Nutirpus sniegui kiemuose – šokas

Ieva

Ieva portretas
kas jūs per žmonės, vieni ant kitų varot. Rimtai pradedu galvoti, kad lietuviai kažkokie nenormalūs, kad šitaip išsityčioja iš kitų reikia ar nereikia. Tame pačiame Paryžiuje šunų tortų ant šaligatvių pilna ir niekas nesako - jau tie prancūzai.. Na taip, bėda yra ir man labai nepriimtina kai šunų augintojai nesusirenka šuns reikaliukų ir visad pasakau (dažniausiai pasiunčia ar nereaguoja), bet nereik sakyti, kad visi nesusirenka. O šiemet situacija tikrai geresnė nei ankstesniais metais, žmonės sąmoningesni. Tai auklėkit savo vaikus, sakykit, rodykit pavyzdį, kad jie užaugę elgtųsi tinkamai. Bet čia rašantys tik dergiasi vieni iš kitų

Mąstantys

Mąstantys portretas
Nufotkint ir nufilmuot tokius šunų šeimininkus kurie nerenka savo šunų kakučių ir fotkes ant skelbimų lentų klijuot ir į laikraščius dėt , o nufilmuotą medžiagą į policiją.Gal tada pradės tuos tinginius imt gėda ir šaligatviai ir pievos bus švarios.Užteks smardint miestą , šunys ne gėlytėm kvepiančiom šika ir jei dirbčiau kiemsargiu tikrai mažas malonumas šūdus ri nkt tonom.Šiukšles jo , bet šūdus nė už ką , nebent mokėtų ne minimumą , o 1000 euriukų ir dar daugiau.

Klaipėdietis

Klaipėdietis portretas
Ne uostamuistis o kažkoks šūdamiestis gaunas rudojo proveržio miestas... Atsiprašau bet negi negalima skirti etatą bent vue Vieną kad karkartėmis žmogus praeitu ir skirtu baudas? Galu gale bent paštą kokį kur siųst pažeidėjų nuotraukas?

Ekstratransui

Ekstratransui portretas
kiemsargiams palinkėk.Ir savibledybės ūkio tvarkymo skyriui

Ekstrasensas

Ekstrasensas portretas
Linkiu tiems niekšams, kurie nesurenka savo šunų fekalijų, kad jų ir jų vaikų gyvenimas būtų toks, kaip tie šaligatviai - ŠŪDINAS.

Klaipedietis

Klaipedietis portretas
Pritariu, kad policija patikrintu ta Anonima.gal sis veikiejas istikruju nuodija gyvunus.patikrinkit ji prasom!!!

OPS

OPS portretas
Koks ten dar sokas? Kaip visada po ziemos,visur prikakota)))

KLP

KLP portretas
problema ta, kad nutirpus sniegui nėra nuvalyti šaligatviai, smėlis ir purvas visur, Šiukšlės iš po sniego visur matosi bent jau Žardės rajone ir parkų teritorijoje. Toks jausmas, kad šaligatvius valė tik porą kartų per žiemą ir vėl ta pati situacija sniegui nutirpus.

Kokia problema?

Kokia problema? portretas
Imkit į nagą kiemsargius kurie nevalo taip kaip reikėtų.Vėl puolate šunis lyg kokie nesveki...

O

O portretas
Čia darbas kandidato nr 23?

virga

virga portretas
Fotografuokime ir praneškime Viešosios tvarkos skyriui apie tokius pažeidimus.Gal baudos privers savo šunų ir katinų kakus susirinkti

Kaimynas

Kaimynas portretas
Patys namų "komendantai" veda šunis į lauką, po langais, į zolyna, kur žaidžia vaikai, BRUDAI, NAUJAKIEMIO gatvė

Tokia turi būti antraštė

Tokia turi būti antraštė portretas
Nutirpus sniegui, kiemuose pasirodė "dovanėlės" .

Tika

Tika portretas
geras pasiūlymas, kad uždėti baudą minimumu 100 eurų, o asmeniui užfiksavusiam 50 eur. Nauda ir valdžiai iš baudų ir žmonėms, nes jie gaus nemažus pinigus ir tikrai fiksuos.

Anonimas

Anonimas portretas
Na ir naivuolė ta Kristina...dar yra šiais laikais tokių ?

Kristina

Kristina portretas
Manau, teks organizuoti viesa projekta, tokiems suneliu augintojams. Su vaikais net vaiku aiksteleje nebegalime dziaugtis, nes sniegui nutirpus lygiai taip pat viskas "uzbombarduota". Jei Tvarkingi klaipedieciai prisijungtu ir pradetu dovanoti maiselius gyvunu augintojams, manau atsibustu po ziemos miego daug susalusiu sirdziu

Anonimas

Anonimas portretas
Pagarba tiems, kurie nuodija šunis. Kadangi statistinus lietuvis negali surinkti savo šunies šūdo, vedžioti jo su antsnukiu, tai išeitis viena—juos nuodyti arba šaudyti. Nes mūsų valdžia gali tik kas rytą su rusais kariauti, o sutvarkyti šunmylių ar įvesti elementarią tvarką yra niekaip nepajėgi.

KIEMU VALYMAS

KIEMU VALYMAS portretas
uz ka mes mokame.Juk tvarkingai kiekviena menesi reikia moketi.Ka darbo birzoje nera bedarbiu ar ka ,gali ateiti ir valyti ,pasalpas tai gauna ir metu metais neirba ir uz vandeni kompensuoja.Be to reikia istatymo kaip prie ruso kad suni gali laikyti ,niekas nedraudzia ,jeigu sutinka laiptines gyventojai.Kodel nera to istatymo arba tik tos aiksteles.Nes cia pazeidziamos kitu zmoniu teises ,turi būti balsavima s,tad a ir su kaimynais reikes sutarti ir t.t. Be to pritersta buna liftuose ,ir sunio negalima vesti i lifta ,nes privaro ir t.t.Kodel kiti turi kenteti ,be to stadijonuos negalima vrdzioti pastatyti zenklus ,ir parke kodel sunys turi myzioti i zole ,paskui vaikai laksto ir uzsiukresti gali visokiais gyviais ir bliusomis .Kodel neveda i scpecialias aiksteles ,turi jas patys ir issivalyti ,ka privaro tas turi surinkti.

 portretas
Nr.23

VYTAUTAS

VYTAUTAS portretas
PIKTOS KALĖS NEMYLINČIOS ŠUNELIŲ.PASKUI PYKSTATE,KADA ŠUO PUOLA ANT JŪSŲ.O ŠUO DAUGUMOJE JAUČIA BLOGĄ ŽMOGŲ IR PUOLA.VIETOJE LOJIMO,PO ŽIEMOS PASIIMATE ŠLUOTAS,GREBLIUKUS IR MARŠ Į LAUKĄ TVARKĄ DARYTI.IR DARBAS GERAS IR LOT LAIKO NELIKS.

Svarbiausia

Svarbiausia portretas
Dar pamatęs kad nesurinko šuns šūdų šeimininkas ir sugėdijęs jį , pasakęs kad surinktų dar apšauktas kartais palieki.Jie jau sugalvoja ką atsakyt ir pasiteisint.Nekalti ir viskas.Juk nesimuši su tokiais.

Bordakas

Bordakas portretas
Šuns neturiu , bet jau nevieną kartą įlipau į šunšūdžius ypač vakare apytamsy.Bet dar kaip prilimpa kaip lipalas , o jei dar batai su protektoriais tai vargas vargelis kai reik valyt.O dar smirdi.Siūlyčiau tokius šunų šeimininkus ne tik baust didelėm baudom bet ir nustatyt nemažą plotą kad nuvalytų tų šudukų.Kaip apteršė per žiemą taip tegu nuvalo.Nieks per prievartą nepriverčia įsigyt šuns jei tingi jo šūdus valyt.O jei tingi valyt tai tegu ir šuns nelaiko.Šuo pats savo šūdų nesusirinks.Ir visdėlto kokie begėdžiai, tinginiai.!!!

ei ……!!! 141 nas……!!!

ei ……!!! 141 nas……!!! portretas
priimkit istatyma,kad kiekvienas suniuku seimninkas turi surinkt sunu kakucius .1Bauda 100 euru ,is kurios 50% uzfiksaviam ta fakta. Vasara vaikai pievutese zaidzia ,o ten ligos tuno kakuciuose

Vilkolakis

Vilkolakis portretas
Na sunys kaip sunys- lietus nuplaus, zolyte patres. Stai atvaziavau i parduotuve Norfa Taikos pr 5, o ten visa siena apsikta ir nutriesta dvikoju padaru, o apie slapimo smarve jau nekalbu. Ziuriu ir kamera yra, bet matyt tai muliazas nes iseinu is parduotuves, o uz keliu zingsniu bomzas ka varo ant sienos net pasisokinedamas... ir visiems po*hui, kad per zmogsudzius reikia eiti i vaistine, parduotuve...

Anonimui

Anonimui portretas
Lietuvos policija perzvelkit anonimo ip adresa, galimas atvejis sis asmuo primeto ziurknuodziu ir nuodija sunis!!!

Anonimas

Anonimas portretas
Vajezus kaip faina. Na klaipeda ir apsisikus kad net slykstu ziureti. Cha cha cha ...bet kaip mes sunis mylim, a, tolerastai pidera.siniai. Jus man kur.vos liezuviais tuos sunu sudus islaizytumet, suniniai prakeikti. Nuodykit SUNIS ir SUNU MYLETOJUS. Ir kaip tie suniniai isgamos VISI DURNIAIS APSIMETA -- ,,as savo brangiojo visus sudukus susirenku, jisai geras, paskiepytas, nekanda,, Tiktai kazkodel VISIEM SUNINIAMS renkant tuos sudus pilnos gatves ir praeiti neimanoma. Klaipeda SUDZIU MIESTAS.

Pamąstymui

Pamąstymui portretas
Šuns ekskrementai surenkami polietileniniais maišeliais kuriem suirti reikia nemažai metų ir kurie daro didžiulę žalą gamtai. Todėl renkant "dovanėles" viena problema išsprendžiama, bet sukuriama kita ir dar didesnė. Tai kam rinkti ???

Kada baigsis kadencija

Kada baigsis kadencija portretas
Privalomas sunu mokestis ir registravimas, kadaise buvo, tik kodel panaikino? Greiciau sie baigtu kadencija, reikalingos pemainos mieste kruvinai.

Bet sviesu festvali ziuresime

Bet sviesu festvali ziuresime portretas
Uz tai sviesu festivali pamatysime, sunu suduose prisibraide......visame mieste ta pati padetis, o miegamuosiuose rajonuose is viso kosmaras.

Turiu šuniuką

Turiu šuniuką portretas
Ir visi apie didelius mokesčius šneka tie, kurie net neturi šuns ir piktai komentuoja, atsižvelkit į tuos, kurie turi šunis ir tvarkingai juos prižiūri ir susirenku visas šuns dovanėles. Esu jaunas žmogus ir taip moku visus mokesčius neturiu super didelių pajamų ir dar reikėtų mokėt už tai, kad auginu šuniuką didelius mokesčius?? Jūs nejuokaukit su tokiom nesamonėm

Ona

Ona portretas
Išeitis- šunų registacija ir DIDELI mokesčiai.

Ui

Ui portretas
Paskaitai žmogus ir pradedi galvot, kad dauguma komentatorių nei ėda, nei geria, nei tuštinasi, arba jei ir tuštinasi, tai jų unitazo turinys rožėm kvepia ir į aplinką nepatenka. O aš kasdien matau parke šikančius ir myžančius dvikojus, plius dar parūkyt, pagert ir pasidulkint iš namų, matyt, išvytas jaunimėlis suvažiuoja, o kancarus, butelius, švirkštus ir kitas savo veiklos liekanas aplink išmėto, kiti dar ir šiukšles iš namų automobiliais veža parko pakraščiuos išverst, ir tik pabandyk jiems bent žodelį pasakyti! Palyginus su ratuotais šiukšlintojais, šunys ir net varnos - tikras švaros įsikūnijimas. Ant šunų lot lengva, gal geriau pabandykit ant bomžų arba visas pakeles apdergiančių savo vaikelių palot, labai norisi pamatyt, kuo jums tai baigtųsi...

O dar šunų pliaže kas darosi

O dar šunų pliaže kas darosi portretas
Apš--tas ir visas pajūrys. Dabar,kai šunys turi savo pliažą, ten tiek dabar to "gero" prikrauta.

Jomajo

Jomajo portretas
Gal aš galiu spjaut į SNUKĮ šuns išvedžiotojui? Jis negerbia manęs aš negerbiu jo nes jis negerbia visuomenės. JIS SPJAUNA Į VEIDĄ VISUOMENEI. AŠ KAIP VISUOMENĖS ATSTOVAS SPJAUSIU TOKIAI ŠLIKŠTYNEI Į SNUKĮ.

Pasipiktinus

Pasipiktinus portretas
snd vedziojau.suneli ,paipiktinau,visi saligatviai apdergti ,as net neisivaizduoju ,kad galeciau savo suns "dovaneles"palikti ,man butu geda .

Nuomonė

Nuomonė portretas
Šunys turi teisę š..., bet šeimininkai privalo surinkt. Reikia įvesti ,,šunų laikymo" mokestį. Viskas susitvarkys savaime.

Nuomone.

Nuomone. portretas
O juk tas pats visuose miestuose.Saligatvia ,aplink namus aptersta,apdergta.Kas padarys gala ? Mat asaros ,sunis nuodija.Taip suo niekuo dietas.Bet kaip jus nevalos ismokyti tvarkos.?

AS manau

AS manau portretas
Stai ir sunu myletojai.Jie myli tik save sutriai,Kiti ir miestai ,gatves ,zmones jiem nerupi.Nerupi ir zmoniu bei vaiku sveikata.Visus sunis suregistruoti,sucipuoti ju saskaita.Turi pinigu islaikyti suniui tai tegu turi apsimoketi uz tvarka.

Pėstysis

Pėstysis portretas
totalus nuzmogėjimas, išeitis šunų registacija ir mokesčiai
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Specialistai ir savivaldybė prašo specialaus įstatymo Kuršių nerijai
  Specialistai ir savivaldybė prašo specialaus įstatymo Kuršių nerijai

  Seimas bei Vyriausybė raginami parengti ir priimti specialų Kuršių nerijai skirtą įstatymą. ...

 • VRK: Palangos konservatoriai pažeidė įstatymą reklamuodamiesi ant įmonių automobilių
  VRK: Palangos konservatoriai pažeidė įstatymą reklamuodamiesi ant įmonių automobilių

  Palangos konservatoriai per savivaldos rinkimus pažeidė įstatymą dėl politinės reklamos ant dviejų automobilių, kurie oficialiai priklauso įmonėms, nusprendė Vyriausioji rinkimų komisija. ...

  3
 • Palangos bažnyčią atakavo bitės
  Palangos bažnyčią atakavo bitės

  Dievo ir ugniagesių pagalbos trečiadienį teko šauktis Palangos bažnyčios tikintiesiems. Šventosios Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios pastogėje lizdą ėmė sukti bičių spiečius. ...

  8
 • Tendencinga informacija apie „Klasco” dvelkia užsakymais
  Tendencinga informacija apie „Klasco” dvelkia užsakymais

  Pastaruoju metu iš visuomenės informavimo priemonių sklindanti informacija apie AB Klaipėdos jūrų krovinių kompanijos (KLASCO) krovos neva keliamą pavojų aplinkai grindžiama interpretacijomis, asmenine atskirų asmenų nuomone, o ne objektyviai...

  20
 • Sklypo suformavimas: kodėl būtina ir kaip tą atlikti?
  Sklypo suformavimas: kodėl būtina ir kaip tą atlikti?

  Klaipėdos rajono savivaldybė ragina daugiabučių ir privačių namų gyventojus nedelsti ir susiformuoti namų valdos žemės sklypus prie nuosavybės teise priklausančių pastatų ir tuos sklypus išsinuomoti arba išsipirkti. ...

  1
 • Pavyzdį rodo Klaipėdos rajono savivaldybė
  Pavyzdį rodo Klaipėdos rajono savivaldybė

  Gargždų ir Priekulės miestų teritorijose, kur jau pasibaigusi žemės reforma, pavyzdį rodo ir Klaipėdos rajono savivaldybė. Administracijos direktoriaus pavaduotojas Justas Ruškys pasakojo, kad, matydama neišnaudotus laisvos valstybinės ...

  1
 • Pelėsio apimtai mokyklai – remontas
  Pelėsio apimtai mokyklai – remontas

  Laukininkų gatvėje esanti "Pajūrio" progimnazija sulaukė statybininkų brigados. Po daugkartinių tėvų nusiskundimų, jog jų vaikai priversti mokslo metus leisti pelėsiu dvokiančiose patalpose, ugdymo įstaigą nuspręsta remontuoti. ...

  2
 • Pajūryje – vasariška kaitra
  Pajūryje – vasariška kaitra

  Į Lietuvą vėl sugrįžta tropinė šiluma. Sinoptikai prognozuoja, kad jau greitai orai uostamiestyje įkais net iki 29 laipsnių. ...

  3
 • Dėl P. Cvirkos – aistros
  Dėl P. Cvirkos – aistros

  Klaipėdos rajone užvirė diskusija dėl rašytojo Petro Cvirkos gatvės pervadinimo. Gargždiškis Erlandas Paplauskis kelia klausimą, ar Lietuvos herojų panteone tikrai verta matyti su okupacine sovietų valdžia bendradarbiavusiųjų pavardes...

  48
 • Po kaimynų remonto skilo sienos?
  Po kaimynų remonto skilo sienos?

  Klaipėdietė Svetlana L. neslepia apmaudo, kad, anot jos, po viršuje, taip pat ir apačioje gyvenančių kaimynų butų remonto jos namuose ne tik nubyrėjo virtuvės plytelės, bet ir vonioje bei tualete skilo sienos. Kaimynai su moterimi nedaugžod...

  15
Daugiau straipsnių