„Metų klaipėdietės“ kulminacija (vaizdo įrašas)

  • Teksto dydis:

2021-ųjų „Metų klaipėdietės“ konkurso finalinį vakarą galėjo stebėti kiekvienas norintis. Pandemija pakoregavo žmonių gyvenimus, bet ne visi pokyčiai – blogi. Kai kurie jų suteikė daugiau galimybių. Pavyzdžiui, pabūti ten, kur anksčiau patekdavo ne visi.

19-ąjį kartą „Metų klaipėdietės“ konkursą rengiantys dienraščio „Klaipėda“ darbuotojai jau šiandien pranešė, kas šiemet pelnė šį garbingą titulą. 

Įprastai finalinis konkurso vakaras vykdavo pilnutėlėje salėje su kviestiniais svečiais, pretendenčių šeimos nariais, draugais, bendradarbiais. Susirinkusieji noriai fotografuodavosi, bendraudavo tarpusavyje, teikdavo favoritėms gėlių.

Vakaro metu žiūrovai mėgaudavosi puikiu koncertu ir vaišindavosi.

Viena svarbiausių tokio renginio tradicijų būdavo Metų klaipėdietėmis ankstesniais metais tapusių moterų pagerbimas, joms būdavo įteikiamos puokštės, prisimenami nuopelnai Klaipėdai ir miesto žmonėms.

Metus pasaulį ir Klaipėdą drebinanti pandemija pakeitė žmonių įpročius, dabar vengiama susitikimų, atsisakyta ne tik masinių renginių, bet ir nedidelių susibūrimų.

Nepaisant to, gyvenimas tęsiasi, o viena gražiausių uostamiesčio tradicijų rinkti Metų klaipėdietę išliko gyva.

Tiesa, pandemija gerokai pakoregavo konkursą ir baigiamojo vakaro scenarijų.

Jau šį vakarą paskelbta konkurso laimėtoja. Ji ir dar penkios finalą pasiekusios klaipėdietės sulaukė padėkų, joms skambėjo muzika ir eilės, viskas buvo beveik kaip įprastai, tik Klaipėdos koncertų salė, kurioje vyko renginys, liko tuščia.

Salėje sėdėjo tik šešios konkurso finalininkės.

Išrinko: skaitytojų valia į „Metų klaipėdietės“ finalą pateko R.Baguckienė, A.Dalangauskienė, R.Girdžiūnienė, R.Petrauskienė, M.Tarachovskaja ir J.Žemaičiūnienė.

Jas ir visą iškilmingą veiksmą scenoje galėjo stebėti kiekvienas klaipėdietis ar net kitame pasaulio kampelyje gyvenantis žmogus.

Siekdami saugumo, vakaro organizatoriai nusprendė, kad renginys bus virtualus, todėl kiekvienas savo namuose galėjo jį matyti tiesiogiai.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

O

O portretas
Juodu balkonu mieste vis daugeja
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių