Oficialiai atidaryta Rusnės estakada

Jo

Jo portretas
Estakadą pastayti gerokai paprasčiau, nei atlikti būtinus vagų valymo ir gilinimo darbus Nemuno deltoje. Į Rusnę nuvažiuoti bus galima, tačiau viską aplinkui vistiek sems vanduo. Ir tai nėra išeitis, turint galvoje visą apsemiamą regioną apskritai. Čia truputį tokie... tarsi "Vasiukai", anot O. Benderio. Kova su pasekmėmis, o ne su priežastimis.

Sigitas

Sigitas portretas
Ir iš kokio molio tie ne patenkintieji yra sulipdyti kurie tik zyzia ir zyzia. Geriau keiksnuokite tuos opozicijos veikėjus kurie tada būdami vyriausybės valdyme metų iš metų nieko nedarė ir kaišiojo pagalius kad estakada išvis praktiškai nebūtu.

Buvusi rusniškė

Buvusi rusniškė portretas
Estakada tikrai per šventę neleido važiuoti, gėda skaityti piktus Jūsų komentarus. Tai ko važiuojate į tą kaimą ir bumbante "mirtiengieji"?

Open your eyes

Open your eyes portretas
Estakada per kurią leido važiuoti tik ministrams :D Mirtingi atvažiavo ir išvažiavo per aplinkui žvirkeliais :) Kaimams pigių triukų padarė :D :D :D Estakada nebaigta, Skvernas ne prezas - liaudis ploja.

Jonas

Jonas portretas
Dieve,Dieve,kokie nesupratingi žmonės,reikia džiaugtis,kad Lietuvos sala Rusnė turi tokią estakadą.Miela ir malonu bus ten užsukti,pavaikščioti ir pasigrožėti gamtos grožiu.Nepilkime purvo ant tų žmonių,kurie stengėsi tai įgyvendinti.Reikia tik dėkoti,kad pinigėliai buvo išleisti,tik žmonių gerovei.Jei visi blogai galvosime,tai ir nieko gero Lietuvai nebus.Dėkokime ir melskimės,kad dar kažkas žmonėmis rūpinasi,nešmeižkime,nes patiems kada nors atsisuks atgal,gal ir po daugelio metų.Lazda turi du galus...Būkite visi laimingi....be pagiežos vienas kitam...

Itariu

Itariu portretas
Cha cha cha tai raudonskuris rašo komentarus

Man patinka.

Man patinka. portretas
Per tiek metų turbūt vienintelė valdžia kuri padarė kažką tikrai reikalingo žmonėms. Duskit tvarteliniai, nusibaikit dėžutiniai! Jeigu dar ligonines sutvarkytų kad dirbtų žmogui o ne eskulapų kišenei (neįtikimos dantų protezavimo kainos, kompleksinio gydymo nebuvimas tai būtų idealu.Sėkmės Skverneli!

Jonis

Jonis portretas
Dėkoti reikia tiems už kieno pinigus pastatyta.Ir reiktų tikėtis kad nuo šiol Rusnėje rūkyta žuvis nebebus brangiausia Lietuvoje , ir gausime prekių čekį. Kitaip Skverneliui teks rykščių už Lietuvai trūkstamų pinigų iššvaistymą .

Išž kito lietuwos gražto

Išž kito lietuwos gražto portretas
Gerai kad padaža ivikgdę Skernelis ir paztatė šyta estrada man labrai smagu kaip lietuwiu kalboz mokytojuu

Anonimas

Anonimas portretas
Tai neteikia taip liaupsėti,nes tik Rusniškių dėka ir Lietuvos žmonių pagalba tai padaryta.Tai iš mūsų visų mokesčių pinigai.Visiems Rusniškiams linkiu sekmės,dabar galite džiaugtis normaliu gyvenimu.

klaipediete

klaipediete portretas
pagaliau rusne laiminga cia tik Skernelio ispildytas pazadas o koncervai irgi zadejo bet pinigai kazkur kitur nuplauke tai koncervai nesilaiko savo zodzio anukui bus geda peleda

rinkeja

rinkeja portretas
anukelis turbut apsitries is pasiutimo. Skvernelio pazadai ivykdyti, o tas vargselis su savo konservinem ir cmilem tik lot tesugeba

Irena

Irena portretas
puiku, puiku, gerai, kad jau yra estakada

Kl

Kl portretas
Ir auksinės geldos magistras Masiulis čia.

Tiesa

Tiesa portretas
28 metus plaukiojot amfibija,neskyre niekas lesu,tikriausiai konservai skyre.

Elfas

Elfas portretas
Skvernelis pastatė,Drobnienė padėjo:)

>To cha, cha, chs

>To cha, cha, chs portretas
cha cha cha, jokios ateities ši valstybė neturi, grįžus mg baltico broileriui valdžion 2020 pats, -ti tą suprasi. Lietuvos žmonės kritinio mąstymo neturinti avių banda.

To cha, cha, chs

To cha, cha, chs portretas
Ačiū Dievui, kad tokių debilu kaip tu yra vienetai, tik dėl to ši valstybė turi puikią ateiti. Jei tokie kaip tu debiloidai būtų valdžioje, tai seniai būtų krachas, tau dar labai toli iki konservu, darbiečių ar tu pačiu valstieciu...

cha cha cha

cha cha cha portretas
niekšas skvernelis pasinaudojo vargšais rusniškiais. nu ble ble, kiek de.bilų toj lietuvoj, jau nebesistebiu, po to kai nusikaltėlė pirmą turą laimėjo. sakau, gal skverneliui reikėjo prižadėti ir užmiršti, ką jau ne vienas ir ne nu, ir ne trys premjerai padarė. gaila man jūsų tautiečiai. su tokiu mąstymu ir liksit bananų valstybėlė.

Buvusi rusniškė

Buvusi rusniškė portretas
Ne Skvernelis pastatė, kad jam dėkoti, o valstybė. Gal tik Masiulio dėka, su Rusniškių užsispyrimu ir Svernelio palaikymu ,tai buvo pasiekta. Nereikia sudievinti Svernelio. Kuo jis ir pasinaudojo politiniams tikslams, kas yra labai negražu. Rusnėje ir visoje Lietuvoje dirbantieji savo mokesčiais užsidirbo gyventi normaliai. Jeigu net sodų kelius asfaltuoja valdžia, tai nejaugi tokia graži ir derlinga žeme garsėjanti sala, negali turėti susiekimo.

Joanne McRae

Joanne McRae portretas
„Google“ už kiekviena menesi už darba internete sumokejo nuo 18000 iki 25000 doleriu. Paskutini menesi aš uždirbsiu $ 23618 iš „Google“ ir esu nuolatinis studentas, o aš laisvalaikiu dirbu nuo 2 iki 3 valandu per diena. kiekvienas žmogus gali prisijungti prie šio darbo ir pradeti uždirbti internete, kaip ir aš. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­J­­o­­b­­98.C­­o­­m

Tiesa

Tiesa portretas
Deka Sauliaus Skvernelio, dievo palaima JUMS.

???

??? portretas
nuotraukos kur ???
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių