LCC pralaimėjo šiauliečiams

Klaipėdoje, vietos LCC tarptautinis universitetas (LCC) rimtai priešinosi reguliariajame sezone antrąją vietą užėmusiai Šiaulių universiteto komandai (ŠU), tačiau pralaimėjo jai rezultatu 93:105 (23:24, 16:18, 25:36, 29:29).

Šiaulių komanda į rungtynes atvyko rimtai nusiteikusi ir surinkusi visus stipriausius krepšininkus. Tačiau šeimininkai ruošėsi rimtai kovai ir nuo pirmųjų dvikovos minučių rezultatas nuolat buvo lygus. Pirmojo kėlinio viduryje 10:9 pirmavo šiauliečiai, kurie sugebėjo surengti nedidelį spurtą ir atsiplėšė 6 taškais - 19:13. Tačiau ūgio stokojantys šeimininkai išnaudojo greitį ir netrukus jau buvo priekyje 20:19. Vis dėlto pirmąjį ketvirtį minimaliu skirtumu laimėjo ŠU.

Antrajame kėlinuke staigus ir greiti šeimininkai ilgai neleido atitrūkti varžovams ir nuolat lipo jiems ant kulnų. Iki pat didžiosios pertraukos vyko atkakli kova ir nuolat priekyje keliais taškais buvo šiauliečiai.

Vaizdas aikštelėje pasikeitė trečiajame ketvirtyje, kai ŠU ėmė žaisti greičiau ir gerai pataikyti. Šiame kėlinuke svečiai susikrovė didžiausią persvarą, kuri vienu metu siekė 15 taškų. Tačiau paskutiniajame kėlinuke kibūs šeimininkai vėl priartėjo prie varžovų ir sumažino skirtumą. Tad ŠU prieš antrąsias ketvirtfinalio rungtynes namuose susikrovė 12 taškų pranašumą.

„Sunkios rungtynes, nes varžovas žaidė netradicinį krepšinį. Mes kovėmės iki galo ir sugebėjome įveikti varžovų spaudimą ir išsaugojome sau palankų skirtumą“,- po rungtynių sakė ŠU vyr. treneris R.Vaičiūnas.

„Tol kol sekėsi stabdyti jų lyderį M.Kuzminską, viskas ėjosi gerai. Tačiau antrojoje rungtynių pusėje nebeapsigynėme nuo jų tritaškių ir leidome jiems įgyti pranašumą, kuris ir liko iki pat rungtynių pabaigos“,- sakė LCC vyr .treneris M.Tamolis.

Šiame straipsnyje: studentų lyga