Moksleiviai pasipiktinę: pamokos vyksta net tvyrant 28 laipsnių karščiui

Mašurinienės reakcija į komentarus:

Mašurinienės reakcija į komentarus: portretas
Per penkiaminutę pakartojo kelis kartus.. ,, Mes žvaigždės" tik neaišku kodėl daugiskaitoje.. nėra ,,Mes" yra ,,Ji"

tiesa

tiesa portretas
"Supuvę obuoliai", taip direktorė R. Mašurinienė vadina mokytojus, kurie nepatinka. O kažkada, kai gimnazijai vadovavo Direktorius V. Kuzliakinas, buvome "gerbiami kolegos"

dalius galdikas

dalius galdikas portretas
Lazda turi du galus Diktatore laikas atėjo palikt ir tau šią mokyklą, čia dar mažai parašyta ką tu ten išdarinėji įr rėkauji ant vaikų.

Teisingumas

Teisingumas portretas
Karštis- karščiu, bet akylesnis skaitytojas turėtų suprasti, jog dauguma komentatorių išsakė bent tokiu būdu savo nepasitenkinimą ponios Direktorės elgesiu.Tai, kas čia surašyta- dar gėlytės.Dirbu šioje gimnazijoje ir patikėkite- įtampa tokia, kad neįmanoma eiti į darbą.Kaip jau kažkas rašė- vadovės diktatūra, kitų nuomonės nepaisymas, nuolatiniai grasinimai , žeminimas ir t.t.- tokia yra gimnazijos mokytojų kasdienybė.Šis žmogus nesiskaito nei su mokytoju, nei su mokiniu.Jei nori išlikti- turi nusileisti ir tylėti, antraip sumaišys su žemėmis ir dar pridės, jog " nuskambėsi per visą miestą". Ponia Rasa, jei skaitote komentarus- maldauju Jūsų: adekvačiai įvertinkite savo žmogiškąsias savybes ir pagalvokite, ar tikrai jūsų vieta- darbas su žmonėmis...Varpo gimnazija išgyvena trejus su virš metų tikrą pragarą, tik niekas to nežino...Kažkas parašė skundą ministerijai- sukvietė mus ant kilimėlio,maždaug, kokie mes baisūs...Laikas atsistatydinti, vadove, kaip Jūs dar to nesuprantate...

Ar normalu

Ar normalu portretas
Mokytojai turetu dalyvauti seminaruose vaiku sveikatos temomis, nes gal tada nereikalautu per tokius karscius eiti i mokykla su uniforma, tik ilgomis kelnemis ar iki keliu.Su suknelemis mergaites negali eiti, nes berniukai kilnoja jas, vyksta patycios. Vien del aprangos negali ma leisti vaiku i mokykla, nes tevams vaiku sveikata svarbiausia

mokytoja

mokytoja portretas
mano kabinete šiandien buvo +34, lauke +35, kur ieškoti tų vėsių erdvių?

Tėvams

Tėvams portretas
Tie, kurie galvoja, kad mes esam labai išlepusi karta, tai jūs net elementaraus žmogiškumo neturite. Taip, darbe irgi sunku tokiomis sąlygomis dirbti, nes karštis yra žiaurus. Bet pagalvokit, ne tik apie „visko reikalaujančius ir pastoviai zyziančius" mokinius, bet ir apie mokytojus. Dauguma mokytojų, tiesa sakant, nėra jauni, jiems taip pat sunku dirbti, nes reikia ruošti medžiagą iš vakaro pamokoms. Jei pamokas sutrumpintų, tai būtų ir mokytojams mažiau darbo, bet jie net sutrumpinti nesugeba tų pamokų. Pagalvokit, ko įmanoma išmokt per tokius karščius? Protinis darbas yra toks pat sunkus kaip ir fizinis. Jei jūs galvojat, kad mes mokykloje sėdime ir varnas skaičiuojame, tai labai klystate. Siūlyčiau tiems, kurie baigė, nors ir prieš dešimt metų mokyklą, bent vienai dienai į ją grįšti ir pasakyti ar lengviau joje šiomis dienomis, ar ne?Nemanau, kad atsakymas bus toks, kad lengviau šiandien. Nes daugelis suaugusiųjų, kuriems apie 40 net elementarios gramatikos ir skyrybos nemoka.

Varpo gimnaziste

Varpo gimnaziste portretas
Taip, šios mokyklos vaikai ėjo prašyti direktorės, kad pamokos būtu bent truputi sutrumpintos. Ir spėkite ar jiems pavyko? Nė velnio, vaikai buvo aprekti ir jiems buvo pasakyta, kad tai ne direktorės reikalas ir taip per daug nuolaidu padarė. O wow du penktadieniai iš eilės, kai turime vilktis į miesta ar dar kažkur nežine ko? Oj mieli žmonės, kad jūs žinotumete ar bent nutuoktumete, kas vyksta už Varpo gimnazijos sienos. Mokytojai nuostabus, o direktorė gryna diktatorė. Tikiuosi, kad greitai teks jai atsisakyti savo darbo vietos.

Bruto Neto

Bruto Neto portretas
Reikia Seime ir Vyriausybėje, o dar Švietimo ir mokslo ministerijoje išmontuoti visu kondicionierius ir liepti dirbti iki Joninių kiekvieną dieną, Gal tada jiems pradės virti smegenis ir paleis vaikus atostogauti. Ko gali išmokti kabinete į saulės pusę, kai lauke +33 C?

Krupis Unti iš Kopūstų

Krupis Unti iš Kopūstų portretas
Absoliutus žąsinai valstiečiai privertė mokinius ir mokytojus degti mokyklų aukštakrosnėse iki Joninių. Tai tikras mokymosi demotyvavimas. Matyt, valstiečių partija nori, kad atsirastų daugiau žemės ūkio baudžiauninkų, kurie mokslui jaučia alergiją. Greičiau ateitų Seimo rinkimai. Reikia padaryti sanitarinį valymą. Seime neturi likti nė vieno šūdvežio - žaliojo valstiečio!

Kankinamas Mokinys

Kankinamas Mokinys portretas
Mokytojos su ventiliatoriais, o mes - mokiniai turim sedet ir kankintis kaitroj ir dar langu neatidaro, nes atseit karstis ieis, bet geriau kad ieitu nes kvepuot nera kuom. Kai kuriose pamokose kontrolinius reikia rasyti ir dar pazymiui tai metiniai kris kaip lietus. Direktore svarbiausia paatostogavo :)

Hm

Hm portretas
Tėveliai,ar jums neatrodo kad vaikus auginat inkubatoriaus atmosferoje??? Čia minus vienas, tai čia plius du,o kaip mano lepūnėlis,ar nesušals,ar neperkais? O tas jūsų lepūnėlis eina sparnus paleides ir nieko kito apart išmaniojo nemato,jis net vieno atsispaudimo negali padaryti,ir jūs tokį išleisit į gyvenimo skervėjus. Blogi tėvai jeigu iš savo pensijos negalit savo suaugusių vaikų išlaikyti ateityje......

ne supermamytė,

ne supermamytė, portretas
bet vaikas, pasakojo, kad kreipėsi " Varpo" mokinių taryba į direktorę, kad sutrumpintų pamokas, bet buvo apšaukti ir "nusodinti". Ar tai žmogiška?

PRISIMINS MANE VARPAS KAK DILA

PRISIMINS MANE VARPAS KAK DILA portretas
Pasakysiu kaip yra ištikrųjų, sedi pomokoj prie telefono ir prakaitą valaisi į maikę, klasėi tiesiog,,malonus" kvapas(prakaito).Mokytoja sėdi kolidoriui nes ten šalčiau arba,sėdi prie kompiuterio ir apsimeta,kad kažka daro.O mes žiovaujam tose pomokose,tai koks skirtumas ar eisi tu į ta mokyklą ar ne? Per šias 3 savaites išmokau kaip prakaita nusivalyt :d TRUMPINK PAMOKAS, DUOK VAIKAM NUVAŽIUOT PRIE JŪROS,O NE PATI GULĖK UŽSIENI SU ŠAMPANO TAURELE

Tevas

Tevas portretas
Tokie reikalai vyksta dėl viškai nekompetetingos administracijos.Šioje mokykloje viską lemia vieno žmogaus balsas.. Direktorės diktatūra.Čia niekas negali turėti savo nuomonės, nei vaikai, nei tėvai, nei mokytojai.Kas mano kitaip ,su tuo pradeda susidorojimą.Kiek vaikų perėjo į kitas mokyklas, kiek tėvai rašė skundų, kiek gerų mokytojų turėjo palikti mokyklą.Ir ar kam nors rūpi kas čia darosi.Akivaizdu kad ne.Šioje mokykloje gali dirbti tik tie kurie besąlygiškai paklūsta direktorei.Mobingas,psichologinis smurtas,favoritizmas,nepotizmas... visos Lietuvos blogybės vienoje vietoje.. ir ką?Ar nors vienoje institucijoje Lietuvoje buvo kas nors pakeista? Pašalintas? Tokia mūsų kasdienybė.. nuo viršaus iki apačios.

varpo gimnazistas

varpo gimnazistas portretas
taip, mokyklos administracijai visiskai nusispjaut i mokiniu nuomones ir pageidavimus. gal laikas pradeti daryti isvadas ir keisti mokyklos atmosfera? tuo paciu ir administracija galetu permastyti apie savo poziuri i mumis, mominius.

“Rasos fane”

“Rasos fane” portretas
Jinai pati iseina atostogauti, o mokiniai sedi belekokiam karsti ir jai yra neidomu, svarbu jai gerai.. Reikia salinti ja is direktores posto, manau daug kas uztartu ir atsirastu teveliu kurie uztartu! Nes su ja yra neimanoma. Preitas varpo direktorius, buvo tiesiog nepakartojamas, bet ne turejo ji pakeisti...

Erika

Erika portretas
Turiu du vaikus ,vieną vedu į mokyklą-kitą į darželį. Kai turiu galimybę palikti juos namuose-taip ir darau. Manau,kad turiu teisę smerkti tas mamas, kurios palikusios vaikus ugdymo įstaigose,kai šitoks karštis-pačios eina ne į darbą bet į paplūdimį ar šiaip susitikti su draugėmis.Kadangi turiu tokių draugių ,jos kartais net pašiepiamai į mane žiūri,kad aš taip šokinėju apie savo vaikus,bet mamos pareiga ir yra daryti viską ,kad vaikai būtų saugūs ir laimingi.

skaitytoja

skaitytoja portretas
išlepęs jaunimas pratinkitės juk dirbti reikės ir prie kiekvieno užpakalio nepakabins po kondicionieriaus norėtumėte šlaistytis gatvėse gulėti pliažuose ir krėsti šunybes mokytis mokytis ir dar kartą mokytis o antra ko laukiate susiorganizuokite ir visi išeikite iš pamokų šaukdami kad karšta karšta karšta

Mama

Mama portretas
Stulpino progimnazijoje taip pat pamokos netrumpinamos. Dukros klasės mokiniai klausė pavaduotojos, kodel pamokos netrumpinamos, tai ši atšovė, kad neprivalo mokiniams atsiskaitineti. Ar tai toks pavaduotojos turi būti atsakymas?

bzrs atsinesiu savo kondiske pasakyk tik zodi pridosiu i PD

bzrs atsinesiu savo kondiske pasakyk tik zodi pridosiu i PD portretas
pasakysiu tau na kaip yra, galva perpute kondiske kabinete? ai pala gi taves sulej niekada nera, reiskias atostogose kur buvai isvykus perpute gal galva? ai pala gi tu jau senai skridus esi, primirsau, rasydamas prisiminiau;)

Kugelisbebulviu

Kugelisbebulviu portretas
Sunku tam jaunimui šiais laikais, mano laikais 10 klasių baigi ir vsio gali į daktarus eit, nu dabar tai išvis viršūnė.

Rauksle

Rauksle portretas
Esu pasipiktinęs gimnazija, galva skauda jau mokykloje nuo to karščio, dar tos muzikos per pertraukas, nu ir šiaip kontrolinai 8-

LTRX

LTRX portretas
Pritariu, išvados turi būti kuo greičiau svarstomos Yeet

Sanataros gimnazija Kaunas

Sanataros gimnazija Kaunas portretas
Kauno santaros gimnazijoj pamokos net nebuvo trumpinamos ... tik 06.12 ir 06.13 sutrumpintos nera ko daugiau tiketis toliau trumpinimu po siu dienu nenusimato

Mama

Mama portretas
Kas čia daros,kituose mokyklose jau vadovėlius atidavę,o čia dar pilnu tempu pamokos vyksta. Kontrolinius rašo,per tokius karščius net adekvačiai susikaupt neina,pažymius tik gadinas. Negi nėra supratimo,kad suaugusieji eina kampais,o čia vaikai.

hmm

hmm portretas
Pas mus darbe kondicionavimo sistema. Temperat8ra ~22 laipsniai. Yra salės spindulių nepraleidžiantys roletai. Mineralinio vandens aparatai, šaldytuvai. Vadovybė kas dien pasirūpina ledais. Kam reikia, eina pasivaikšto po kiemą pasišildo. O čia vaikai turi sėdėti su nepritaikytais rūbais saulėkaitoje. Tai kvailystė. Mokslo metų prailginimas tai jau kita tema. Tai idiotizmas.

Varpo gimnazistė

Varpo gimnazistė portretas
Paskaičius komentarus, nesuvokiu. "Darbe 28 neišleidžia, ką daryti?" "Kitur būna ir +40, kaip jiems ištverti karščius" Visu pirma nepamirškime, kad mes Lietuviai nepratę prie tokiu karščių. Kam išvis reikėjo ilginti mokslo metus? Mes per tokius karščius sedime mokyklose ir rašome kontrolinius. žiūrime filmus,ką manau galime daryti ir namuose ar kur kitur. Taip mes suaugusiųjų akyse vaikai, kurie negali išsakyti savo nuomonės ir nieko nesuprantame. Bet galbūt reiketu kadanors atkreipti dėmesį ir į mūsų norus, pastebėjimus? Ar mes daug prašome? Tik prašome lašo jūroje: suteikti normalias sąlygas sedėti pamokose per toki karšti, patrumpinti pamokas bent 15 min. sėdint tvankioje patalpoje, kur nuo visu sklinda nemalonus kvapas yra nenormalu. Grįštame iš mokyklos su galvos skausmais,išseke. Pati mokyklos direktorė tikriausiai sėdi namuose, nes netenka jos matyti mokykloje. Elgiasi su mumis, kaip ne su žmonėm, nes matot nori gero mokyklos vardo, kai tas vardas jau senai sutryptas.

ė ministarai

ė ministarai portretas
patys laimingi buvot kada mokslo metai baigdavosi gegužės pabaigoj,o perestukinai eidavo pataisų dvi savaites- kad tik ne kaip pas rusus- atsipaipaliokit jei gavot šilumos smūgį

Taškas

Taškas portretas
Mokykla mokiniams, direktorė skalikams.

:D okatugalvojina

:D okatugalvojina portretas
Dirikei galva perkaito,nebemąsto normaliai

Buvęs Varpo gimnazijos mokinys.

Buvęs Varpo gimnazijos mokinys. portretas
Kondicionierius statykit ir baigsis visos problemos. Kas po galais darosi? Ką čia, išgyvenimo stovyklas darot? Kada pats mokiausi prieš 10 metų, per karščius irgi vėjai buvo. Neprogresuoja ta švietimo šaika išvis. Mokytojams algų nemokat, mokinius mūčinat, patys matyt kiaurus metus saulėj perkaitę...

Gimnazistas

Gimnazistas portretas
Šitoje gimnazijoje mokinių nuomonė visiškai nesvarbi. Pas direktorę buvo eita net porą kartų, kad bent sutrumpintų tas pamokas. Jai visiškai vienodai, nes jau kaip kažkas minėjo, jos net mokykloje niekada nebūna. Kai nesutrumpino pamokų, buvo mokytojų prašymai išeiti į lauką. Sutiko tik keli. Šiandien net sugebėjau rašyti kontrolinį, nors kai tokie orai, tai savaime aišku, kad nėra noro mokytis nei mokykloje, nei namuose. Ir ši mokykla ne pirmą kartą pasižymi. Prieš 2 metus nusižudė mokinys, prieš mažiau nei metus - mokinė, buvo sulaikytas mokinys su narkotikais. Gal metas kažką keisti?

Varpo gimnazijos mokinys

Varpo gimnazijos mokinys portretas
Mokyklos administracijai yra nesvarbu, karšta ar šalta. Administracijai svarbu, kad tik mokinys mokintus, o per tokius karščius net mokintis neįmanoma. Administracijai mokinių nuomonė yra nesvarbi..

Ziauru kas vyksta

Ziauru kas vyksta portretas
Saunuoliai visu pirma kas kreipesi, visu antra ne tik Varpo problema cia, o visos supuvusios svietimo sistemos musu graziojoje Lietuvejele, kol niekas nebus pradeta priverstinai keisti ir kapoti galvas uz korupcija, tol nieko nebus. Na, o labiausiai juokina senyvo amziaus zmones su savo tipiniais pasakymais maziau verkit, tai Jums reiketu maziau nurodineti, turim teise issakyti nuomone ir tai kas blogai tai ir naudokimes, jei jus sedejot, mieli sajuznikai, ausis nuleide ir bijojot kazka pasakyti nevarykit ant siuolaikinio jaunimo, kur bent sitoj pasisakymo srity judam i prieki

Laivininkai

Laivininkai portretas
Klaipėdos Laivininkų mokykloj ta pati situaciją, netrumpina pamokų...

anonimas

anonimas portretas
bet jūs esate be širdžiai mokyklos direktorė ir mokyklos administracija stengiasi dėl geresnių sąlygų mokyklos aplinkoje, o kaip elgiates mokyklos mokiniai atsidėkodami spjaunat į veidą, be širdžiai man gaila

varpo mokinė

varpo mokinė portretas
Nė viename kabinete neįmanoma normaliai išsėdėti, karštis mažina produktyvumą, mokiniams nieko nebesinori daryti, kaikuriose situacijose netgi trūksta oro. Tai nenormalu. Prasidėjus karščiams, kiekvieną dieną atėjusi į mokyklą ir grįžusi namo jaučiuosi blogai, kiekvieną dieną mokykloje turiu sėdėti su alinančiais galvos skausmais, kartais netgi iki vaizdo aptemimo ir nualpimo ribos. Daugumą mokinių kankina su vasara ateinančios alergijos. Tai yra tiesiog visiškas mokinių kankinimas be jokio tikslo, per prailgintas savaites nieko neišmokau, nes tai yra fiziškai neįmanoma. Būtų malonu, jeigu mokyklos administracija atsisakytų principų ir atsižvelgtų į mokinių skundus ir nedarytų pamokų ar bent jau sutrumpintų pamokas ir nešvaistytų ir mokytojų laiko(kuriems taip pat sunku dirbti tokiomis salykomis) ir mokinių. Prašau atsižvelkite į mūsų sveikatą.

Varpo dyrike zertva

Varpo dyrike zertva portretas
Pati mokykloje nebuna namie kimarina ir dar kaska aiskina kad mokyklose buti per tokius karscius. Vienintele mokykla su tokia skridusia direktore

Mokinė

Mokinė portretas
Direktorė pasakė ,kad jeigu mokiniai gali dirbti per tokius karščius ,gali ir mokykloj sedėti .Mes sėdim pamokose kai yra 30° ,niekas į galvas nebelenda ,oro kondicionieriu nėra ,bet tai vistiek yra mūsu kaltė ir turim mokytis ,o kiek suprantu direktorei mažiausiai rūpi tas dalykas ,jei svarbu kad mokiniai mokytusi ir perkaistu

Norma

Norma portretas
Šitoj visuotinėj betvarkėje visgi dar egzistuoja sanitarinės normos - niekas nepanaikino. Tik mokyklos vadovybė turi išsikviesti inspektorių pamatuoti temperatūrą darbo ir mokslo vietoje. Tada bus sprendimas, kuriuo vadovaujantis atšauks pamokas. O gal visi direktoriai bijo kad pateks nemalonėn?

jis

jis portretas
Nesuprantu to pailginimo nors tu ka. koks tikslas? te jokios kokybes, o tik laiko trynimas. Kodel? Tam, kad patenkinti funkcionieriu uzsideta pauksciuka? Vaikai kankinasi.

Anonimas

Anonimas portretas
Prieš 30 metų baigiau visą vidurinę 11klasių. Ir per tuos 11 metų nėra niekad prailginę. Nebent tinginiam kurie blogai mokinos buvo pataisos.Gegužės gale baigdavom , birželio 1 d. šventė vaikų gynymo.Egzaminai iš ryto kol nekarštą . Ir poilsis.Nori į stovyklą ar turistinį žygį važiuoji su klase ir auklėtoja , nori ne.Kankina dabar tuos vaikus.Juk , jų organizmas ne kaip suaugusių.O tiems kuriems brendimo laikotarpis tai išvis nekažką.Ir ligoninėj gali atsidurt.Durnas įstatymas.Nesuprantu ką jie tuo nori pasiekti ir ką pasieks.Ir kam nuo to geriau?

Lietuviškas centas

Lietuviškas centas portretas
... niekas nesiskunde.. O pareigos, siedi ir lauki kol kas pasisukus. Ko gero mokyklos dyrikas ar dyrike jau nukvakeliai, tai bijo, kad gali ką be taip padaryti, o bijo tokios pat nukvakeles.

Fm

Fm portretas
Valstybinėje mokykloje atsisakoma komentuoti. Akivaizdu, jog ši mokykla tampa, kažkieno kunigaikštyste, ar ne laikas šioje mokykloje pravesti nuodugnų auditą ?

Nuomonė

Nuomonė portretas
Šiuo atveju mokyklinės uniformos nepritaikytos, todėl būtų galima daryti išimtį ir leisti mokiniams rengtis patogiai (pagal oro t). O ŠMM turėtų atsižvelgti į klimato kaitos padarinius ir mokslo metų (kitais metais) nebe pratęsti. Koks ten jau darbas. Tik vargas. O be to daugelis mokinių jau yra įsidarbinę. Visi turi lygias teises.

Ieva

Ieva portretas
Darbe irgi apie 28, bet niekas neišleidžia.. ką dabar daryt

Gimnazistas ittyy

Gimnazistas ittyy portretas
Čia ne Indija ,čia Lietuva! neiprasti karščiai

I ttyy

I ttyy portretas
Kas cia tokio. O jus isivaizduokit kaip zmones kencia indijoje kai +47 karstis. Buvo laikotarpis kai budavo +49. Visi krisdavo nuo silumos smugio. Mirsdavo ten kaip muses.

Rasa

Rasa portretas
O kodėl administracija pabijojo pakomentuoti situacijos?

Tėvui

Tėvui portretas
Tik smegenys išvarva

Gimnazistė

Gimnazistė portretas
Baisu, po pamokų grįžtu pervargusi ir skaudančia gerkle. Klasėse tvankuma, visi įmanomi langai atidaryti. Ne mokslas, o kančia.

Mokinio tėvas

Mokinio tėvas portretas
Šiluma kaulų nelaužo

Gimnazistas

Gimnazistas portretas
Namie bent jau galima mokiniams atsivėsinti o mokykloje tik direktorė apie save galvoja.

Itai

Itai portretas
O jus namie su uniforma sedite ir mokotes?

Ita

Ita portretas
O namuose kitoks karstis ,nepezekit .....

As

As portretas
Neis vaikai per karščius man vaistai brangus gyditi nuo perkaitimo.

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Direktorei nerupi gimnazistu sveikata. Gal kuprineje ir ventiliatoriu jau reikia nesiotis?

Anonimas

Anonimas portretas
direktoriai ir pavaduotojai kabinete turi ventiliatorius, sedi 1 aukšte kur vesiau...o mokiniai sedi "pirtyje"

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Varpo gimnazistai neturi galimybes mokytis kitose erdvese:) - mokykla laukuose, is visu pusiu saule kepina. Direktore laukia, kad kas nualptu.

Anonimas

Anonimas portretas
O dar prašyčiau įvertinti, kad vaikams draudžiama ateiti į klases su šortais bei prašoma devėti švarkus.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių