Laisvės gynėjų dienos bėgimo varžybose triumfavo A. Jakubynas ir U. Žvinklytė

Grįžti į straipsnį

Liūdna

Liūdna portretas
kad jums liūdna dėl negauto medalio. Šis bėgimas akirtas sausio 13 įvykiams ir laisvę gynusiem žmonėms atminti, o ne medalių medžioklei. Taip pat liūdna, kad vaikus nuo mažens dresuojame kaip šuniukus - už viską duodami atlygį (medalį).Ga reikėtų pasitengti patiems suprasti ir vaikui paaiškinti, kad ne visiems ir ne visada yra duodami medaliai...arba tiesiog rinktis tuos bėgimus kur prarsmės nulis, tikslas starto mokestis, bet visiems kažką duoda. aikis nuo mažens ptatiname

Andrej

Andrej portretas
Kad ne uzteko medaliu tai geda visiems, ir man taip pat, suprantot kodel? Pagarbiai,

Bėgikė

Bėgikė portretas
Liūdna dėl organizacijos ir kasmet tik liūdniau. Autobusai laviravo tarp bėgančių žmonių, vaizdas tikrai nemalonus ir saugumo nulis. Jokio dėmesio atbėgusiems vaikams, jokio palaikymo, jokios išskirtinės dvasios ar nuotaikos renginys neturėjo, taip atmestinai viskas... Nusivyliau.

vargšai vaikai

vargšai vaikai portretas
jau nuo tokiu metu pratinami prie smegenu plovimo

Dalyvė

Dalyvė portretas
Pritariu, kad medalių reikėjo pasirūpinti daugiau. Bet daug svarbiau būtų užtikrinti saugumą bėgimo metu. Ką vidury bėgimo trasos darė manevruojantis tarp žmonių autobusas??? Šalia manęs bėgo keli vaikai, gal 6-8 metų. Abu su ausinukais, lakstantys iš vienos pusės į kitą. Spėjau timptelti už parankės į šoną, nes autobusas naglai varė link stotelės (iš antros juostos). Iki nelaimės - žingsnis.

mamai

mamai portretas
tai yra nemokamas renginys ir reg. mokesčio nebuvo

Mama

Mama portretas
Labai mielai mokėčiau už registraciją, kad tik vaikui nepritrūktu atminimo medalio, gaila buvo matyt vaiko akis. Aišku yra pasakojama, kad ne medalis svarbiausia, bet kai matai, kad pora žmonių prieš tave dar gauna, o tu nebe - liūdnoka. Gali būti kad kitąmet su šeima rinksimės kito miesto bėgimą

Tadas

Tadas portretas
Labai šaunus ir atmintinas renginys. Gaila tik, kad atminimo medalių pritrūko.Mačiau mergyte, kuri dalyvavo ir verkė. Greičiausiai jai liūdna buvo, kad negavo atminimo medalio. O juk tiek nedaug tereikia, kad pritraukti jaunająją kartą. Vyresni dalyviai tai kitaip supranta. Kita vertus, tai juk ne lenktynės. Suprantu profesanalus sportininkus. Jie grumiasi dėl aukštų vietų, dėl taurių, o paprasties - svarbu dalyvauti. Atminimo medalis tai tik "pažyma", kad dalyvavai, - tai tam tikra savivertės , pasitikėjimo išraiška. Tai tikrai daug nekainuoja. Galų gale, galimas ir tam tikras mokestis. Tai žymiai geriau negu nusivylimas, pasitikėjimo praradimas.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių