Neptūnas“ įveikė ir „Sakalus“

Pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Iššūkio taurės C grupėje šį vakarą iškovojo Klaipėdos „Neptūnas“. Klaipėdiečiai savo aikštelėje 87:79 (26:25, 17:14, 29:19, 15:21) privertė pasiduoti Vilniaus „Sakalus“.

Klaipėdiečiams atitrūkti pavyko po ilgosios pertraukos. Trečiojo kėlinio viduryje „Neptūnas“ surengė spurtą 9:2 ir susikrovė dviženklį pranašumą (60:48), kuris 34-ąją minutę buvo šoktelėjęs iki 15 taškų (78:63).

Visgi svečiai nepasidavė ir panaudoję spaudimą laimėjo atkarpą spurtu 16:3 ir iš „Neptūno“ persvaros buvo likę vos 2 taškai (81:79). Tačiau klaipėdiečiai labiau priartėti varžovams neleido. Kėlinį 6 taškais be atsako užbaigę šeimininkai įtvirtino savo pergalę.

„Neptūnas“: Valdas Vasylius 22 (8 atk. kam.), Arvydas Eitutavičius 20, Martynas Mažeika 20, Deivydas Gailius 12.

„Sakalai“: Nerijus Strazdauskas 15, Arnas Labuckas 13, Arvydas Šikšnius 12, Grigorijus Šuchovtsovas 8 (10 atk. kam.).

Šiame straipsnyje: NeptūnasSakalai