Pajūryje – žmonių kaip vasarą: gaiviu oru mėgavosi tūkstančiai gyventojų

*******

******* portretas
Kaip galima pirkti pakelėse gerti ar bet kokį maistą .Baisu ,kaip žmonės nuodija patys save.Kavinese nežinai barmeno ar maisto paruošejo sveikatos stovio , jų niekas netikrina,patikras nusiperka.Šlikstu.Pamirso žmones vykstant kur nors kad reikia pasiimti kavos karštos ar arbatos.Termosu yra, maisto pasiimti galima, kaip pats pasiruoši ir pasiimti tai žinosi ka geri ir Ką valgai.

tam AK

tam AK portretas
Tas virusas ir pradėjo plisti atvirose erdvėse visame pasaulyje. Ir pa smus - vasarą atsipalaidovome, rudenį turėjome beveik po 4000 per dieną. Žuvies atmintis pas kažką, o dar kitus moko.

Dovile

Dovile portretas
Jeigu jau tukstančiai vaikščiojo, tai toks oras prarado gaivuma. Be to, jei su kaukemis vaikščiojo, tai iš kur tas gaivus oras? Iš kaukes?

AK

AK portretas
"Jei jie iš tikro pergyventų dėl covid grėsmės, tie taip laisvai pajūriu ne vaikščiotų!" - jei iš tikro pergyventumėt, o dar ir turėtumėt kokybiškesnę makaulę, nešnekėtumėt nesąmonių. Tikimybė užsikrėsti lauke yra nepaprastai maža, ir tikras žinomas atvejis, kai žmogus stovėjo priešais žmogų bei šnekėjosi tarpusavyje 15 minučių. Matyt, nebuvo ir vėjo. Tokiais atstumais, kaip matome, tegu tik vaikšto kuo daugiau, ir mažiau būna patalpose, kuriose tikimybės daugkart didesnės. Nevaikščiotų rašoma kartu.

to Oops

to Oops portretas
to Oops - jeigu tau Indija ir ju laukiniai paprociai yra idealas, tai pimpanosis esi TU. O ribojimai isvykti i kita savivaldybe, kuri pvz. nuo mano namu i viasas 3puses tik uz 2 kilometru, yra absurdiski. Neveltui net specialistai , virusologai , epidemiologai uzsienyje traktuoja tokius ribojimus kaip perteklinius. O gal musu valdzia laukia, kad prasidetu neramumai, kaip Madride, Koopenhagoje, Amsterdame ar kitur?

Ops

Ops portretas
Visus pimpanosius ir be kaukiu turi kaip indijoje must su lazda ... per ta nosi. Tik taip supras. Apeliacijos i samoninguma ir geruma iki prastuomenes nedaeina

Kokia valdžia taip ir gyvensim

Kokia valdžia taip ir gyvensim portretas
Tai akivaizdžiausias įrodymas kokią neįgalią valdžią jūs sugebate išsirinkti! Jei jie iš tikro pergyventų dėl covid grėsmės, tie taip laisvai pajūriu ne vaikščiotų! O verslai ir kiti zmones, netekę darbo ant visiško bankroto ribos. Nx tokia šūdiną valdžia. Vidaus reikalų ministrė šokėja Agnė..... Ar tai tas žmogus, kuris gali susitvarkyti su covid? Neįmanoma!

opa

opa portretas
ir prasidėjo pavyduolių tryda. Šaunu, kad žmonės juda, kaukės čia nieko nepadės- atstumai, vėjas ir t.t. užsikrėsti beveik 0 šansų, o , kad kai kurie lietuviai yra pavydūs ir skundikai, manes tai nestebina. susprokite iš pykčio parazitai.

O kur

O kur portretas
angelu sargai? Zmones be kaukiu, didziulis zmoniu susiburimas... Ar tik koki alkaseli ar bobute prie P/C gali nubaust...

AK

AK portretas
O kam stebėtis ar burbėti? Duotosiomis aplinkybėmis visiškai teisinga daugiau laiko leisti lauke, besisemiant stiprybės iš gamtos. Jau krebžda augmenija, kelia galvas pirmieji pavasario narsuoliai.

mrr

mrr portretas
Miestas 100 kv/km - 150,000 tūkst gyventojų, rajonas 60,000 tūkst gyventojų ir 1330 kv/km. Ir tai nemažai rajoninių turi teisę atvažiuoti į miestą, nes dirba, darželius lanko ir t.t. O miesto gyventojai realiai uždaryti, tai ko čia stebėtis kad grūdasi pajūryje.

Tai kad

Tai kad portretas
gali nuprotėt per tokį gyvenimo būdą. Jau metai kai sėdim namuose lyg koki kaliniai. O valdžia nieko daugiau neišgali tik draust..VAKCINŲ DAUGIAU VEŠKIT, LŪZERIAI! Daktarai ir senukai iki šiol nepaskiepyti. Ar jūs galvojat kad mes visada tep būsem?

Rapolas

Rapolas portretas
Zmones, pazeidziant tarptautine teise, uzdaryti savo miestuose, neturi kur nuvykti, stai ir buriuojasi savo "zonoje".
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių