Naujasis turgus - patrauklumo link

Vienai didžiausių Vakarų Lietuvoje – bendrovės „Naujasis turgus“ uostamiestyje administruojamai turgavietei 25-erių jubiliejus, minimas šią savaitę, yra lyg stimulas judėti į priekį, siekti, kad ji taptų dar patrauklesnė ir pirkėjams, ir pardavėjams. Todėl numatyta gausybė atnaujinimo darbų bei pramogų, kuriomis būtų kuriama tikra turgaus aura.

 

Vienai didžiausių Vakarų Lietuvoje – bendrovės „Naujasis turgus“ uostamiestyje administruojamai turgavietei 25-erių jubiliejus, minimas šią savaitę, yra lyg stimulas judėti į priekį, siekti, kad ji taptų dar patrauklesnė ir pirkėjams, ir pardavėjams. Todėl numatyta gausybė atnaujinimo darbų bei pramogų, kuriomis būtų kuriama tikra turgaus aura.

Statė komplikuotai

Naujasis turgus Klaipėdoje veikti pradėjo 1989 metų kovo 22 dieną. Uždaroji akcinė bendrovė, administruojanti šią turgavietę, įregistruota 2004 metų lapkritį. Vienintelė jos akcininkė – Klaipėdos savivaldybė.

Kasdien į Naująjį turgų užsukantys klaipėdiečiai jau ir nebeatsimena, kad turgavietės statybos vyko komplikuotai, užsitęsė net trejus metus. Tuomet prasidėjo Sąjūdis, trūko statybinių medžiagų, todėl vėlavo ir darbai.

Tačiau kai turgavietė buvo baigta, joje nuo pirmųjų dienų lankėsi gausybė žmonių. Tai tik įrodo, kad turgavietės naujojoje miesto dalyje labai reikėjo.

„Ir dabar netrūksta nei pirkėjų, nei pardavėjų, tačiau siekiame, kad jų būtų dar daugiau. Taip smulkieji verslininkai turės nišą užsidirbti, o klaipėdiečiai – erdvę, kur įsigyti šviežių produktų“, – teigė Naujojo turgaus direktorius Viačeslavas Karmanovas.

Turgavietėje vidutiniškai kasdien prekiauja apie 600 žmonių. Prekybos vietų yra daugiau, todėl V.Karmanovas neslėpė, kad siekiamybė yra tokia, kad jų užimtumas siektų apie 80 proc.

„Žinoma, svarbiausias yra balansas tarp pirkėjų ir pardavėjų. Jei pirkėjų bus daug, tuomet turgavietėje dirbti norės ir smulkieji verslininkai. Jei jų gretos bus gausios, tada plūs ir pirkėjai.

Toks balansas yra mūsų siekiamybė“, – atskleidė Naujojo turgaus direktorius.

Įrengs modernias vitrinas

Bendrovė stengiasi smulkiesiems verslininkams sudaryti kuo palankesnes sąlygas prekiauti. Todėl nuo 2008 metų, nors ir didėjo mokesčiai, įkainiai už komunalinius patarnavimus, prekybos vietos nuomos kaina nesikeitė.

„Mūsų tikslas – ne pelnytis prekiautojų sąskaita, bet uždirbti tiek, kad būtų sumokėti mokesčiai ir investuota į teikiamų paslaugų kokybės gerinimą. Prekybos vietos nuomos kainų nedidiname, nes norime padėti smulkiesiems verslininkams išlikti versliems“, – aiškino V.Karmanovas.

Jau netrukus kai kuriuose Naujojo turgaus paviljonuose užvirs remonto darbai. „Ir pirkėjams, ir pardavėjams labai svarbi aplinka, vaizdas, todėl ir esame nusprendę investuoti į prekybos vietų atnaujinimą, darbo sąlygų gerinimą“, – teigė Naujojo turgaus direktorius.

Pirmiausia bus atnaujintas žuvų paviljonas. Jame bus pakeistos senosios vitrinos – jų vietoje per artimiausius du mėnesius bus sumontuotos 38 naujos vitrinos-šaldytuvai. Investicija į žuvų paviljono atnaujinimą sieks 220 tūkst. litų. Šiemet numatoma atnaujinti ir jo fasadą.NAUJAUSI KOMENTARAI

raske

raske portretas
Tik jau ne turguje maista pirkti. Pati maciau, kaip jie veza mesa iki vitrinu, gaila, nenufotografavau. Su sanitarija ir higiena-visiskai nieko bendro...

Brone

Brone portretas
mūsų žmoniems viskas negerai daro blogai nedaro blogai tai eikit patys dirbti

Faktas kad vogs

Faktas kad vogs portretas
Tai jau tikrai, zmogus su rusiska pavarde, dirbes kazkodel daug metu savivaldybeje tikai yra savo mahinatoriaus profesijos asas. Tikai paprastai jis nebutu palikes savo siltos vietos ir isejes i kazkoki turgu. Ir durniui aisku, kad zmogus su rusiska pavarde tuoj parodys kad visa laika Klaipedoje beda buvo komunistu partija vedama ruskiu. Ar nelaikas ta nesamone sustabdyti?
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių