Mokytojai ir abiturientai Klaipėdoje skiepytis neskuba

Vajeeeee

Vajeeeee portretas
Nesuvokiama, kaip galima skiepyti ligonius, ypač onkologinius.Gydytojais visiskai nebepasitikiu. Nors tiek jie, tiek pedagogai labiausiai sustemos sugraužtais snegenim. Ko iš jų norėt. Sakyčiau, użdaryt tas gydyklas ir mokyklas ir nieks nepastebėtų. Jokios iš jų naudos.

ŽMONĖS

ŽMONĖS portretas
tampa protingesni.

Biruta.

Biruta. portretas
is viso neturejau ir nematau reikalo skiepintis. Gyvenu laimingai. Cia mada tokia, ar biznis?

"Pedagogai tamsuoliai

"Pedagogai tamsuoliai portretas
Daugiau informacijos reikėtų. Trūksta jos, o mūsų pedagogės poniutės baukščios, konservatyvių pažiūrų. Pikta., tikros viduranmių tamsuolės.

klaipėdietis

klaipėdietis portretas
duokit kitą vakciną,tą pačią minutę ateisiu

bronius

bronius portretas
as nesuprantu tu gydytoju visoje lt ne jau jie nemato kad ligoninese vien tik 50m ir vyresni ir mirsta tik 60 ir vyresni.nei vieno jauno mokytojo moksleivio studento kario ligoninese nera.o vistiek skiepija jaunus.o jauni uzkrecia kad ir paskiepyti savo vyresnius tevus senelius kurie neskiepyti.tai gal reikia skiepyt pradet jau 60 plius.paskui 55 plius tada ir ligonines istustes ir mirciu nebus tiek.nes visi tie jauni pernesa lengvai ta virusa.jei patys nesuprantat tai paziurekit i latvija ten jau skiepija 55 plius ir vyresnius jokiu jaunu niekas neskiepija tai latvijos ligonines beveik tuscuios ir mirsta tik vienas zmogus.estija taip pat daro ir per menesi susirgimu sumazejo trigubai o ir mirciu dvigubai.o musu skiepija jaunus kuriems ta corona net lengvesne uz sloga.

4

4 portretas
Tegu atiduoda savo skiepa policininkams, jie labai nori skiepytis

Mama

Mama portretas
Laikas moksleiviams į mokyklas,mokytojai jau galėjo pasiskiepyti,nenori tai jau jų bėda.Tėvai dirba darbus ,moka mokesčius ,mokytojai moko jų vaikus ,tokia tiesa.

as

as portretas
Kuomet prieš tris metus mokytojai streikavo reikalaudami didesnių algų buvo garsiai trimituojama, kad mokinių žinioms tai neatsilieps.... Atsiliepė ir dar kaip. Turtingesni samdėsi korepetitorius, biedni pradinukus bandė patys kažkaip mokyti. Egzaminų rezultatai buvo liųdni. Mokytojai tylėjo. Pirmo karantino metu mokytojų pasiteisinimas buvo maždaug toks : ne visi turi reikiamą kompiuterinę įrangą, ne visi mokytojai moka ja naudotis. Teko tvarkyti daug kompiuterių nuotoliniam mokymui. Situacija su mokymu dar blogesnė nei per streikus. Mokytojai tylėjo. Antro karantino metu jau kaip ir įranga sutvarkyta, naudotis išmokta (kas norėjo) , bet draugiškai pasikalbėjus su ne vienu pažįstamu mokytoju darosi aišku viena,- daliai pedagogų nusispjauti ant vaikų. Tuos kurie susimokės ,-pamokys. O kiti tegu nors skradžiai prasmenga. Dabar atostogų laukimu gyvena. Tikiuosi dar yra ir sąžiningai dirbančių. Trys metai abejotino mokymo tikrai nepraeis nepastebimai. Tragedija.

Lina

Lina portretas
Kokia gera galimybė tėvams pamatyti savo vaiko gebėjimus,įsivertinti jo individualumą. Kompiuteriai ne prie ko.Tiesiog jūs pavargote nuo 1,3 savo vaikų.Bet mokytojo darbo vistiek negerbiate.Neišmokė- madingiausias tūlų tėvų posakis.O ką mokyti?Savo darbo broką matote,tėveliai?

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Mano vienas pažįstamas bijo vištos . Mat višta gali pagalvoti kad jis grūdas ir sulesti.sako .Sakau jam -tu toks didelis , višta negali tavęs sulesti. Taip, sako jis , bet višta tai to nežino... Aš irgi manau kad višta pavojingesnė už skiepus , tad neikite ten kur vaikšto vištos . Mokytojai apie tą pavojų pranešti mokiniams...

as

as portretas
Mokytojai nenori skiepytis dėl laaaaabai paprastos priežasties: artėja egzaminai , o po tokio "nuotolinio" mokymo mokinių žinios nulinės. Išlys visas darbo brokas. Po vasaros atostogų skiepysis, nes galės pasiteisinti ,jog mokiniai viską pamiršo...

Klp

Klp portretas
Tai jei mokytojai nenori skiepytis,čia jų pasirinkimas ,laikas vaikučius grąžinti į mokyklas.Kiek dar laiko vaikai sėdės namie prie kompiuterių.

Šaunuoliai

Šaunuoliai portretas
Dar smegenų neišskalbė su liberfairy...

Dar

Dar portretas
O kam perėja per gatvę, jai yra laisva valia pereit bet kur

kodel

kodel portretas
skiepija neaisku kokia vakcina, atsinesa jau pilnus svirkstus is kitos patalpos.

Matyt

Matyt portretas
bijo trombozes ir is to isplaukianciu insultu ir t.t.

Siaip

Siaip portretas
Pustazandis kazkur dinges. O vakcinavimo procese nuo vln ir kns atsiliekam gerokai, bet pustazandziui tai nerupi, juk ne festivalis...

Jazzo ritmu

Jazzo ritmu portretas
Vakcinavimas stovi vietoje. Bardakas.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių