Malūno parke žnektelėjo medis: ir vėl pasidarbavo bebrai?

Grįžti į straipsnį

Vika

Vika  portretas
Medis buvo pagraužtas, ir netgi ,,apibintuotas" tinkleliu ( tokiame fasuojamos bulvės parduotuvėje), koks proto bokštas taip sugalvojo...jokio supratimo ir/ar atsakomybės

" Madam Gricucujeva, alio?

" Madam Gricucujeva,  alio? portretas
Komentaras mano skirtas poniai vedėji Kubilienei: kada Jūs, ponia, pareikalausite atsakomybės iš Malūno parke nebedirbančios UAB "Keberiokš"? Kada bus išmontuotas ir iš parko išvežtas visas "Keberiokšt" šlamštas, likusi įranga? Susiekikite su mažuoju Gentvilu iš Aplinkos ministerijos, juk tai jis atvedė į parką vien netvarkos pridariusią šią bendrovę "Keberiokšt". Ir dar pastaba: nustokit dėl savo neveiklumo, po parką važinėjančių sunkianvorių mašinų kaltinti BEBRUS. Pradėkite dirbti ponia Kubilienę pagaliau atsakingai, nes tikrai "šniūrais' eisime pas merą dėl Jūsų neveiklumo, paniekos miesteičiams. . Tapote lūdnai pagarsėjusia"antra Šakaliene"..

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Mačiau ten medį (tvenkinio rytiniame krante), kažkada pradėtą graužti, bet nebaigtą. Kodėl bebrai neįveikė to medžio? Todėl, kad žmonės, pastebėję žaizdą, apsuko kamieno apačią metalo tinklu. Taigi, kad ši priemonė veiksminga, buvo žinoma, bet kodėl sprendimas ją naudoti priimtas tik dabar? Kai tiek gražių medžių jau sunaikino keturkojai ir dvikojai bebrai...

Bebras

Bebras  portretas
Kubilienė galėtų bebrus savo vonioje įkurdinti:) sako bebro sruogliai sukelia norą barškintis!

Thomas

Thomas portretas
Kai kurie medžiai likę nuo senojo Memelio laikų , skaičiuojantys apie šimtą metų , labai gaila , kad uostamiesčio atsakingi asmenys neužtikrina augalų apsaugos . Skubiai reikia užtverti patekimą vandeniu iš Dangės , o likusiems Bebrams surasti naujus Namus !!!

Englišas

Englišas portretas
Miesto tvarkymo kubilienei nedašunta dėl tinklo. Reikia baigti Kembridžą, kad suprasti ir apsaugoti medžius paprastu tinklu.

klaipeda

klaipeda portretas
O nugriuvęs medis buvo apsaugotas tinklu? Kodėl apie tai nieko nesako?

Anonimas

Anonimas portretas
"Nuotraukoje" bebru darbo nematyti !?Lyg vanduo saknis paplove? P.S Kai "bebrai" su pjuklais puse Lietuvos medziu ispjove.tyluma.Kai gamtos seiminkai, bebrai, medi nuvercia?,"tragedija",chebra euru negavo(tinklelis).

Liberalus cinizmas

Liberalus cinizmas  portretas
matyt ne veltui, partija Liberalų sąjūdis, buvo nuteista politinės korupcijos byloje ir skirta šimtatatūkstantinė bauda.

Sklaidome Klaipėdos liberalų darbų puslapius

Sklaidome Klaipėdos liberalų darbų puslapius  portretas
2015-2019 Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriumi dirbo liberalas S. Budinas . Meras dar liberalas V. Grubliauskas . UOSTAMIESČIO VANDENLENČIŲ PARKE – LAUKIMAS 2015-11-20 Radvilė Rumšienė____Savivaldybės skelbtą konkursą laimėjusios ir tokias paslaugas dešimtmetį čia teiksiančios bendrovės „Keberiokšt“ direktorė Lina Budreckaitė teigė, kad per per kelis mėnesius, kol veikė parkas, netruko atsirasti tikrų tokio sporto entuziastų._______TVENKINYS VIRS PRAMOGŲ ZONA 2015-05-13 Radvilė Zinkevičiūtė_____Nugalėtoja tapo sostinėje įsikūrusi bendrovė „Keberiokšt“. „Ši įmonė pasiūlė tiek vandens pramogų, tiek veiklų sausumoje“, – pabrėžė R.Zulcas. Bendrovės „Keberiokšt“ direktorė Lina Budreckaitė teigė, kad klaipėdiečiams bus siūlomos vandenlenčių, irklenčių pramogos. Tie, kurie mėgsta ramesnį poilsį, galės išsinuomoti valtį ir ja pasiirstyti po, kaip teigiama, atgysiantį vandens telkinį.

Koks gražus medis žuvo

Koks gražus medis žuvo portretas
Nuo pat Trinyčių tvenkinio niokojimo pradžios neva sukultūrinant aplinką ir įsileidžiant vieno žmogaus vadovaujamą įmonę Keberiokšt, kuri kas vasarą merdi ir kažkodėl nesitraukia iš čia, šis gražus Klaipėdos kampelis pavirto į nežinia ką...Net jau nesinori ten eiti..

Anonimas

Anonimas portretas
Kodėl paliko skyles betoninej pertvaroj po jos pakeitimo? Žmogus kaip visada kenkia trapiai ekologinei sferai, o kalti lieka gyvunai! Reikia užmūryti skyles konstrukcijoi, kad bebrai neateitu iš upės, o ne žudyti migruojančius gyvunus!

Savival ir kubil

Savival ir kubil portretas
Bebrų žudykai, patys prileido, patys panaikino tarybines apsaugos nuo bebrų dabar su malonumų žudo. Lauk visi

Jono kalnelis

Jono kalnelis portretas
Savivaldybės projektas, kaip laiptai ir apskritai kokio debiliškumo reikia būti kad toki paruošti ir dar tai atlikti?

Kubilienė su savivaldybė

Kubilienė su savivaldybė portretas
Padaro. Projektas jo kalnelis, apie laiptus ir kokybė jau rašė, projektas Tryničiai -pašalino tarybinės apsaugos nuo bebrų ir jus prileidot bebrų. Ir dar nesuprantit kad pagal Jūsų projekta bet kam vartus atidarete nuo Danės upes. Ar tokie tupi , buki kad negalit suprasti jei nužudyti 1bebra ,ateis dar 2??? Keisti nevykėlių PROJEKTĄ. UŽDARYTI PRAEJIMA NUO DANGĖS UPES.

Pala pala

Pala pala  portretas
O tu padaryk geriau už Kubilienę tada patikėsiu , visuomeninke:) Dabar tik inkšti sugebi :) klaiku nuo bukų ..." kovotojų visuomeninkų " ...nieko patys nedaro, tik rėkia ...

Lauk kubilienės ir nevykęs rangovai

Lauk kubilienės ir nevykęs rangovai portretas
Nemokat daryti projektu eikit lauk. Su projektai savivaldybė naikina gamta, kerta tūk-is medžius, žudo bebrus, naikina žmonių sveikata, naikina viską kas gražu. Ir TRINKELIZUOJA NES ATKATAI GERi?

Tam siūlyčiau

Tam siūlyčiau portretas
Geriau išvaryti lauk Kubilienė ir kt. savivaldybės nevykusius projektotojus ir bus tvarka. Tada neiksčiuos kubilienė straipsniuose, kur pati prileido bebrų su nevykėliai rangovai ir dabar turi Nora ar žudyti ar siūlosi nesamonių (nes toje galvoje tik naikintojas instinktas)

> impotentui

> impotentui  portretas
o tu ką gali ? :) Padaryk geriau :)

Siūlyčiau

Siūlyčiau  portretas
Kiekvienam kovotojui visuomenininkui pasirinkti medį parke ir jį saugoti nuo bebrų . Nors nauda akivaizdi būtų , o ne taip kaip dabar ....inkščia ir tiek . Padarykite visuomenininkai realų darbą - IŠSAUGOKITE MEDĮ nuo bebrų .

Savivaldybės projektas

Savivaldybės projektas portretas
Savivaldybė padarė Tryničių projekta kad bebrai bet kada gali ateiti ir išeiti iš Danės upės. Savivaldybės projektas ,,govno" kai buvo senas,tarybinis, buvo užtvarai nuo praėjimo. O dabar atitvėrė-ateikit iš Danės kas tik norite. Ką tu nužudyti tai atėjo dar daugiau į jo vieta. Tas reiškia NAIKINTI TĄ NEVYKUSI PROJEKTĄ, ATSTATYTI TARYBINIĮSU APSAUGOM NUO BEBRŲ. Savivaldybė nemoka ir neturi geru projektų ir architektų

Kubilienei

Kubilienei portretas
Tavo projektas kai rangovai du kartus nuleido vandeni ir praleido bebru, tu nekontroliavai darbu, Tavo kaltė , o tik svajoji žudyti? Fu tu šlykšti...

Eicho

Eicho portretas
Kubilienė net bebrų nesugeba sutvarkyti

Kubilienei

Kubilienei portretas
Medys matosi kad nuvirto dėl rangovo kaltės. Takelius darant pažeidė šaknys. Kubielienė su savo žudykės instinktais tai ką svajoji tik žudyti bebrus? Tu geriau kontroliok kaip tavo rangovai dirba

Hubertienė

Hubertienė portretas
Be eilės kubilienę greitai priimti į medžiotojus nors vieną darbą gal padarytų gerai ir mėsos būtų?

Medis

Medis portretas
Impotentu valdzia

Anonimas

Anonimas portretas
Kubilienė važiuokite ir budėkite su ietimi:)

Galerijos

Daugiau straipsnių