Palanga paskelbė poilsio namų „Auska“ koncesininko konkursą

Grįžti į straipsnį

Romas

Romas portretas
"...turėtų investuoti 11,7 mln. eurų, o per 23 metų koncesijos laiką galėtų gauti iki 123 mln. eurų pajamų." Nesu didelis specialistas, bet paskaičiuokim. Galėtų gauti pajamų 123 mln. Esminis žodis - galėtų. Tai 5,3 mln. per metus, tai apie 14,5 tūkst. pajamų į dieną. 40 vietų globos namai , maždaug po 1,5 tūkst. į mėnėsį vienam žmogui, t.y. 2 tūkst. pajamų į dieną. Na,sakykim, dar pati "Auska" tegul sugeneruoja 5 tūkst. į dieną. Kur dar gauti 7,5 tūkst. ? Tai čia tik pajamos. Kokio dydžio išlaidos tokio dydžio pastatui ir teritorijai aš neįsivaizduoju.

Rūtenis

Rūtenis portretas
Visiškai sutinku su Žilvinas Ručys- visi kas su negalią, kiekvienais metais bent po savaitę deramo poilsio ir už VLK lėšas be primokėjimų , o tai vėl jaučiu aferų, t.y. -lietuvio aferisto kvapą.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Akivaizdu kad palangą valdantys aferistai neturi nei sąžinės nei proto . Tokia kaip auska turėtu būti viešbutis , kuriame turėtu poilsiauti su 80% nuolaida ( arba pagal amžių ir ligos būklę ) pasikeisdami visų Lietuvos slaugos namų seneliai ir ne tik slaugos namų , taip pat invalidai . O pinigus tam imti iš pagalvės mokesčio . O ne taip kaip dabar pagalvės mokesčio pinigai naudojami aferoms .senjorų globos namus :) , kas per milijonieriai ten kurortaus ?

Anonimas

Anonimas portretas
senjorų globos namus :) , kas per milijonieriai ten kurortaus ? Akivaizdu kad palangą valdantys aferistai neturi nei sąžinės nei proto . Tokia kaip auska turėtu būti viešbutis , kuriame turėtu poilsiauti su 80% nuolaida ( arba pagal amžių ir ligos būklę ) pasikeisdami visų Lietuvos slaugos namų seneliai ir ne tik slaugos namų , taip pat invalidai . O pinigus tam imti iš pagalvės mokesčio . O ne taip kaip dabar pagalvės mokesčio pinigai naudojami aferoms

Gražinkit

Gražinkit portretas
dušines žmonėms, vagiai!

Galerijos

Daugiau straipsnių