'

,,TO ..TIKRAI' portretas
NA pagaliau ir patys pripa

Nusivyles

Nusivyles portretas
sunku bus iveikti supuvusia gauju valdzia, kuriems svarbu tik pinigai ir teismai ju nupirkti

Monika

Monika portretas
Kol nepakeisime mero, tol šita kvapų betvarkė tesis. Gal yra kokie nors instrumentai, kuriais galima būtų tai padaryti? Nebeįmanoma, kiek gali ši betvarkė tęstis.

Aha

Aha portretas
Meras - kaip visada: "aš čia nekaltas, kad nieko nedariau, kalta aplinka, ministerijos iš Vilniaus tegul dirba..".. Nu, nu.. Beje, jei ne tie iš Vilniaus - mūsų meras irgi nebūtų pradėjęs judėti (pasitarimai,. komisijų organizavimas - čia taip tą meras gali, bet realiai kažką padaryti...) Beje, tie iš Vilniaus irgi nebūtų staiga atvažiavę, jei staiga nesužinojo,. kad ruošiamos masinės žmonių demonstracijos. Žodžiu, klerkai čia nepadės, patiems žmonėms reikia organizuotis.

juk

juk portretas
nenori pripazinti kad sugedusia zuvim tresia laukus.......

PRATĘSIU

PRATĘSIU portretas
SUBJEKTO VEIKLĄ VYKDYTI PAGALBINIO ŪKIO PASTATUOSE ĮSTATYMAI NELEIDŽIA .--Tačiau leidžia ponas meras,su visa savo komanda įskaitant ir aplinkosaugininkus !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kieno komandoje

Kieno komandoje portretas
yra Leonas Makūnas? Kas smirda Dumpiuose? Negi barsi sava...

PRATĘSDAMA

PRATĘSDAMA portretas
mintį pridursiu,kad rajono meras Markauskas lankėsi tame ūkyje ir tuo pačiu pas šalia gyvenančius.Pripažino,kad aplinkosauginių reikalavimų nebuvimas matomas plika akimi.Be to pats pripažino ,kad įstatymų ,kurie LEISTU pagalbinio ūkio pastatuose vykdyti subjekto veiklą-

Tikrai

Tikrai portretas
ne visada ir ne visur įstatymų nebuvimas yra problema.Manau daugelis pritars,kad didžiausia problema yra valdininkai susipynę korupcijos voratinklyje ir niekaip nepajėgiantys (nes nėra noro )iš jo išsilaisvinti.Kaip pavyzdį pateiksiu kaip valdininkai akivaizdžiai ignoruoja įstatymus sprendžiant problemą susijusią tai pat su smarve sklindančia nuo Dauparuose vienbučių ir dvibučių pastatų teritorijoje ūkininkų vykdančių gyvulininkystės subjekto veiklą ne tik ir malkinių tipo pagalbinio ūkio pastatuose,tačiau ir su grubiais aplinkosaugos pažeidimais (neturėdami ne tik mėšlidės bet ir reikalavimus atitinkančios srutinės,) Vakar ir šiandien teko lankytis pas šalia gyvenančius žmones,tai trūksta net žodžių aprašyti kokia ten baisi smarve.(ir ypatingai vakarais)Dėl kvapų šiuo atveju įstatymai griežti:reikalavimus atitinkanti srutinė ir mėšlidė šiam ūkiui būtini.Tačiau nors jų nėra ŠEPŠTAS NURODĖ ŠIO ŪKIO NETIKRINTI !!! KODĖL TOKIA PRIVILEGIJA ? UŽ ŪKININKŲ GRAŽIAS AKIS ?! O GAL NE TIK...

Įdomu

Įdomu portretas
o kieno prioritetas. jei ne savivaldybės

Manau labai prasta situacija ,

Manau labai prasta situacija , portretas
kada mero šeimos verslas yra didele dalimi priklausomas nuo kitų verslų . Festivaliui reikia pinigų todėl be savivaldybės prafinansuoja ir verslininkai , todėl mano kaip rinkėjo nuomone , meras yra pažeidžiamas , o gyventojams tikėtis , kad meras dės pastangas dėl ,, smarvės ,, suvaldymo, būtų naivu . Bet čia gi ne politikavimas ? )))Toks mano pamąstymas .

Mero prioritetai

Mero prioritetai portretas
Užtat rado pinigų absoliučiai nereikalingam dalykui - muzikinei aikštelei prie pat jūros. Turbūt, pagal jį, nereikia žmonėms nei bangų mūšos garsų, nei paukščių giedojimo, nei ( neduok Dieve!) Tylos ir erdvės nuosavoms mintims. Vietoj gamtos -vien popsas. Budulių išrinktas meras?

Ir kaip gali būdamas meru

Ir kaip gali būdamas meru portretas
pasirūpinti , kad ,,viarslininkai ,, atsakingiau žiūrėtų į verslus , investuotų į aplinkosaugines priemones kada tie ,, viarslininkai ,, gali pabūti mecenatais džiazo festivaliui ? ) Gali nelikti pinigų ? Mano galva , todėl sėdi trečią kadenciją ir ,, pilsto iš tuščio į kiaurą ,, bet nieko nedaro , negi kirsi per rankas kurios maitina šeimą ? Matydama tokias mero ,, pastangas,, dėl smarvės suvaldymo , aš tik taip galvoju .

Jei ne tie

Jei ne tie portretas
žmonės ,verslininkų vadinami,,proto bokštais ",tai VISI klaipėdiečiai netrukus būtų priversti vaikščioti su dujokaukėmis ir respiratoriais . O kai kuriuos verslininkus pražudys jo didenybė GODULYS !

Miesto meras sako :

Miesto meras sako : portretas
,, Savivaldybės užsakymu RENGIAMAS planas,padėsiantis pagerinti oro kokybę "Gerb.Mere,KIEK metų smardinama Klaipėda ir KELINTĄ kadenciją Jūs vadovaujate miestui ?! Jei ne gerb.p.Ligita ir kiti aktyvistai,tai ir šiandien nebūtų jokių užsakymų .Pabūgote tūkstantinės minios žmonių,kuriems jau trūko kantrybė LAUKTI.

Vėtra

Vėtra portretas
Meras bent jau sužinojo , kad jo mieste - smirda. Ir Briuselyje šį kartą nebuvo ?

citadelė

citadelė portretas
Konultacijų bendrovę samdys, kad surastų taršos židinį? Aleliuja! Dešimtys aplinkos, jūros, visuomenės sveikatos, civilinės saugos, etc. specialistų metų metus imitavo kontrolės veiksmus, o žmonių gyvenimo kokybė riedėjo į kloaką. Pajūryje! Dabar tie valdiškais tūkstančiais eurų prisisotinę nežiniukai kraipo galvas ir vaidina iš medžio iškritusius? Mano nuomone, Kairys, ilgametis Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento vadas, neseniai demaskuotas kaip teršėjų dangstytojas, žino viską nuo A iki Z. Kas, kur, kiek ir už kiek gavo ir tebenaudoja leidimus leisti brudą į aplinką. Tegul įjungia bent vieną smegenų vingį sąžinės režimu, ir tai bus nieko nekainuojanti konsultacija iš pareigos švarinti orą ir vandenį. Mero patarėjas Makūnas - taip pat. Kaip inkstas taukuose vartėsi Klaipėdos vandenyse, tegul atidirba pagaliau miestui. O politikierę Girrskienę-štiš.

O kas sako uždaryti ?

O kas sako uždaryti ? portretas
Sako dirbkite atsakingai . Būdų yra visokių , kurie laikėsi ? Branda - atvirai , nuorinimas ar kaip vadinasi vyksta neuždengtas , kracas tik dabar pradėjo purkšti , o kaip dirbo iki šiol ? Maždaug ,, nieko tie gyventojai nepadarys ,, o ir meras šaunus savas vyrukas ?

proto bokstai

proto bokstai portretas
kepenis, girskiene, mazeika, vingriene, veryga. žali proto bokštai. pakeisim istatyma, uzdarysim savartyna, uzdarysim nuoteku valykla. kur shudus desit, kaip kiemuose ziurkes naikinsit, kai viska del nemaloniu kvapu uzdarysit? vietoj sprendimu tik draudimai. verslas jums algas uzdirba. draudimais sunaikinkit versla, turesit spyga.

O dabar parašysiu savo kaip

O dabar parašysiu savo kaip portretas
tikro ,ilgamečio klaipėdiečio (gimiau ir augau ) išvažiavau ir vėl grįžau į Klaipėdą , bet ir kaip rinkėjo nuomonę - kada renka neaišku ką liberalai - neliberalai , o dar ir meras jau ,, tuščia kėdė ,, tada miestas dvokia , pašaliai primena sovietsko užkampius , pradeda darbus - nebaigia , pinigus projektams prarandame ar ne 3 milijonus , savivaldybės tarnautojų daugėja ir t.t. Nemaniau , kad taip galima nusigyventi .

As

As portretas
Nu Jutus, kiek galima su tuo: TURI BŪTI, net blogą darosi vėl ir vėl skaitant kaip TURI BŪTI, čia tai jau seniai TURĖJO BŪTI padaryta, o ne turi būti turi būti

zanuda

zanuda portretas
sle bsk prasivalot komentus kai apie kl.lt kalba uzeina, ane?)))))

