„Neptūnas“ pralaimėjo po pratęsimo

Klaipėdos „Neptūnui“ ir vėl pritrūko jėgų. Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mažojo finalo serijos antrose rungtynėse klaipėdiškiai namuose po pratęsimo 93:101 nusileido „Šiaulių“ krepšininkams ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 0-2, rašo basketnews.lt.

Pirmosios rungtynės Šiauliuose po pratęsimo baigėsi rezultatu 101:93 šeimininkų naudai.

Savų sirgalių palaikomi uostamiesčio krepšininkai jau rungtynių pradžioje susikrovė dviženklę persvarą. Sužaidus mažiau nei 3 minutes, po Martyno Mažeikos dvitaškio, komandas skyrė 10 taškų (13:3). Tačiau kėlinio pabaigoje Saulius Kuzminskas įmetė 4 taškus,  Andrius Šležas pridėjo taiklų baudos metimą, o svečių deficitas sumažėjo iki vieno taško - 19:20.

Antrame kėlinyje „Neptūno“ ekipa spurtavo 8:2 bei susigrąžino 9 taškų pranašumą - 35:26.

Vėliau po 15-ojo Mažeikos taško skirtumas šoktelėjo iki 13 taškų, o komandos į didžiąją pertrauką išėjo rezultatui esant 45:33 šeimininkų naudai.

Po ilgosios pertraukos šiauliečiai šturmavo šeimininkų krepšį, o skirtumas, po Gintauto Vileitos dvitaškio, sumažėjo iki 4 taškų (52:56). Nors sėkmingai mesdami baudos metimus klaipėdiškiai padidino persvarą iki septynių taškų (59:52), tačiau kėlinio pabaigoje Vaidotas Pridotkas pataikė dvitaškį, kuris pirmą kartą išvedė svečius į priekį - 65:54.

Lemiamame ketvirtyje vyko arši kova. Deivydas Gailius pataikė dvitaškį, Paulius Morkeliūnas pridėjo du baudos metimus ir rezultatas tapo lygus - 68:68.

Visą laiką komandų neskyrė didesnis nei 3 taškų skirtumas. „Neptūną“ vėl tempė Mažeika. Krepšininkas pataikė 4 baudos metimus iš 6 bei sugebėjo persverti rezultatą savo komandos naudai (75:74).

Tačiau netrukus Vileita smeigė tritaškį (77:75), Morkeliūnas atsakė taikliu dvitaškiu, o rezultatas vėl tapo lygus - 77:77.

Prasidėjus paskutinei kėlinio minutei Saulius Kuzminskas išvedė svečius į priekį (79:77), tačiau netrukus Vaidas Vasylius išlygino rezultatą (79:79). Likus žaisti 10 sekundžių Gintaras Kadžiulis vėl išvedė šiauliečius į priekį, o paskutinę kėlinio sekundę šeimininkus išgelbėjo taiklus Morkeliūno dvitaškis, po kurio rezultatas tapo lygus 81:81, o komandos žaidė pratęsimą.

Kaip ir pirmose rungtynėse, taip ir šiose, pratęsimo metu „Neptūnui“ pritrūko jėgų. Šiauliečiai spurtavo 8:0 bei išsiveržė į priekį 6 taškais (89:83). Pridotkas pridėjo dar 4 taškus (93:84) bei užtikrino svečiams antrąją pergalę mažajame finale.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 25 (8 atk. kam.), Deivydas Gailius 24 (9 atk. kam.), Paulius Morkeliūnas 16 (10 atk. kam.), Valdas Vasylius 13.

„Šiauliai“: Saulius Kuzminskas 23 (8 atk. kam.), Gintautas Vileita ir Vaidotas Pridotkas - po 16, Gintaras Kadžiulis 14, Virginijus Praškevičius 12.

Šiame straipsnyje: Neptūnas