Legendinė vila „Auska“ – nusiaubta ir išvogta: Palangos meras kreipėsi į prokuratūrą

Anonimas

Anonimas portretas
Palangos merui veizolai buvo Eur. kupiuromis uzklijuoti. Desimt metu vilos savininkas (miesto savivaldybe) NEMATE, NEZINOJO ka veikia nuomotojas. Tiktai dabar stebuklingu budu praregejo ir pradejo teatraliskai zviegti ,,,apvogeeeee,, Ka nori apgauti landzberginis atmata?

kaip simboliška

kaip simboliška portretas
Ne veltui AMB aka "Vsio zakonno!" mėgdavo šioje viloje ilsėtis. :)

Anonimas

Anonimas portretas
uo desimt metu nezinojo ir staiga suzinojo,pasakos vaikams

Ir man

Ir man portretas
atrodo kad čia be mero žinios mieste niekas net krūmo negal pajudint.O čia rabavojo vilą išsijuosę o meras tik dabar susigriebė? Kur miesto savivaldybės ūkio, viešosios tvarkos skyriai ir kt atitinkamos institucijos? Toks įspūdis kad miestas gyvena sau o valdžiukai yra tik stebėjimui ir užmokesčiui už ,,darbą" imti

Onute

Onute portretas
Leidžia išvogti o po to pradeda ieškoti, sukelia dirbtine sumaištį.Kai vogė užsimerke buvo.Dabar iš valstybės ieškos pinigų atstatymui.

Algis

Algis portretas
“Dingo” dvidesimt metu senuno kilimine danga. Antikvarinis unitazas 1979m gamybos. Dvylika kedziu pagaminimo data nezinoma, bet sprendziant is dizaino 1969m. Veidorodis “Tarybine moteris”. Paveikslai “nuoga kolukiete ant sieno” ir “nuogas sahtinikas pries dusa”.

Aldona

Aldona portretas
Gal prieš perimant Auską reikėjo domėtis, ko viloje trūksta. Dabar Palangos pretenzijos primena bandymą reketuoti valstybę. Mero Vaitkaus projektuose moka pensininkai ir mokytojai.

Klpd.

Klpd. portretas
įdomu kodėllaisvos Lietuvos Prokuratūra pati vagių ,,nemedžioja" o tik po to kai meras kreipiasi pradeda domėtis? Argi ir ji patapo privačia artele kaip anstoliai?Tai kodėl jai Valstybė moka darbo užmokestį?

Darius

Darius portretas
Turto fondas, jeigu ka perima tai po to lieka tik griuvesiai, stai kas kaltininkas, nera valstybes Lietuvoje, nera valstybinio mastymo, zmones menkystos, nors dauguma ju mokesi tarybinese mokyklose, kur buvo mokoma valstybinio mastymo, gerbti valstybini turta.

Pl

Pl portretas
Tas kuo toliau, tuo labiau susireikšminęs.. Biški kas ir iš karto į prokuratūrą lyg ji darbo neturėtų..

TIK

TIK portretas
Lietuvoje tokie dalykai ir įmanomi,nes čia moralė,sąžinė ir padorumas ne šio pasaulio dimensijos.O Dievas,ar tai per koroną ar kitokiu būdu,bet sąskaitas žulikams ir maradiorams pateikia.Atsiminkit tie,kuriems kyla grobuoniškos mintys.

latentiniai vagys

latentiniai vagys portretas
Vagia kad vogt, pasikabins sodyboje ir gedinsis sveciu pasikviest. Nebent tokius pat vagis.

apvog ir bėg pas milicininkus ar policininkus , kas pirmas

apvog ir bėg pas milicininkus ar policininkus , kas pirmas portretas
senas bajeris

Praeivis

Praeivis portretas
koks tas meras jeigu su tokia išsiputusia administrcija jis nemato kas vyksta mazame baznytkaimyje

Anonimas

Anonimas portretas
Per 30 taip vad. ,,laisves,, ir ,,nepriklausomybes,, metus burzuazinis rezimas visiskal likvidavo Lietuvos valstybe., o zmones padare vergais, gyvuliais, p.i.d.e.r.a.i.s. Aciu prakeiktai Amerikai ir ju chalujams.

samas

samas portretas
Mano draugai prieš 2 metus savaitgaliui buvo apsistoję. Viskas buvo tvarkoje.

Valstietiskas meslas

Valstietiskas meslas portretas
Ko noreti, prie Skvernelio viska isvoge. Nenustebciau viska pamatyti mento skvernelio namuose. Gi ka tik uz 350000Eur keliuka iki namu nusitiese, dabar baldai tarybiniai reikalingi. O kai viskas isnesta, jau parduoti neparduos sau taip gerai, tai teko "stabdyti", kad vel neapkaltintu vagyste kaip ir kad kelia sau tiesiantis.

Anonimas

Anonimas portretas
2008-2012 m Lietuvą valdė konservatoriai ( Kubilius ) + liberalai !!!!! 2011 metais tuometė valstybės įmonė „Baltijos poilsio namai“ šį pastatą su priklausančiais pastatais ir visu viduje esančiu kilnojamu turtu išnuomojo bendrovei „Amber investicijos“. 10 metų sutartis galiojo iki 2021-ųjų gegužės pradžios.  P.S. Vila išnuomota VALDANT LIBERALKONSERVATORIAMS ! Kaip visada konservatoriai su liberalais valdžioje valstybės turtas pradeda tirpti ? Naikinamas , o paskui privatizuojama už 1 eurą ? Skvernelio vyriausybė nuo 2016 ! Po Palangos mero kreipimosi privatizavimą premjeras Skvernelis SUSTABDĖ ! Kas turi būti galvoje , jei net tiek nesuvokti komentuojant ?

O varge ))))

O varge )))) portretas
SKAITYKITE TEKSTĄ ! PASKUI ANT PIRŠTŲ PASKAIČIUOKITE KADA išnuomojo vilą ir KAS SUSTABDĖ PARDAVIMĄ!!!!! Gal pavyks suvokti kodėl meras dėkoja buvusiam premjerui Skverneliui :) Nemėgstu bukų ....fui...

Kodėl garbina Svernelį- jo valdžios metu išvogta

Kodėl garbina Svernelį- jo valdžios metu išvogta portretas
Stebiuosi- išvogta Svernelio valdymo metu- o pateiktas jis kaip "gynėjas"

Mokėkime tvarkyti ir valdišką turtą. Keista.

Mokėkime tvarkyti ir valdišką turtą. Keista. portretas
O kas priėmė po nuomos? jeigu viskas dingo po to - aiškus kas atsako. Jeigu prieš tai- tai nuomininkas. Mokėkime pareikalauti.

Žurekit kas buvo sssr

Žurekit kas buvo sssr portretas
Darbi žmogui 5 kv metrai gyv ploto, valdžiai tokia dačia

Alio !!!

Alio !!! portretas
Kada bus griaunamas kremliniu namas, idyges vietoje dusines?

Vaitkau

Vaitkau portretas
tai kaip su garsiosiomis Palangos dušinėmis priklausančiomis valstybei? Kotedžas taigi toj vietoj jau stovi..Kurioje vietoje centre ruošiesi jas atstatyt kad padengtum nuostolius?

Anonimas

Anonimas portretas
Taigi liandzbergmetis , ko norėt..

Aha

Aha portretas
Tokia legenda kad souviet laikais stovejo kareiviai darbo žmoniu neleido

o

o portretas
kas apmokes nuostolius? gal MM kaip ir visados?...

Ir ką galiu pasakyti , ogi

Ir ką galiu pasakyti , ogi portretas
kaip ir viskas Lietuvoje : buvo valstybės , paskui vogė , niokojo ir po 1 eurą pirko ar privatizavo ....Pagarba Skverneliui ir " valstiečiams " kurių valdymo metu buvo bandoma stabdyti drąskymą ....kaip ir Auskos atveju ....Kas vyksta Lietuvoje ?

Senuks

Senuks portretas
Išrinkt i metalo lauža

Budelis

Budelis portretas
Kas nuomavo, tas tegul viska sugrazina ir apmoka nuostolius. Ir kuo greiciau. Nera ko "kvaili klijuoti".
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių