Mero rinkimų Klaipėdoje antrajame ture susikaus A. Vaitkus ir A. Petrošius

Mero rinkimų Klaipėdoje antrajame ture susitiks buvęs Klaipėdos uosto vadovas Arvydas Vaitkus ir konservatorius Audrius Petrošius.

Politinio komiteto „Ištikimi Klaipėdai“ lyderis A. Vaitkus surinko  23,56 proc., A. Petrošius – 20,43 proc. balsų.

A. Vaitkus sekmadienį prieš vidurnaktį sakė, kad visi varžovai yra stiprūs.

A. Petrošius sakė, kad įnirtinga kova pirmajame etape jam nebuvo netikėta.

„Įnirtinga kova iki pat paskutinės minutės, nebuvo visai netikėta“, – BNS pirmadienio naktį teigė konservatorius.

Pastarasis tik nežymiai aplenkė šių rinkimų staigmena tapusį „Laisvės ir teisingumo“ atstovą Seimo narį Remigijų Žemaitaitį, kuris surinko 20,02 proc. balsų.

A. Petrošius teigė, kad dėl tokios rinkimų baigties Klaipėda išvengs populizmo apraiškų.

R. Žemaitaičio pasirodymas labai nustebino, per 20 procentų tikrai nesitikėjau.

„R. Žemaitaičio pasirodymas labai nustebino, per 20 procentų tikrai nesitikėjau, bet paskutinės akimirkos parodė, kad kova vyks tarp dviejų solidžių vyrų ir, matyt, kalbėsime apie labai rimtas temas Klaipėdai, tikiuosi neturėsime daug populizmo apraiškų, ką tikrai galėjo atnešti mums žmogus, likęs už tos linijos“, – sakė A. Petrošius.

Anksčiau sekmadienį pralaimėjimą Klaipėdos mero rinkimuose pripažino Vytautas Grubliauskas, valdęs miestą nuo 2011 metų ir šįkart kandidatavęs su socialdemokratais.

Klaipėdoje daugiausiai mandatų gavo A. Vaitkaus komitetas „Ištikimi Klaipėdai“ – aštuonis, po septynis mandatus turės partija „Laisvė ir teisingumas“ bei konservatoriai.

Po tris mandatus pasidalino Liberalų sąjūdis, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga bei Lietuvos socialdemokratų partija.

Klaipėdos savivaldybės taryba turi 31 narį.


      Žemėlapis sukurtas Vyriausiosios rinkimų komisijos užsakymu.
      Žemėlapis sukurtas Vyriausiosios rinkimų komisijos užsakymu.NAUJAUSI KOMENTARAI

Doras

Doras portretas
kovo 20d., 06:0484.15.183.83 Labai gaila ką išdarinėja konservatoriai 33 metus su Lietuvos žmonėmis. Perėmę iš rusų galingą ekonominį potencialą, konservai viską ištaškė .Ar mes blogiau dirbame už vokietį ,prancūzą, ispaną ..? Kodėl 33 metai darbo užmokestis ir pensijos 2- 3 kartus mažesnės už Europą? Tik dėl konservatorių nusikalstamo vadovavimo. Mažeikių nafta ,Ignalinos elektrinė ,sugriauta ekonomika 2008 m, Snoro bankas, sugriauta prekyba su Kinija – tai nusikalstamo konservatorių susitarus su grybauskaite vadovavimo pasekmės. Dabar dar bruka narkotikus ir gėjus. Konservatoriai naikina Lietuvos ateitį. Tik pirmalaikiai seimo rinkimai padėtų išvyti konservatorius. Tauta atsibuskite.

Lietuvi

Lietuvi portretas
Pasipriešink koservatnykų pedofilams!!!

Visiems komentatoriams

Visiems komentatoriams portretas
Kaip lengva pulti,niekinti. Tiesa?.. o ką jūs patys,komentatoriai, padarėte gero miestui, klaipėdiečiams?.. Gal pirma pradėkite nuo savęs, pradėkite mąstyti racionaliai, užteks to bukumo.
VISI KOMENTARAI 150

Galerijos

Daugiau straipsnių