Kvailiui ,,tiesos nėra ,,

Kvailiui ,,tiesos nėra ,, portretas
Kepenis yra seimo narys išrinktas Marių apylinkėje , todėl labai jam ačiū , kad išgirdo klaipėdiečių bėdas , o iki ,, valstiečių ,, buvę seimo nariai - akli , kurti ? Išrinkote ir gana ? Meras, iki šio komiteto , buvo liberalas , liberalai net ministrų turėjo prie buvusių valdžių . Kiek meras seime pasistengė dėl miestiečių , jei dabar kalba ,, ne apie vien miesto prioritetą ,, ? Nesuprantu ką galvojo tie , kurie už jį balsavo ?

TIKRA TIESA

TIKRA TIESA portretas
Vlstieciai valdzioje , tik valstiecius kvieciasi.

Mano galva ,, tuščia kėdė ,, yra ponas meras

Mano galva ,, tuščia kėdė ,, yra ponas meras portretas
SEIME surengtoje spaudos konferencijoje kartu su aplinkos ministru K.Mažeika dalyvavo ir Klaipėdos atstovai - Klaipėdos miesto tarybos narė Marių bendruomenės pirm. L.Girskienė , Ketvergių bendruom. atstovė R.Zaborė , M. Andrijanovas ir Klaipėdoje išrinktas Seimo narys D.Kepenis . Kiek pamenu po to buvo seime svarstomos įstatymo pataisos , dėl kvapo vienetų mažinimo , patikrų ir t.t. ir taikymo nuo kitų metų . Kokia buvo seimo opozicinių kova už pataisų atidėjimą ) Kur buvote Jūs pone mere ?

Ne faktas

Ne faktas portretas
Švieskis .

Faktas

Faktas portretas
Ministras - neįgalus. Atvažiavo, pauostė, galvą pakraipė ir išvažiavo. Tai ar ne Aplinkos ministerija valdo finansus, leidžia įstatymus, organizuoja projektus? Kokį sprendimą pasiūlė ministras klaipėdiečiams dėl kvapų? Jokio.

TETA

TETA portretas
Gerbiamas Prezidente,ar jūs žinote kad,Klaipėdoje gerovės valstybė su didele ,baisia smarve?

Pone mere,

Pone mere, portretas
dirbate jau trečią kadenciją , smarvė miestiečius kamuoja jau ne pirmi metai , jau prieš dešimtmetį buvo skundų .Atsakykite prašau kokių priemonių , reaguojant į gyventojų skundus dėl smarvės , buvo imtasi per praėjusias dvi kadencijas ? Kiek kartų buvote vyriausybėje ir be ,,politikavimo ,, kovojote už klaipėdiečių bėdas ? Taip , mes suvokiame , kad turi būti įstatymo pakeitimai , todėl ir kreipiamės į savo rinktus seimo narius , o ką padarėte Jūs kaip miesto meras ? Kada buvote vyriausybėje ?

Klausimas merui ir kitiems

Klausimas merui ir kitiems portretas
Grubliausko komiteto nariams , ponai kas jus atstovauja seime ? Kokiai ,, poltikai ,,, priklausote ? Mes miesto ir rajono gyventojai galime kreiptis į mus atstovaujančius politikus seime , o gal todėl ir kalbate apie politikavimą , nes patys esate ,, niekas,,, ?

peticijos.lt

peticijos.lt portretas
Nušalinti Vytautą Grubliauską iš Klaipėdos miesto mero pareigų 610 PARAŠAI A.Alšauskas nuo 2019-08-20 Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas. Klaipėdos miesto savivaldybe

Ir vėl pilstymas iš tuščio į kiaurą ?

Ir vėl pilstymas iš tuščio į kiaurą ? portretas
ir bandymas viską suversti ant ,,poltikavimo ,, ? Sunku klausytis kaip meras kalba apie tą Airborną - purškimą . Jam dzin ką sakė ministras Mažeika apie tai ? Paskaitykite ministro apsilankymo straipsnį ir ką jis sako apie įmonių veiklą . Žinote , pone mere, aš geriau apie jus galvojau , bet po tokių pasisakymų suprantu , pačiam net neįdomu ir visai nerūpi .

Anonimas

Anonimas portretas
Kad nuodijami žmonės-čia smulkmena. Džiazas- labai svarbu.Juk jiems vietoje akių eurai.eurai...Mūsų meras šūdą mala ir kuria gerovės valstybę.Jei būtų buvęs tikras klaipėdietis, nebūtų kandidatavęs.

Anonimui

Anonimui portretas
Neįdomu seimo opozicijai konservatoriams, liberalams , socdemams . Kaip per svarstymą seime Majauskas ir liberalai puolė įrodinėti visus ,, už,, . Valdantieji siūlė visai kitus atstumus . Nežinai ? O štai Klaipėdoje situacija kita buvo : jau tada klaipėdiečiai mitingavo ir sakė , kad krosnis per didelė Klaipėdos miestui . Meras jau tada buvo ,, kurčias bei aklas ,,

klaipeda

klaipeda portretas
o jisai nesupranta kad per visa kadencija buvo tik pažadai , mano nuomone pas prasčiausias meras per visa Klaipėdos istorija..

se

se portretas
su tokiu meru pas mus mieste nėra jokių prioritetu .. svarbu djazo festivaliai .. užleisk šilta vieta protingiems trubaduras ..

Nusibodo

Nusibodo portretas
Darysim, ziuresim, sprendziam, galvojam.... Tusciazodziavimas. Jai ne zmones ir toliau kelnias trintum. Smirdi ne nuo vakar dienos, o jau metais. Ir nieko nedare. O kaip su kitais klausimais? Miesto planas, Ivaziavimas i Klaipeda? Keliu technine bukle. Kada galu gale pabaigsit silutes pl.?

Anonimas

Anonimas portretas
Kas daroma Kaune ? Kai nuo šiukšlių deginimo kamino iki langų 500 metrų . Ai matijošaičiams neįdomu , juk svarbu pinigai
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • „Blusų“ turgaus prekeiviams stinga erdvės?
  „Blusų“ turgaus prekeiviams stinga erdvės?

  Šeštadienį Senajame turguje jau kaip tapo įprasta dūzgė vadinamasis „blusų“ turgus. Turgaus lankytojai už nedidelę kainą čia galėjo nusipirkti įvairių rankdarbių ir kitų originalių prekių. ...

  4
 • „Švyturio“ arenoje šurmuliavo sporto ir būrelių mugė
  „Švyturio“ arenoje šurmuliavo sporto ir būrelių mugė

  Šiandien Klaipėdos „Švyturio“ arenoje nuo ryto vyko sporto ir būrelių mugė. Šeimoms skirtoje mugėje tėvai galėjo užrašyti atžalas į įvairius būrelius, o vaikai išbandyti dominančias veiklas. ...

  1
 • Rudeniški orai neatgrasė – klaipėdiečiai traukia prie jūros
  Rudeniški orai neatgrasė – klaipėdiečiai traukia prie jūros

  Nors šeštadienio popietę pūtė stiprus gūsingas vėjas, būrys žmonių suskubo pasigrožėti banguojančia jūra. ...

 • Policijos darbas – ir melstis?
  Policijos darbas – ir melstis?

  Šios savaitės pradžioje Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai meldėsi Šilinės atlaiduose. Visa tai vyko darbo dieną darbo metu. ...

  20
 • Klaipėdos „Sodrai“ – naujas vadovas
  Klaipėdos „Sodrai“ – naujas vadovas

  Naujuoju Klaipėdos "Sodros" skyriaus vadovu tapo Mantas Bagočius. Jis šias pareigas eis artimiausius penkerius metus. Oficialiai uostamiesčio "Sodros" skyriaus vairą M.Bagočius perims pačioje rugsėjo pabaigoje. ...

  10
 • Sovietinę sistemą palaikė draudimai
  Sovietinę sistemą palaikė draudimai

  Nostalgija sovietiniams laikams šiandien kelia nuostabą jau vien todėl, kad tarybinė sistema besižavintys žmonės nenori prisiminti ne tik baisių anų laikų nepriteklių, bet ir žmogaus žodžio laisvės ribojimų, taip pat visuotinio sekimo, sk...

  112
 • Uostamiesčio kiemams ieškoma europinių pinigų
  Uostamiesčio kiemams ieškoma europinių pinigų

  Uostamiesčio taryba turės apsispręsti, ar pritarti daugiabučių kiemų tvarkymo projektui, kuriam įgyvendinti prašoma europinių pinigų. ...

  16
 • Klaipėdiečiai šiemet negrybaus?
  Klaipėdiečiai šiemet negrybaus?

  Tikriems grybautojams šis ruduo pajūryje kelia tik liūdesį – dėl sausros miškuose grybų nėra. Net speciali mikologų grupė, atvykusi į ekspediciją Neringos miškuose, savo tyrimams tesugebėjo rasti vos penkis grybus. ...

  4
 • V. Žukova: akmuo turi sielą
  V. Žukova: akmuo turi sielą

  „Mes manome, kad akmuo yra negyvas. Klystame. Toji paslaptinga gyvybė kalba kita kalba ir žadina žmoguje kitokius pojūčius. Jis kažką tau nori pasakyti arba tu kažką jame gali pamatyti pats“, – teigia savita kūryba stebinanti menini...

  1
 • Pajūryje – it gūdų rudenį
  Pajūryje – it gūdų rudenį

  Artėjančią savaitę orai privers pamiršti vasarišką šilumą – pūs gūsingas vėjas, pliaups kaip iš kibiro, bobų vasara net nekvepės. ...

Daugiau straipsnių