Nemalonumai tęsiasi: areštuota dalis „Grigeo Klaipėda“ turto

Mestilla

Mestilla portretas
Toliau smardina mestilla, ir niekam nerūpi.

O kokia

O kokia portretas
tų gausių Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos skyrių, centrų ir biurų nuomonė? Taigi kai kurie iš jų nuolat gaudavo tiek valstybės tiek savivaldybės finansavimus ir niekad vargo nematė. Kiek atsimenu jie labai dažnai šmėžavo viešumoje su tokiais projektais kaip mankštų tyrame ore darymas ar pensininkams skirtų visokių edukacijų projektu vykdyme. AR TOKIA JŲ VEIKLA REIKALINGA KLAIPĖDAI?!!! AR TARŠOS MIESTE KLAUSIMAS TURI RŪPĖTI TIK PATIEMS MIESTO GYVENTOJAMS O NE JIEMS?!

Statybnioks

Statybnioks portretas
ES teismas emocijomis nesivadovauja- jam pateikus 10 metų tikrinimo aktus...kurie , kaip skelbta, tvarkingi...priteis iš valstybės, t.y. mūsų pinigėlius įmonei

o

o portretas
kada areštuos merą ir kitus aplinkos saugotojus

>Nuimone

>Nuimone portretas
ai tai nukryžiuos kokia Šlepetiene ir pan. ar Šepštą.Vienas turėjo daryti kaip jos savivaldybės bosas sakė, kitas- neseniai pakeitė didyjį-amžinajį KRAAD derektooorių Kairį. Kuris dar gerokai prieš skandalą suskubo išnešt skūrą von, t.y. buvo paaukštintas.

Nuimone

Nuimone portretas
Kur gamyba,ten tarsa!Taskas!Kad infantiliems pilieciams tik gelytemis kvepetu reikia suzlugyti visas likusias stambias imones ir privesti prie valstybes bankroto. Nepateisinu aplinkosaugos reikalavimu nepaisymo,bet aplinkosaugininkai visiskai nieko nedirba,netikrina visu imoniu, o dabar pucia aktyvios veiklos burbula. Pilieciai turi zinoti visu tikrintoju pavardes,ju netinkamai atliktu patikru rezultatus. Jie ziurejo i alinkos tersima pro pirstus. Labai keistai atrodo puolimo kaip pagal dirigentio mostelijimo is visu pusiu aktas.Tikras susidorojimo aktas! O sitie Rimi,Senukai ,Iki,Norfa tikri veidmainiai.Pardavineja kinu prekes,kurios pagamintis baisiomis ekiloginemis salygomis,net kartais ir su vaiku darbo isnaudojimu ir nemoralizuoja.Tik skaudziai suduoda i pasirdzius Grigeo darbuotojams nepriimdami gamyklos produkcinos realizavimui.

Trupinelis

Trupinelis portretas
Gražulio koldūnus areštavo iškart tik gavus skunda.

Vėl

Vėl portretas
įsiremiame kakta į įstatymų bazę: nėra numatyta atvejų kaip perimti valdymą (kad ir laikinai) netrikdant stabiliai veikiančios įmonės, neutralizavus visus galimai nusikaltusius asmenis iki tyrimo pabaigos. Ir priėmus konkretų bei racionalų sprendimą. Šita nešvari istorija pakenks ne tik Pangonio(parazitas, žodžių trūksta..) verslui, bet ir valstybei.

:))))

:)))) portretas
Na, ne , manau dėl mgboltiko verslo sužlugdymo klystate :) Mockus per TV kartu su Jakilaičiu kartu kalba kaip dalyvaus verslo konferencijoje ... O Masiulis brendžio dėžutėje ėmė tik " paskolą " :) Apie verslo žlugdymą nei žodžio :)

Idomu

Idomu portretas
Kada Klasco taip papurtys?

siūlo galas vyniojasi toliau

siūlo galas vyniojasi toliau portretas
Pats laikas ir buvusiais "Grigeo" partneriais "Invalda" pasidomėti. Toks tokį pažino ir ant alaus pavadino. Tik susipešė begurkšnodami, nes vienas už kitą protingesni buvo. Kai kurios "Invaldos" grupės įmonės irgi pasižymi stulbinančia, bet visiškai nebaudžiama, savivale. Galima tik numanyti ant kiek aukšto rango "stogas" dengia "Invaldą". Paskui vėl atsakingieji akis išvertę bliaus, kad nieko nežinojo. Na, arba, kad įgaliojimų trūko. :)

NA NA

NA NA portretas
šaunu ,kad bus uždaryta landsberginių ir liberastų lėsykla ,tai įrodymas , ką veikia landsbreginiai seime papuldami pagal sąrašus plėšia Lietuvą ir naikina ,,,sėkmės valstiečiams ,dirbti Lietuvai ,,,

Tatai dundukui

Tatai dundukui portretas
pasidomėk - tas vamzdis jau užsuktas ir tarša sustabdyta. Be jo įmonė gali puikiausiai dirbti toliau.Tai kodėl ji turi būt sunaikinta? Viena stambiausių pramonės įmonių Lietuvoje!

Pas mus visada taip:

Pas mus visada taip: portretas
,,suėda"verslą o kaltininkai vagys vaikšto laisvi ir švilpauja. Panašiai kaip MGbottik byloje.Tik ten niekam neateina į galvą kažką areštuoti.Todėl jau tautosaka virto klausimas ,,Kur Masiulis?"

Dvokiančios moralės RK

Dvokiančios moralės RK portretas
labai norėtųsi , kad niekas iš tokio " gero " miestui darančio vetslininko nei cento nepaimtų .

To RK

To RK portretas
Viešpatie apsaugok nuo tokios įmonės.

To RK

To RK portretas
Tai gal paglostykim ir atleiskim jiems jų klaidas ?

Tata

Tata portretas
A kaip jūs norite,kad terse nuo sovietinių laikų,ir tęsti toliau?Jau geriau vieną kartą baigti su ta pabaisa ,ten reikia ir toliau tęsti patikros,nes pažeidimų aibė,tame tarpe ir darbuotojų "vergovę",Ar verta rinktis iš miesto centre stovinti kenkėjų lizdą,ir viso miesto labui,be smarves ir nuodingų medžiagų?

RK.

RK. portretas
Įmonė žlugdoma. Kažkam reikia ar pastatų, ar teritorijos, ar dar kažko.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių