Nemokama kelionė keltu: piktnaudžiavimas ar būtinybė?

praparas

praparas portretas
Šaunuoliai kad panaikino, Rusams irgi leidimus atimkit kas iš ruskyno važiuoja...

Nezabitauskui

Nezabitauskui portretas
Ten viskas teisingai: Finansinė Nieko Neveikianti Tarnyba

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Astute, kas ta FNNT? Gal turėjote galvoje FNTT?.. Bet tai - smulkmena, kam nepasitaiko. Bėda tiktai, kad visa informacija pradedu abejoti. Kokie skaičiai! Neringoje yra šiek tiek virš trijų tūkstančių gyventojų (su vaikais ir seneliais), o, pasak Astutės, išduoti 8782 leidimai, iš jų – 2 511 juridinėms įmonėms, 1 078 – įstaigoms, 5 020 – Neringos gyventojams. Galvoje netelpa! O Smiltynė? Smiltynėje pasirodo vien registruotų juridinių asmenų besą 396. Kiekviename name po 30? Ne, kažką Astutė bus pribūrusi, kaip su ta FNNT.

Tam As

Tam As portretas
vėl nesuvoki ? Jei aš ar kiti į Klaipėdą važiuojame iš kitų miestelių ,: Gargždų, Priekulės ar ... kodėl man nekompensuoja bilieto kainos ? Aš taip pat važiuodamas į darbą ar pas gydytoją turiu laukti autobuso ir ne duok dieve nebus vietų ) kas mane praleis jei aš skubu į darbą . Tegul ir neringiškiai važiuoja viešu transportu iki kelto , persikelia ir toliau miesto viešuoju .Kame bėdos ? Miestas dūsta nuo užterštų automobiliais gatvių , o kur dar kamščoai ? Kodėl mes turime nuolat kvėpuoti tokia tarša ? Nieko blogo kaip klaipėdietis nematau , be pykčio neringiškiai tokia realybė )

Nervai nelaiko

Nervai nelaiko portretas
Kažkokie nervingi neringiškiai - chaliavos entuziastai. Gal iš tikro jiems ten labai blogai ir evakuoti su greituške reikia į žemyną?

As

As portretas
Gaila tų Neringos žmonių, kurie ten gyvena ir važinėja į klp ir atgal, nes per tuos sukčius jie kenčia. O, kad leidimai buvo dalinami kaip tinkami, tai čia ir taip aišku.. O tiem skomentatoriams, kur nori kompensacijų keliais važinėjant, tai truputį pamąstykit, juk ne ant benzo, o keltui, juk vienintelis būdas persikelt.

ne neneringiškis

ne neneringiškis portretas
kas vyksta? galvos perkaito? neitiketina kiek intelekto ne sužalotų žmogėnų reiškia savo KOMPETETINGA nuomone.

neringiskis

neringiskis portretas
debilai jus jobanni debilai,sitokius komentarus rasantys...

3.14zdabolas tas neringos meriukas

3.14zdabolas tas neringos meriukas portretas
Žinom mes kiek ten "TU" vasariniu neringiškiu ir kaip leidimus darosi irgi žinom. Mažia pi pi reikia vargšiukai Neringos poilsiautojai/gyventojai.

Anonimas

Anonimas portretas
piktnaudžiavimas 1000000000000% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aldona

Aldona portretas
Gražiai įmitęs Jasaitis, turi naują žmoną, man nepašus į tokį, kuris kapeikų "ant autobuso" prašydavo. Gal ir paramos kruopų iš socrūpybos ima?

Marčius

Marčius portretas
Kažkokia nesąmonĖ - Smiltynės gyventojai turi 83 automobilius?! Trys namai Smiltynėje. Vieno aukšto. LT yra daugiau vietų, kurios toliau nuo civilizacijos. Kodėl kelionių nekompensuoje kad ir Daugėliškio gyventojams?

Tiltas

Tiltas portretas
Reikia tilto, 20-40 mln. eurų ir baigta

Nieko sau

Nieko sau portretas
O kas kompensuos man , jei aš iš Šilutės į Klaipėdą važinėju ?

Anonimas

Anonimas portretas
lietuviai - VAGYS

...

... portretas
TILTO ten reikia!

KLP

KLP portretas
negi jus ten kas ikalino ? pardave nusipirksite 3 tokio pat ploto gyvenamas patalpas

zelemuncikas

zelemuncikas portretas
leidimu per daug zmones turi gerai padare

neringos meras daug kalba, bet dirba tik savo naudai

neringos meras daug kalba, bet dirba tik savo naudai portretas
Kas liečia leidimus tai mums vietiniams Neringiškiams yra vieša paslaptis, kai gerai patepus įsigyt leidimą nebuvo jokios problemos, o kur dar pikktnaudžiaujatys vietiniai turintys po 3-5 automobilius ir leidimus jiems. Kaip sakoma valdžia suteikė galimybę persikelt nemokamai, bet kai kurių vietinių naglumas ribų neturi.

Se

Se portretas
Neringos merascsu kompanija pridalino leidimus , o dabar šaukia, kad muša. Kai atsiras kontrolė, pamatysime kiek sumažės Neringoje prisiregistravusių fizinių ir juridinių asmenų, tada ir nebeliks eilių, dėl kurių Jasaitis pezi dėl tilto į Kuršių neriją statybos.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių