Klaipėdoje palaiminta elektrobusų idėja

To kkaipedets

To kkaipedets portretas
Tu džiaukis, kad buvo sovietiniai laikai yra nors su kuo palyginti. O simanaviciutes ir budinus su visais kitas mandatais reikia vyti is savivaldybės nes ziurek vel sugalvos galimybių studija už. 0.5 liama

Labai džiaugiuosi.

Labai džiaugiuosi. portretas
Vel pravažiavimas brangs!

Hmm..

Hmm.. portretas
man atrodo kad frazė ,,prie simanavičiūtės" tik apibūdina laikmetį..Kur parašyta kad buvo blogiau? P.S. tarp kitko Simanavičiūtės direktoriuose jau nėra o administracijoje ir kt institucijose dirba tie patys veikėjai kaip tuomet.:D)

To klaipėdieti

To klaipėdieti portretas
Vėl matau "viena boba sakė" pseudoinformaciją "prie Simonavičiūtės buvo blogiau", Gal baikit vieną kartą skleisti pletkus, klokite faktus ir įrodymus. Bet tokių neturite. Tai ko vertos jūsų šnekos?

Klaipėdieti

Klaipėdieti portretas
ar tau neateina į galvą kad žmonės nebereikalo žiūri su nepasitikėjimu? Lietuviai dabar pasižymi gera politine atmintim..Argi mažai pavyzdžių kai prastumiama tik kažkam reikalingi dalykai kurie paskui miestiečiams ne tik kad nepagerina reikalų, bet ir brangiai kainuoja? Visi dar atsimena kaip už didžiulius pinigus ,,prie simonavičiūtės" buvo pirkti a'lia nauji autobusai kurie paskui pasirodė panaudoti ir niekam tikę (kas trys mėnesiai reikėjo perrinkinėti variklius..). Ir tuometinės kalbos kad jie buvo pirkti iš vieno vokiečių žuliko, po to pirkimo labai praturtėjusio, atrodo labai tikroviškos..Taip kad liaukis rašyti vėjus ir įžeidinėti žmones.

Tikiuosi

Tikiuosi portretas
Kad pirks tik Klaipėdos gamintojų autobusus

Klaipėdietis

Klaipėdietis portretas
Labai džiaugiuosi tokiu sprendimu, kad po miestą važinės ekologiškas transportas ir nebeleis tų baisių dūnų, kaip būdavo tarybioniais lakais, kai važinėjo Ikarusai. Nauji nupirkti dyzeliniai autobusai jau dabar yra atgyvenę, ne mieste s turi važinėti elektriniai. Visas pasaulis suka tokiu keliu ir Klaipėda taip pat neturi atsilikti nuo civilizacijos. Žinoma, visada bus tokių, kurie dejuos, sakys, kad čia kažkas blogai. bet tokių atmatų visada būdavo ir bus, jiems ir baudžiava buvo gerai, ir sovietų sąjunga puiki ir Gorbačiovas geras. Bet tai yra tiesiog atgyvenos, kurios tik stabdo progresą, jiems vieta istoriniame šiukšlyne sykiu su Marksu, Leninu ir kitais išsigimėliais.

To Neptūnas

To Neptūnas portretas
ką tu čia nusišneki, prisiklausęs bobų pletkų kalbi kažkokias nesąmones, pats nesuprasdamas ką. gal tau tikrai laikas bangų gatvėj pasisvečiuot, sveikata iškart pagerėtų. kokius pinigus, kokie čia tarybos nariai, ką tu čia iš vis pezi apsikliedėjęs nesąmonėm

Neptunas

Neptunas portretas
Taikos prospekto niekaip negali sutvarkyti, Šilutės plentas nesutvarko. Sutvarkys paskui vėl draskys? Kas per pinigų plovimas, lėšų švaistymas!!! Geras pvz., Buvęs klp autobusų parko direktorius papuolė į savivaldybę . Nekalbant apie Klp vandenys direktoriaus kuris tiek pradirbęs ir jam vadovaujant buvo teršiamos marios. Taip pat savivaldybės saikos narys.

..todėl

..todėl portretas
ta proga po naujų metų pravažiavimas brangs!:D)

Klaipedietis

Klaipedietis portretas
Viena juosta elektrai kita dviratiminkams ir europa

Dažnas keleivis

Dažnas keleivis portretas
Labai puiku! Tik norėčiau kad tie elektrobusai pakeistų privatininku surudyjusius autobusus (2, 4, 6 maršrutai). Tramvajus irgi fainiai būtų

Klaipėdos buduliams iš kaimo

Klaipėdos buduliams iš kaimo portretas
Grįžkit į savo kaimus ir taurages ir džiaukitės nemokomu transportu

Miestiete

Miestiete portretas
Tauragėje nemokamas viešasis transportas. Kodėl mūsų politikai nevykdo savo pažadus? Juk prieš rinkimus žadėjo, kad mieste bus ekologiškas ir nemokamas viešasis transportas! Prašome vykdyti pažadus!

>

> portretas
Vazineja TRIGUBAI pigesni vokiski,naudojantys dujas,bet ne reikia serykla svajakamsplesti, nesamone bruka ,juk jokios atsakomybes uz afioras ?. P.S Dvigubai pigesnio kinietisko chebrai nereikia,parametrus islaptino?Tramvaju nereikia,nes lesiklele uzsidaris autobusu parke ?

klp

klp portretas
šunys loja-miestas tvarkosi

Efa

Efa portretas
Vyksta Tilzes gtv rekonstrukcija .bus Baltijos pr .sutvarkys o paskui visokius bordiurus vel is naujo ardys , .manau elektriniai autobusai gerai ,bet kai mieste trys gtv.........protu nesuvokiama ....

Ita

Ita portretas
Koks meras tokia ir taryba......dur...laivas manau

Ribportinis

Ribportinis portretas
Tragedija. Ta Klaipėda trys gatvės išilgai kaip kokio prancūziško batono. Bet vis kažkas prigalvoja fix idėjų: tai tramvajų, tai traukinių ar arkliais tempiamų vežimų. Susigalvojo bortais dar atskirti. Nesąmonė. Čia taip jau būna, kai kaimiečiai labai nori miestiečiais pasijusti. Baikit tas komedijas.

klp

klp portretas
pagalmane uz privacias lesas ir sraigtasparniais lai skraidina, bet uz miesto biudzeta negali to buti tam yra bilietu pardavimas is to ir turi gyventi
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių