Neringa tikisi gero sezono

 • Teksto dydis:

Neringa ir per karantiną sulaukė svečių. Mat, priešingai nei didžiausias Lietuvos pajūrio kurortas Palanga, neįvedė draudimo teikti apgyvendinimo paslaugas, praneša LNK žinių tarnyba.

Bet dauguma atvykėlių - tie, kurie turi turto Neringoje. Ir neringiškiai sako, kad sezonas Kuršių nerijoje bus kitoks. Bet tikisi, kad bus ne prastesnis nei pernai. O užsienio turistus kompensuos lietuviai.

Darius Jasaitis, Neringos meras

- Vieną žinome, kad turistinių autobusų, kruizų autobusų, grupių - Neringoje bus pamatyti egzotika. Ir faktas, kad sezonas bus lietuviškas, šiek tiek latviškas.

Turizmo specialistai sako, kad lietuviai jau dabar aktyvūs.

Edita Lubickaitė, turizmo centro vadovė

- Yra rezervacijų, kurias žmonės prašo pratęsti. Tarkim, jeigu tai lojalūs klientai, kurie pernai užsisakydavo 3 savaites, tai dabar skambina ir sako - reikia mums 4 ar 5. Taip pat reiktų nepamiršti, kad dauguma šeimų atostogauja jau dabar - tai savaitgaliai gali būti itin pikiniai.

Laukdama tautiečių antplūdžio Neringa vasarą siūlo ir naujovių. Atveria Nidos švyturį. Bus galima lankytis ant Preilos kopos - čia sutvarkyta apžvalgos aikštelė ir laiptai. Į Neringą bus galima ir atskristi. Pradės veikti Nidos oro uostas.

Edita Lubickaitė, turizmo centro vadovė

- Tai yra mažųjų orlaivių tūpimo kilimo takas ir vieta. Tikimės - tai viena iš alternatyvių transporto priemonių. Be abejo, nereikia tikėtis gausių srautų, ar dramatiškų pokyčių, tačiau po truputį tai gali būti puiki susisiekimo priemonė.

Nidos centre duris atveria ir naujas Gintaro muziejus.

Kazimieras Mizgiris, Gintaro muziejaus savininkas

- Lietuviai, o kur jie dings, atvažiuos į Nidą - čia ir jūra, ir marios, ir pušys. Ko čia tik nėra. O Gintarų muziejų tikrai aplankys. Mes už tai, kad kad kuo daugiau lietuvių ar kaimuose, ar Nidoje, ar Palangoje - nėra ko ten užsieniečiams pinigus išvežinėt.

Neringa viliasi, kad dalis poilsiautojų bus padėkų už sunkų darbą sulaukiantys medikai.

Edita Lubickaitė, turizmo centro vadovė

- Mielai jungiasi į tą padėkos akciją mūsų viešbučiai, kurie kviečia medikus apsilankyti pas juos, pailsėti nemokamai.

Medikams šią vasarą nebus taikomas įvažiavimo mokestis. O kitiems nuo birželio 20 dienos iki vasaros pabaigos vadinamasis ekologinis mokestis didės dešimčia eurų – iki 30 eurų. Taip Neringos valdžia sako kovosianti su automobilių srautais.NAUJAUSI KOMENTARAI

Liucija

Liucija portretas
pats geriausias ir ilgiausias sezonas būtų jeigu pradingtų Jasaitis su savo neūkiškumu ir nesugebėjimais vadovauti. Gėda Dariuk

Cha cha

Cha cha portretas
Gintaro muziejus tai labai apgailėtinas. Nėra ką ten žiūrėti. Geriau pajūry pasivaikščioti.

Laikykimės karantino taisyklių

Laikykimės karantino taisyklių portretas
Jaučiasi,kad vasaros sezono metas...Taikos pr. prie namų vis daugiau ir daugiau nematytų mašinų prie namų.Greit nebus kur mašinų pastatyti saviems vietos gyventojams)) Prie "Bilduko"...))).Klaipėda.
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių