Minint Švyturių metus, Nidoje naują pavadinimą gavo gatvės atkarpa

  • Teksto dydis:

Minint Švyturių metus, Neringos savivaldybės taryba priėmė sprendimą Taikos gatvės atkarpai suteikti Švyturio gatvės pavadinimą.

Kaip pranešė Neringos savivaldybė, toks pavadinimas suteiktas atkarpai, Urbo kalnu vedančiai Nidos švyturio link.

Prie naujosios Švyturio gatvės priskirtas ir Nidos švyturio statinių kompleksas, į kurį patenka administracinis, gamybiniai, ūkiniai bei kiemo pastatai. Tarp jų – ir Nidos šulinys. Būtent nuo šio pastatų komplekso prasidės Švyturio gatvė, vesianti iki paties Urbo kalno viršūnėje esančio švyturio.

Anot Neringos savivaldybės mero Dariaus Jasaičio, šis savivaldybės tarybos sprendimas sustiprins Nidos švyturio ir jo statinių komplekso vientisumą bei leis lengviau juos rasti kurorto svečiams.

„Kartu su Neringos muziejais jau sprendžiame Nidos švyturio pastatų komplekso įveiklinimo klausimus. Neabejoju, ši teritorija taps ne tik impulsu labiau domėtis jūriniu šalies paveldu, bet ir taps dar vienu ne tik Neringos, bet ir viso Klaipėdos krašto traukos objektu“, – sakė meras.

Neringos gatvių tinklas Švyturio gatvės pavadinimu papildytas Neringai minint 2024-uosius Švyturių metus.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių