„Neptūnas“ iškovojo svarbią pergalę LKL pirmenybėse

Devintąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Klaipėdos „Neptūnas“. Vos aštuoniese į Marijampolę atvykę krepšininkai 101:78 (17:9, 28:21, 27:28, 29:20) sutriuškino LKL autsaiderę „Sūduvos“ komandą.

Šiame mače Klaipėdos ekipai dėl traumų padėti negalėjo Deivydas Gailius ir Vytenis Petkus, tačiau šių žaidėjų netektis uostamiesčio komandai pergalę iškovoti nesutrukdė.

Įpusėjus antrajam kėliniui komandas teskyrė 5 taškai (25:20), tačiau tada „Neptūnas“ surengė spurtą 15:2 ir skirtumas išaugo iki 18 taškų (40:22).

32-ąją rungtynių minutę Erikas Kaupaitis metimu iš po krepšio buvo priartinęs „Sūduvą“ iki - 75:66, bet netrukus LKL snaiperis Marius Kasiulevičius pataikė du tritaškius iš eilės ir svečiai atitrūko nebepavejamai.

„Neptūnas“: Valdas Vasylius 22, Martynas Mažeika 19, Marius Kasiulevičius 18 (5/8 tritaškių), Paulius Morkeliūnas 14 (13 atk. kam.), Osvaldas Kurauskas 13, Remigijus Trakimas 8.

„Sūduva“: Andrius Čižikas 22, Vytautas Nedzinskas 15, Darius Gvezdauskas 9, Tomas Černeckis 8.

Šiame straipsnyje: Neptūnas