Palangos kelyje – šiukšlių ataka

Grįžti į straipsnį

Egidijus

Egidijus  portretas
Žmogui atsitiko nelaimė nutrūko tento guma nepamatė iškrito kelios šiukšlės ir kas čia baisaus nutiko? O vw vairuotojas užuot pagelbėjas, pakenkė ir dar daugiau rūpesčių pridarė..

Lietuviui "pričiom'

Lietuviui "pričiom' portretas
Kiekvienas dirba sav darbą, ti. Simboolinis perdavimas - t ai VIEŠA akcija, pranešimas pie daromą žalą, pone "pričiom"!

Juokinga

Juokinga portretas
Žmogus surinko pakelėje išmėtytas šiukšles ir paprašė dienraščio „Klaipėda“ redakcijos perduoti surinktą turtą „Ecoservice“ įmonei. Juokdarys o ne vairuotojas, normalus pilietis būtų pats perdavęs ir išsiaiškinęs situaciją, pričiom čia Klaipedos redakcija?

Vairuotojas

Vairuotojas portretas
VW vairuotojui akivaizdaus dėmesio trūkumas.

Ramass

Ramass portretas
Na negi taip sunku užsidėti tinklą ant konteinerio?

??

?? portretas
Vata diversija

Rita

Rita portretas
Protu nesuvokiu, kas proteguoja šitaip šlykščiai, atmestinai dirbančią įmone, kuri vis karaliauja atliekų versle" Konteineriai jų baisūs. Sulaužyti, murzini, dvokaintys. Gyvenu Kooperacijos gatvėje, tai piktina amžinai šios įmonės perpildyti konteineriai. Paskambinus atsileipia damutė, išklauso ir niekas neikeičia. Pagarba vairuotojui, kuris nor VIENĄ EPIZODĄ šutų bjaurybių išviešino.

Andrius

Andrius portretas
Jau ne pirmą kartą girdėta istorija, pats asmeniškai esu skambines policijai ir pranešęs kelyje Klaipėda - Palanga lekiančius šiukšlių vežėjus ir barstančius šiukšles ant kelio, mašinų, pakelių. Susidaro įspūdis, kad surinkę iš konteinerių jie dalį šiukšlių išbarsto pakelėse.

cia

cia portretas
jau ne burbulas o zemaitijos meru kontroles trukumai kur valdininkai daugiausia ne vietyniai o uzsilike po karo ju nevekslos /vatnikai/ kuriuos /d udorius/ puoseleja kitaip nedirbtu?...

Anonimas

Anonimas portretas
Didelis burbulas is mazo ivykio

Galerijos

Daugiau straipsnių