„Lemminkainen“ 94 taškų skirtumu nugalėjo alytiškes

Klaipėdos "Lemminkainen", nugalėjusios Alytaus "Alytų 94 taškų persvara, pasiekė šio sezono LMKL rekordą. Uostamiesčio klubas nepasigailėjo jaunųjų alytiškių ir išvykoje įveikė jas rezultatu 21:115.

Pirmoje rungtynių pusėje, kai aikštelėje daugiau rungtyniavo startinis "Lemminkainen" penketukas, skirtumas augo labai sparčiai. Dvikovos pradžioje per 4 minutes klaipėdietės be atsako pelnė 17 taškų, o kėlinuką laimėjo 4:39. Antrojo ketvirčio viduryje komandas skyrė 48 taškai (8:56, o ilsėtis krepšininkės išėjo "Lemminkainen" pirmaujant 11:71.

Toks rezultatyvumas leido tikėtis bent jau šio sezono LMKL lygoje įmestų taškų rekordo, tačiau po didžiosios pertraukos viešnios stabtelėjo. Trečiajame ketvirtyje jos įmetė "vos" 19 taškų (17:90). Kiek rezultatyvesnis buvo paskutinis kėlinukas. Jo viduryje "Lemminkainen" perlipo 100 taškų ribą, o rungtynes laimėjo 21:115.

Klaipėdos komandos gynyba visiškai iš žaidimo išjungė I.Prėskienytę, kurį pelnė vos 1 tašką - mažiausiai šiame sezone. "Alytiškės" iš žaidimo metė vos 29 metimus.

Aikštelės šeimininkėms 10 taškų pelnė D.Kacinkevičiūtė, 6 pridėjo R.Petrukauskaitė.

"Lemminkainen" gretose rezultatyviausiai žaidė R.Milieškienė, pelniusi 23 taškus. E.Žygelytė įmetė 21 tašką ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. 19 taškų surinko E.Šikšniūtė. Iki trigubo dublio nedaug pritrūko A.Puško: krašto puolėja pelnė 18 taškų, atliko 9 rezultatyvius perdavimus bei perėmė 8 kamuolius.

Šiame straipsnyje: Lemminkainen klubas