Nuo rugsėjo – lengvata uostamiesčio pradinukams

lukas

lukas portretas
lai nesigadina vaikai to gyvenimo su tais autobusais.

VBSS

VBSS portretas
Geras reikalingas sprendimas, nors mes busimi penktokai autobusais naudojames kiekvieną dieną ir matome tikrai labai mažai pradinuku,tačiau kompensacijoms numatoma suma straipsnyje labai abejotina.Ir tai vargingas mūsų biudžetas.

mama

mama portretas
O kaip kiti vaikai? Jiems jau nereikia jokių nuolaidų? Ar manote kad tėvai pradeda daugiau uždirbti kai vaikas pereina į 5 klasę? Nebent čia labai gerai apskaičiuota....Pradinukų ir taip ne daug važiuoja autobusaias, didelių išlaidų savivaldybė nepatirs

Egle

Egle portretas
O tai Pradinukai eiba iki birželio 10d.negi neisdrebejo dar 10dienu..ar užmiršo kad mokslo metai iki birželio 10d?

Jolanta

Jolanta portretas
Labai gerai. Nors aišku galėtų tokią lengvatą pritaikyt ne tik pradinukams.

Tai

Tai portretas
Pagal viska miesto vaikai turi mokintis šalia namu esančiose mokyklose. O nevažineti per visa miesta. Bet visada yra SUPUVUSI SISTEMA

tomas

tomas portretas
Pritariu ,,L". Netgi visiems moksleiviams galėtų būti nemokamas važiavimas miesto transportu mokslo menesių laikotarpiu.

Maskvos pensininkui

Maskvos pensininkui portretas
Dėl Dievo, tai ko tu kankiniesi Lietuvoje, jei Maskvoje - Rojus.?

L.

L. portretas
Gerai padarė. Tačiau tos lengvatos reikia labiau vyresnių klasių mokiniams, kurie patys važiuoja į mokyklas, būrelius. Klaipėdoje nėra saugus eismas. Aš nepaleisčiau savo vaiko vieno. Geriau ankščiau atsikelti, pabūti kamštyje, bet saugiau nuvežti/parvežti.

Klaipėdos valdžiai tai matyt nesuprantama

Klaipėdos valdžiai tai matyt nesuprantama portretas
kad pradinukus tėvai vežioja dėl saugumo ir dėl esamų miesto transporto chaotiškumo nes ne kiekvienam pasiseka savo vaikus leisti netoli namų, o kai kam tenka iš pietinės dalies lankyt centrinėje ar šiaurinėje dalyje esančias mokyklas arba atvirkščiai ar panašiai. Ir galima pateikt ne vieną pavyzdį, kad iš taško A pasiekt tašką B reikia atlikt kelis persėdimus į skirtingo maršruto autobusus, o tai labai nepatogu ir prailgina kelionės laiką.

Lina kai sulauks pensijos

Lina kai sulauks pensijos portretas
tai dar labiau dejuos nes matomai čia labai jau paniurzganti :)

Lina- nereik susireikšminti

Lina- nereik susireikšminti portretas
Auginom ir užauginom ne vieną kaip ir dauguma šeimų, tačiau nebuvo tokio susireikšminimo: ai kaip sunku ir panašiai. jei jau taip slegia vaikai ir kelia didelius vargus tai gal reiktų pagalvot ar išvis Jums vaikai reikalingi nes Jūs labai jau save sureikšminat.

Lina

Lina portretas
Ir vėl pensininkams negerai... Aš suprantu, kad juns nelengva, bet jaunai šeimai auginančiai vaikus irgi žinokit ne pyragai. Per darbus vaikai tėvų nemato, nes dirba dažnai ne viename darbe, kad galėtų tą šeimą išlaikyti. Visada šnekama tik kaip pensininkams blogai...

Maskvietis-pensininkas

Maskvietis-pensininkas portretas
Maskvoje visi pensininkai absoliuciai nemokamai važinėja metro, autobusu, trolleibusu, tramvaju ir vietiniais traukiniais 100 km spinduliu.

pensininkai

pensininkai portretas
O kas pasigailės į užtarnautą poilsį išėjusių pensininkų. Ar jiems lengvatos priklausys tik kai ruošis į Lėbartus. Negi žmonės išdirbę po 40-50 metų, mokėję siaubingus mokesčius,negali bent keletą metų būti pamaloninami.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių