Mitingas Klaipėdoje didelio dėmesio nesulaukė

Skiepų priešininkų mitingas šį penktadienį Klaipėdoje nebuvo toks gausus, kaip prieš mėnesį, nors leidimas buvo gautas Atgimimo aikštėje susirinkti pusei tūkstančio žmonių. Protesto organizatoriai tikino, jog didžioji dalis mitinguotojų išvyko į Vilnių.

Protesto organizatoriai leidimo mitinguoti prašė nuo 10 iki 12 valandos. Dar gerokai prieš renginio pradžią aplinkui buvo matyti didelės policijos pajėgos, atvyko net ugniagesių ir greitosios medicinos pagalbos ekipažai.

Tačiau pradžioje Atgimimo aikštėje buvo matyti tik apie pusė šimto žmonių, vėliau jų kiek padaugėjo, tačiau nebuvo nė ketvirtadalio tiek, kiek prašyta leidime.

Renginio organizatorė Virginija Jurgilevičienė susirinkusiems paaiškino, kad didžioji dalis protestuotojų iš pat ryto išvyko į analogišką mitingą Vilniuje, todėl Klaipėdoje mitingas ir atrodo kiek išsikvėpęs.

Po trumpo įvadinio pasisakymo apie skiepus ir skiepijimą, renginyje prabilta apie Klaipėdos uosto reikalus, tai yra apie Vyriausybės ketinimus pakeisti Valstybinio jūrų uosto direkcijos statusą iš valstybinės įmonės į akcinę bendrovę.

Kai kurie mitingo dalyviai, panašu, laukė visai ne to, todėl buvo sutrikę.

V.Jurgilevičienė pareiškė, kad kalbėti šiuo klausimu buvo kvietusi buvusį uosto direktorių, dabartinį Klaipėdos miesto tarybos narį Arvydą Vaitkų, tačiau esą jis dėl kažkokių priežasčių negalėjęs ateiti, todėl nuspręsta perskaityti rugpjūčio 14 dienos jo feisbuko įrašą apie uosto statuso keitimą.

Ėmus skaityti šį tekstą, nemažai mitingo dalyvių išsiskirstė. Renginys Atgimimo aikštėje visai nepriminė to, kuris vyko prieš mėnesį.

Tuomet mitinguoti po 15 žmonių savivaldybėje leidimus išsiėmė keliolika veikėjų. Turėjusi būti ne itin gausi protesto akcija virto spontanišku mitingu, kuriame kelti ne tik skiepų, garantinio paso, bet ir valdžios vertimo klausimai.NAUJAUSI KOMENTARAI

To Ano imai

To Ano imai portretas
Ką tu čia spangsti? Rinkimų aktyvumas 47 proc. Beveik pusė Lietuvos balsavo. Apie kokius tu 25 proc čia kalbi?

Ano imai

Ano imai portretas
Kokie ir tu rinkimai? Demokratiniai? Pagal aktyvumą kai mažiau 25 proc balsavusių atėjo turėjo būti skelbiami nauji rinkimai. Laisvės partija dokumentus po laiko pristatė...

Anonimas

Anonimas portretas
Nėra laiko mitinguoti,dirbu reikia šeima maitinti.
VISI KOMENTARAI 18
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių