Miesto ir universiteto derybos: Klaipėdoje – naujos gimnazijos įkūrimas?

Juokdariams

Juokdariams portretas
Pirma susiskaičiuokite, kiek disertacijų tame universitete yra nuplagijuotos, pasitikrinkite, kokie realiai beverčiai yra mokslininkų darbai, koks jų žemas lygis - su mažomis išimtimis. Susitvarkykite nesąmones Komunikacijos "specialisčių" tarpe, kur disertacijos neatitinka minimalių reglamentuotų reikalavimų ir kriterijų. Kai nupurtysite visus, kurie dr ir aukštesnius laipsnius turi neteisėtai, pasiskelbsite plagiato atvejus ir atsiskaičiuosite, kiek valstybės pinigų išmėtyta finansuojant pseudomokslą ir nusirašinėtojus plagiatorius, štai , tada galima ir ką kita planuoti. Dabar tokiam universitetui dar ir gimnazijos užsimanyta. Na, ko mokysit vaikus? Gal kaip nusipirkti mokslo darbą ir tapti profesoriumi?

Jūra

Jūra portretas
Klaipėda degraduoja ir klaipėdiečiai degraduoja pradedant jau mokyklos suolu. Turime universitetinės ligoninės imitavimą, taip pat bus ir su gimnazija. Pavadinimų keitimai nieko niekam nekainuos.

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Tai Janinai- lansbergys TSKP Leninizmo-Komunizmo katedros profesorius ir komunistė iš jedinstvos gretų dalytė yra sovietų palikimas.

Irena

Irena portretas
"Žemynos" gimnazija-idealus variantas.

Jolanta

Jolanta portretas
Direktore ten tai sovietu palikimo

Petras

Petras portretas
"Žemynos" gimnazija turi puikiausias galimybes ir potencialą. Tai atskleidė daugybė dalykų.

Anonimas

Anonimas portretas
Vytauto gimnazija nuvažiavusi iki gėdingo dugno. Direktorius su savo pavaduotojomis be stuburo, pataikauja mokiniams, o ypač tėvams

Čiaupas

Čiaupas portretas
Paskirkite padorų "Žemynos" direktorių, ir ji greitai nebebus prasčiausia. Dabartinė vadovė tiesiog sunaikino tai, ką ilgus metus kūrė Gureckienė ir Januška.

jei ok tai ok

jei ok tai ok portretas
Motyvuoti žmonės "Žemynoje" kažką pasiekia būtent tik dėl savų pastangų, dėl praleisto laiko su korepetitoriais, atskirų mokymosi grupių skirtų egzamino pasiruošimui, todėl egzaminų rezultatai, apart išimtinių dalykų kur ginmazija turi minimalų indelį, grubiai tariant "arba moki arba nemoki", tokių kaip anglų kalba, aukštų rezultatų ne per daugiausiai. Suteikus Klaipėdos Universiteto vardą gimnazijai galėtume tikėtis nebent apsigavusių žmonių antplūdžio, galvojančių kad čia aukštas mokymo lygis, tačiau kaip ir visados, adekvatesnis mokymas laukia Ažuolyne, Vytauto Didžiojo Gimnazijoje, Licėjuje.

Ok

Ok portretas
Nu nera cia pati silpniausia gimnazija visur yra taip, kad jei noresi ismokt ismoksi. Nestumkit.

:DDDD

:DDDD portretas
Nu šiaip logiška, prasčiausiai gimnazijai prisiimti prasčiausio universiteto vardą

Anonimas

Anonimas portretas
Universiteto gimnazijos statusą turėtų įgyti tik gerus mokymo(si) rezultatus turinti mokymo įstaiga. Jų Klaipėdoj tik vienetai, tai nereikia dirbtinų darinių vardan pavadinimo

Ngs

Ngs portretas
Pati silpniausia gimnaziją, orientuota į nesimokančius ... Pirmūnai ignoruojami...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių