Nidoje baigus „Zuikio daržo“ namelių nukeldinimą verslininkai kreipsis į teismą

Grįžti į straipsnį

Vietos yra

Vietos yra  portretas
Gulbinų kvartale , zuikiai laukiami :)

idomu

idomu portretas
Ką jie rūko, nes" veža" zuikius nerealiai?

taigi

taigi portretas
Vilniuje taborą nugriovė, gal ten būdeles tegu susikala ir savo žoles bei grybus pardavinėja ir klientūra arčiau - patogu.

pagalvojus

pagalvojus portretas
Tuos zuikius pačius į teismą už nelegalias statybas, užgrobtą mišką ir labai keisto kvapo bei skonio jaunimą svaiginantį "versliuką". Už kiekvienus nelegalius metus po 1000 eurų . Taigi, penki statiniai po 1000 eurų bus 5000e. į metus ir taip 22 metus viso labo tik 110 000 tūkstančių.

naglumo viršūnė,

naglumo viršūnė, portretas
dvidešimt metų naudojasi neteisėtais statiniais, o kai pasako, jog jau atsibodote ir nešdinkitės, jie mat į teismą kreipsis. Čia tas pats, kaip daugybę metų, apsimetęs ubagu ir praeidamas pro parduotuvę, nesusimokėjęs į kišenę įsikiši kokį pieno butelį su batonu, o pardavėja iš gailesčio apsimeta nematanti. Bet kai po daugelio vagiliavimo metų, apsauginis išveja iš parduotuvės ir pasako jog tu čia daugiau nelaukiamas, gudruolis vagišius į teismą kreipsis, o argumentas - taigi daugelį metų čia nachaliavai maitinaus, tai pagal mano poniatkę ir toliau noriu. Taigi pūskit zuikiai į kitus daržus, kol šito daržo daržininkas nepaprašė susimokėti už visą chaliavną laiką

Galerijos

Daugiau straipsnių