„Trikojai“ toliau kelia aistras: įtūžo, nes pareigūnai sugalvojo juos paslėpti

ALGIS

ALGIS portretas
ŽURNALIŪGA , TRIKOJAI KLIŪVA NE VAIRUOTOJAMS , O KELIŲ GAIDŽIAMS .

Mh

Mh portretas
Yra eismo taisykles...tie trikojai eismui netrukdo

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
Taip ir būna kaip kelių gaidžiai įstatymo spragų prisiskaito, lai važinėja kaip priklauso ir nereiks verkt atsisėdus. Pagal juos tai reiktų šviečiančios reklamas sudėti,? Tai kur važiuoja ne ženklinto tai gal ir tas paspalvinkim ryškiau nes taipogi netikėtumo efektas gali ištikti bauda gavus. Bukaprociai ne kitaip. Kiti dundukai įstatymo pataisas ruošia itikt prieš rinkimus bandys.

ALGIS

ALGIS portretas
PALEISKIT DRONUS SU KAMEROM , KĄ TADA KELIŲ GAIDELIA IDARYS .

Skymaxs

Skymaxs portretas
Prieš radara visuomet yra antiradaras...

Anonimas

Anonimas portretas
Aš dar paskatinčiau pareigūnus,skirdamas 50 procentų nuo surinktų baudų už pažeidimus, jų premijavimui.

gal

gal portretas
na viskas eina tiesioj kaip Rusijoj--tai gal pasiprasom atgal pas Putina?Vistiek vietiniai kopijuoja....

To Vlada

To Vlada portretas
Matau pagal jūsų komentarą , kad apie vairavimą nieko nesupratat. Mieste galite sutaupyti max iki poros minučių. Užmiestį vėl , priklausomai nuo distancijos ir greičio , 100 km iki 20 min. Tai kokį ten svarbu darbą dirbti reikia. Čia yra prisikakojusiu į kelnes pasiteisinimas , visur spesit .O jei netikite pabandykite važiuoti vieną dieną leistinu greičiu ir nepajusite jokio skirtumo tik taps sunkiau vairuoti , nes jūs tik lenkti mokate .

Oro tarša

Oro tarša portretas
paveikia ne tik plaučius, bet ir... protą. Užterštas oras susijęs su vienu iš aštuonių mirties atvejų visame pasaulyje, o tyrimai parodė, kad bloga oro kokybė gali sukelti proto sutrikimus jauniems žmonėms ir padidinti demencijos bei Alzheimerio ligos riziką vyresnio amžiaus žmonėms. Dabar aišku, kodėl pas mus tiek daug avarijų?

džiaugiasi

džiaugiasi portretas
Džiaugiasi krūmai - grįžo pareigūnai cha cha cha

Remigijus

Remigijus portretas
Gyvenu ir dirbu Latvijoj. Trikojai matuokliai Latvijoj irgi žymimi ispejamuoju ženklu kaip ir stacionarūs. Kodėl lietuviai slepia tai neaišku

Anonimas

Anonimas portretas
Visi baisiausiai pasipiktinę dėl radarų... važiuokit pagal taisykles ir nereikės galvoti apie radarus.. važiuojant +5-10 km/h nieko nenutiks ir tikrai nemanau, kad fotkins.. bet jau natūralu yra važiuoti 70-80, ypač didesnėse miesto gatvėse. Viskas dėl to ir prasidėjo, kad dauguma vairuotojų visiškai nesolaiko greičio ribojimų, patys kalti.. Putojatės iki nukritimo, bet kai valstybė pensininkams sumoka 150€ pensijos, ar kelią kuro kainas, mokesčius ir panašius dalykus tai tada visi tyli dantis sukandę.. Kur tokiais atvejais tie Lietuvos "ereliai"?

Tiesios paieškos

Tiesios paieškos portretas
LR teisės aktai numato, kad apie automatines greičio kontrolės sistemas turi būti informaciniai ženklai ir policijos naudojami mibilios greičio fiksavimo priemonės veikia automatiniu būdu ir patenka po įstatymo reikalavimo normomis. Pasižiūrim kai jomis naudojasi kaimynai: Estai ar Lenkai. Pravažiuoji mobilų automatinį greičio matuoklį ir jei tik buvo užfiksuotas greičio viršyjymas tai už 50 ar 100 metrų būsi sustabdytas pareigūnų t.y. ten mobilųs greičio matuokliai naudojami nustatyti pažeidimą ir jam nustačius esi iš karto stabdomas pareigūnų, o Lietuvoje ? Gi papraščiau skraiduolį fiksuot ir automatiškai kažkada išrašyt baudą, o kad jis skrido ir toliau tai policijai nė motais...

Nuomonė

Nuomonė portretas
Laikykitės eismo taisyklių ir nebus baisūs jokie "trikojai",jokios policijos mašinos ir nebus jokių pasipinigavimų.Juk viskas daroma dėl mūsų visų saugumo,o nurodyti,kad už kažkiek metrų stovi "trikojis"-tai tas pats,kaip ir jo nebūtų,nes efektas nulinis.Reiktų,kad pas mus įvestų tokią tvarką,kaip Norvegijoj,o tai tada galėtumėte patriukšmauti,o dabar tai tik 0,palyginus su Norvegija.

Vladai

Vladai portretas
Subiniuką iškeli iš lovos ankščiau ir niekur nereikia lakstyti :)

Vlada

Vlada portretas
Paskaičiau komentarus, kai kurie rašo "nelakstykit". Matyt tai niekur nedirbantys tinginiai, nes tas kas dirba, turi skubėti. O kai plius dar valdžia pridarė masę šviesaforų sudarančių bereikalingus kamščius, tai mes skubėti esame priversti

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Kas įtūžo? Taisykles pažeidžiantys "gaideliai". Koks skirtumas slepia ar neslepia - laikykitės nustatyto greičio ir viska bus tvarkoje.

100 proc. PRITARIU \\\\\\...//////

100 proc. PRITARIU \\\\\\...////// portretas
-----Tik taip, kelių chamus sudrausmins.Baust kuo didesnėmis piniginėmis baudomis ir ilgu terminu, teisių atėmimu.Patecialiems žudikams,ne vieta už vairo.-----Ir iš vis,kaip jie praeina med.komisiją,jie gi durniai.------Ar gali, pilno proto žmogus,važiuot miesto ribose 100-120 km\h.greičiu ????????????????Važiuojant leistinu greičiu,tai chamai,tiesiog stumia nuo kelio.

Vėtra

Vėtra portretas
Pritariu policijos siekiui kovoti su prasižengėliais dėl visų mūsų saugumo. Ar mažai žuvusių keliuose , sužalotų visam gyvenimui per tokius "kovotojus" . Nelinkiu , bet ...jeigu vienas iš jų viršijęs greitį užmuš kito tokio artimą žmogų . Kas bus kaltas ?

laikas pabusti visuomenei.....

laikas pabusti visuomenei..... portretas
paduoti į teismą tokius artistus........ženklinti privalo.......

Anonimas

Anonimas portretas
Kada pagaliau žmonės supras, kad viskas daroma nepasitarus su visuomene. Priimamas į darbą koks balvonas valdininkas, jis nustato savo nuožiūra kur kokius ženklus statyti ir visi kaip avinai verčiami paklūsti jo įnoriams. Važinėjome visą gyvenimą 60 km/h ir buvo saugu. Jievropa sumažino mūsų galimybes iki 50 km/h. Kas iš to gavosi? Ogi pėstieji prarado budrumą todėl ir avarijų padaugėjo.

VAI KPT

VAI KPT portretas
Saunuoliai ir as sakysiu. Tegul slepia kur tik nori.Jei nepazeidineji tai ko pergyventi kur tie trikojai- uz elektros skydines ar kur balkone pastatyti. Vairavimo kultura pas mus tragiska ir labai reikalinga, kad gryztu tarybiniai metodai nes kitaip nieko gero nebus, o tik padides zuvusiuju ir suzeistuju skaicius nes policijos keliuose nebera, o kur radaras stovi dauguma zino ir numeta greiti, o po to gazas iki dugno... Jus palangos kelyje pastovekite kur krumuose nes ten ant naujo aksfalto kur greitis ribojamas iki 70 yra vaziuojama virsgarsiniais greiciais. Net spustelejus 100km/h lieki vos ne kaip stovintis salikeleje. O paskui briedis ar stirna kalti kai nutrenkiama nes nespejom sustoti.

Ginta S

Ginta S portretas
Andriau, neskubėk ir būsi pirmas. Ir baudos nereikės mokėti :)

beris

beris portretas
saunuoliai policininkai,tegu slepia,skrajunai matos labai nepatekinti,dziaukites kad ju neikisa i senus lauzus,nors butu gerai kad imontuotu,nevirsykit greicio ir neturesit bedu.

Kostia

Kostia portretas
Atrodo kad “ant Lietuvos” nėra didesnės problemos, kaip tie vadinami “trikojai”. Važinėkit pagal taisykles ir nebus problemų...

na pagal pirmadienio avarijų skaičių Kaune

na pagal pirmadienio avarijų skaičių Kaune portretas
tai panašu, kad tie radarai turi priešingą poveikį.... ir klausimas - ar greitis tų avarijų priežastis??? Manevrus darom be posūkių ženklų, kamščiuose nardom bele kaip, pėstieji įsivaizduoja, kad gatvės - viena ištisinė perėja ir jie gali vaikštinėti, bėginėti gatvėmis kaip jiems smagiau... Čia ir yra priežastys - absoliuti betvarkė keliuose ir gatvėse.

Geras

Geras portretas
Mažiau lakstykit ir nereikes baudų mokėti

Žaliaskverniams

Žaliaskverniams portretas
O tai ko nestatot aparatų, kad kamščius fiksuotų? Tūkstančiai automobilių kamsčiuose išmeta daugiau teršalų, nei "skandalingas" Grigeo vamzdis. Tai kas čia turėtų sėsti į kalėjimą?

alio

alio portretas
Jeigu gatveje nera avariju ir zmones nebuna parbloksti perejose tai kam statyti radara?..Aisku kad reketuoti vairuotojus..

Katinas

Katinas portretas
Cia yra pinigu darymas o ne saugumas

IVANAS

IVANAS portretas
O Gal tikrai būtų neblogai tos toliarancijos . Greitis 50 gali važiuoti 60; promilių norma 0,4 gali pripūsti 0,5; Į pensiją nuo 65 o pinigus pradeda pervedinėti tik sulaukus 70......

truksta pinigu

truksta pinigu portretas
amerikonas serti , ir Rusijos lektuvams perimineti ,ir palideti ... o dar korupciniai pirkiniai ... reiks daug matuokliu, o juk pinigus reik uzdirbti ,o ne surinkti...

R

R portretas
Si vyriausybe taiko policinius metodus surinkt lesas i biudzeta .Ir jiem giliai nusispjauti ant eismo saugumo.Motyvai kad del greicio daug zuvusiu.bet tai zuvo uzmiestije daugiausia.Tiesiog reik susitaikyti su tokiu poziuriu ir rinkimuose balsuoti atsakingai.

Bele kas

Bele kas portretas
Neramios dienos buduliams... Gal dar per feisbuka ar žinias pranešti kur mobilus radarai stovės?!

Kauniečiai

Kauniečiai portretas
už trikojus, jėga pareigūnai, fiksuokit pažeidėjus ir bauskite pikžaizdžius.

Jim Bim

Jim Bim portretas
Nusuprantu pykstanciu - "gaidziai" laksto gatvemis - negerai, bando juos isgaudyti - vel blogai?

mylintis mentus

mylintis mentus portretas
Kiek Lietuviu gyvybiu butu buve isgelbeta , jeigu pries daug metu pradeje naudoti radarus kartu su zeklais kurie ispeja , kad radaras priekyje. Susiprato po daugebes metu. Dabar vel gryzta , kad nenaudoti ispejanciu zenklu , kad trikojis stovi. Tai gal ir kitur nuimkit ispejimo zenklus kaip pries : perejas, gulincius policininkus, pervazas, gyvenamasias zonas, sankryzas ir t.t.

...

... portretas
Negi sunku suprast - YRA greičio apribojimo ženklas, REIŠKIA - yra (gal) ir radaras, kam tas dar vienas įspėjimas, kam sviestą sviestuot?. BET - reikia miestuose leistiną greitį padidinti iki 60 km/h, ir atitinkamai - keliuose... kaip jau kažkada buvo. Juk automobiliai jau visa eile GERESNI.

kauniečiai

kauniečiai portretas
Gerai tie trikojai, nes visokie bernai laksto po 120 km/ val Kauno gatvėmis.

Arunas

Arunas portretas
As palaikau POLICIJA, taip del rodykliu nuemimo nesutinku nes tas tikrai neeftyvu, o vat greicio virsijimas beda ir didele turi buti gan grieztos bausmes nesbgreitis ZMOGZUDYS p.s uz greicio virsijima ir balu sistema net nireciau kad grazintu reikia psiulyti valdziai tikrai sumazetu skaudziu nelaimiu ir biudzetas pasipildytu bei gatves issivalytu nuo GAIDELIU. Nepykit heiteriai bet tai mano jauno Lietuvos piliecio nuomone ;)

A

A portretas
Nelek kaip nuo ano atitrukes ir nereiks sert,cia kiekvieno pasirinkimas.

Jonas

Jonas portretas
Baudom reikia pašert išpampusius valdininkus...

S

S portretas
Is taves profas kaip is by..bio kulkosvaidis,arba tik savo kaime esi vazinejas ir runkelius veziojas,esu mates ir Olandijoj ir Vokietijoj,niekas ten irgi nededa jokiu ispejamuju zenklu,taip kad nemalk sudo profe:))

Prof Vairuotojas.

Prof Vairuotojas. portretas
pravažiavęs esu apie keturis kartus iki mėnulio ir atgal - kilometrais ir noriu pasakyti.kad pagal KET- jie negali dirbti,nes neturi įspėjamojo ženklo,o vairuotojai ruošiami,kad gautų teises,net maršrutai žinomi,tai jūs debilai klerkai paaiškinkite,kaip toks naujokas gali išvažiuoti į gatvę ?

ei nyborg !

ei nyborg ! portretas
esi kyborgas, mirtis taves uz posiuko laukia neskrajiok ir ji taves nepasiims.

Policijos komunikacija - kaip mažvaikių

Policijos komunikacija - kaip mažvaikių portretas
Aptariamą situaciją komentavęs Klaipėdos apskrities Vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Kelių policijos tarnybos kuopos vadas Artūras Freitikas, sakė, jog pastarasis sprendimas – pakeisti kilnojamo greičio matuoklio vietą (pastatant jį už elektros skydinės, – aut. past.) buvo priimtas todėl, kad „trikojis“ prieš tai buvo nukreiptas į pėsčiųjų perėjos pusę, kur esą ženkliai trukdė tinkamai veikti lazeriui. O čia straipsnis porą dienų atgal: Pareigūnai įspėja: ir užstatytas mobilus greičio matuoklis geba fiksuoti pažeidimus Kiaurai ima radarai per mašinas (tipo, kaip rentgenas...:) ), bet va -nukreiptas į pėsčiųjų perėją jau sunkai veikia... Eikit jūs, juokdariai, su savo mažvaikiškais paistalais apie super radarus... Iš 300 metrų šauna, kiaurai ima... Pezalai. Tai jei iš 300 m ima, tai kuriuo momentu matuoja greitį išvis...? Gal prieš tuos 300 m, pvz., buvo ženklas, leidžiantis didesnį greitį... Pasako...

Nyborg

Nyborg portretas
Prancūzijoje dėl to "viso radaro" politika prastėdavo kelių mirties statistika. Kada pradėjo gerinti? Kad prieš metus pradėjo vandualizuoti radarus kekvieną dieną. Bet vis tiek dar Prancūzijoje nežymėti policijos mašinos bei privačių įmonių (!) mašinos šaudo. Ir daug nesąmoningų greičio ribojimai (tipo 2x2 užmiestį su 50km/h!!!). Tikrai man nepatinka kad Lietuva pasirinko Prancūzų modelio, o ne Vokečių, kur 60-70% autobahn'ai yra be greičio ribojimo ir kur niekada nematysi 2x2 su 50-60 greičio ribojimo. Su tokia politika Lietuvių statistika prastės. Kaip užsienietis man atrodo, kad reikia būtinai kovoti su Lietuvos lygomis: vairuotojai kurie laiko telefoną, kurie lenkia be matavimo ar kurie naudoja rūko žibinčių kad rūko nėra,

ttt

ttt portretas
Tegu būna tie trikojai, bet sutvarkykite eismą keliuose. Protingai nustatykite greičio limitus. Kur tikrai galima važiuoti 70-90km/val, nustatoma 50km/val. Ar tai nepasityčiojimas? Gerbkite vairuotojus, tada atsiras ir pagarba įstatymams.

Jo

Jo portretas
Vakar važiavau vilnius-kaunas 100km/h. Mersas pralėkė kaip pro stovintį. Tiksliau praskrido.

Kaunas

Kaunas portretas
Kauno pderams, viršijantiems greitį, neramios dienos.

siaip tai apie klaipeda

siaip tai apie klaipeda portretas
zmagistralese zenkliai sumazejo shumaheriu REZULTATAS YRA..

Anonimas

Anonimas portretas
Ir teisingai, nėra ko lakstyti liežuvius iškišus.

To - - dirba kaip senais laikais

To - - dirba kaip senais laikais portretas
Kaip bebūtų gaila, bet nei vienoje šalyje, kilnojami matuokliai nėra žymimi ženklais ar kaip kitaip. O Vokietijoj, Prancūzijoje ir dar velniai žino kur radarai slepiami į krūmus, šaudo nuo viadukų žemyn į autobamą. Tai čia su tom savo kovom, nieko nepadarysit, kad ir kaip stengtumėtes. Vienintelis dalykas, tai duot kitiem žinot, kas ir kur.

Tortas

Tortas portretas
Jei visi zymes waze, galesi nors ir skydineje sedeti nieko nepagaus. Visi reidai, visi sedintys krumuose gales uodus sert ir nieko nesupras kodel niekas nekimba ir neiseina skverneliui pinigu surinkt. Ir dar sviesomis pamirgesiu, jei kas tekefono neturi. Su eismo sugumu cia nieko bendra, tik euriuku rinkimas,policijos nuosmukis. Ginti, saugoti padeti, ar tupeti, selinti, nubausti?

Vairuotojas

Vairuotojas portretas
Atsitinka nelaimė - neapšviestoje perėjoje dėdulė viršydimas greitį nudaužia jaunuolį, vėlai vakare grįžtantį iš kompanijos. Aišku galima kelt klausimą kodėl ta perėja neapšviesta ir kodėl tas jaunuolis su ausinėmis, kapišonu ant galvos, visas juodas. Nu bet tiek to, sakykim vairuotojas kaltas, nes su mažesniu greičiu gal pasekmės švelnesnės, gal išvis neįvyktų. Taip statistikoj atsiranda įrašas "įvykis dėl viršyto greičio". Valdininkas pamato tą statistiką, džiaugsmingai "įsisavina" kelis mln. eurų ir priperka policijai matuoklių. Klausimas ar policija su matuokliu stovės prie tos pačios perėjos? Ne, policija stovės "derlingiausiuose" medžioklės plotuose - tiesiuose ruožuose kur greitis ir oficialiai turėtų būti 60-70km ir medžios skubančius į darbą, mokančius tuos visus mokesčius.

Sykels

Sykels portretas
Šaunuoliai,kuo daugiau trikojų,nes jau atsibodo tie lakstantys "gaideliai".

dirba kaip senais laikais

dirba kaip senais laikais portretas
Pasislėpus ir matuoti greitį......nei vienoje civilizuotoje šalyje nėra......įspėjamieji ženklai privalomi......gėda tokiai valdžiai...nieko nepasieks..

X

X portretas
Žymėkite Waze programėlėje

Vytas

Vytas portretas
Visų nelaimių tiek darbe,tiek kelyje,priežastis yra saugumo taisyklių nesilaikymas,ir kai suvoksime kad kiekviena taisyklė,galima sakyti,parašyta krauju,tai pradėsime mažiau piktintis kad yra baudžiama už jų nesilaikyma mūsų pačių labui,galbūt taip išsaugant kieno nors gyvybes,Džiugu,kad dauguma komentuojančių tai supranta,ir kuo jų bus daugiau,tuo saugesnis bus eismas.

Ai, Ai,

Ai, Ai, portretas
Viskas čia gerai. Važiuokt pagal taisykles ir nereikės bijot.

Kaunas

Kaunas portretas
To stepuj tamsta turbut nekart gulejai ziegzdruose,ar cernichovske,

Praeis

Praeis portretas
Kiek laiko,gaidžiukai lakstantys apsiramins,tiksliau apramins,važiuosim kaip Norgėj.Dar reikia išugdyt pagarbą kolegai vairuotojui...na bet čia dar reikės kokio dešimtmečio

SCIPAKAS.KAU.

SCIPAKAS.KAU. portretas
Reik nenuleist ranku rinkt parasus,neleist tos savivales valyt musu kisenias.Ka nori ta daro.Atrodo mes ne europos sajungoj.

Pareigūnė

Pareigūnė portretas
Neviršinkit greičio ir nereikės bijoti radarų. Kai avarijos ar žmogų numuša tai tik tada suprantat, kad negerai lakstyti, atsigaukit.

Stepas

Stepas portretas
Taip reikia ne slėpti o baudas didinti. Įsivazduokit : Stovi greičio ženklas 50 ir perspėjimas Atsargiai priekija radaras. Ir pro ji pilietis prašvilpia ant 60. Tokiam reikėtų skirti baudą kokia 10 000 atimti teises kokia 3 metam su perlaikimu plius apmokamą psichiatrinę ekspertizę......

:)

:) portretas
Trikojis: as ismokinsiu tave vairuoti :)

feisbukines

feisbukines portretas
isgamos tegul vaiksto pesciom,sudai is kelniu greiciau issikratys.

Gaidžiui Andriui

Gaidžiui Andriui portretas
Važiuok normaliai ir nereiks bijoti nei trikojų nei dvikojų...

Vladimiras Moskvičiovas

Vladimiras Moskvičiovas portretas
RUSIJOJE JAU SENIAI TAS DAIKTAS YRA IR ŽINOTE DRAUSMINGESNI VAIRUOTOJAI TEN PASIDARE

uffo

uffo portretas
Kuo tai skiriasi nuo tu laiku kada tupedavo krumuose.. Atrodo civilizuojames bet akivaizdu jog tikslas pinigai...

Norge

Norge portretas
Policininkai su trikoju sedi griovy ir dar maskuojanciais rubais,o kitasuz 500-1000metru sedi masinoje ir stabdo tas kurias nurodo tunantis griovy, bet ten niekas neperspeja ir nemirksi sviesom ,nenori kad skrajunas ka nors uzmustu, ten del tokiu policijos veiksmu niekas nereguoja nes zino kad policija daro viska ,kad visiems kelyje butu saugu,dziaukites kad Lietuvoje dar taip nedaro,bet matyt greit prades, nelakstykit ir nereiks nervuotis,gerbkit save ir kitus eismo dalyvius ir nevirsykit greicio. Laimingu kelioniu ..... !

Jonas

Jonas portretas
Visoi Europoj taip ir juokiu ženklu.Nesenei vokietijoi nufotkino paprašiau pažiūrėti ar yra kas nors .Draugai sakė kad buvo laikrasti ir voskas nebus juokiu ženklu.

Expert

Expert portretas
Labai puiku,reikia gaudyt keliu GAIDŽIUS.Policija turi nekreipti demesio i tuos feisbukinius versknius,o kurie trukdo -negailestingai baust!! !Norvegijoje politi ne tik ,kad pasislepe bet net užsimaskave kamufliažiniais rūbais,gaudo greicio viršytojus.Policija neprivalo taikytis prie pažeideju,yra taisykles ir ju reikia laikytis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Respeckt

Respeckt portretas
POLICIJAI- teip ir toliau vyrai, saunuoliai!

H

H portretas
Visą dėmesį matuokliams , nes piniginga ir darbo kaip ir nėra. Gatvėse te velnias sprandą nusisuka .Kelių policija pamažu i k.miliciją

To jonas

To jonas portretas
Tvarka keliuose bus jei žmonės mažiau skubės, bus kantresni, turės daugiau pagarbos kitų eismo dalyvių atžvilgiu. Tai kad mes patys kalti dėl nelaimių keliuose. Kalbi kaip lodorius, kuri reikia pamaitinti, duoti papa, ir dar užpakalį nušluostyti,nori gyventi pas carą, važiuok priims, nepamiršk nusipirkti "kapeika".

tuo ramiau gatvėse bus

tuo ramiau gatvėse bus portretas
kuo daugiau myžančių greičio gaidžių pagaus

Jonas..

Jonas.. portretas
Darykite tvarka keliuose, o ne zaiskit su tais trikojais....nes nieko nepadeda tik kirsina zmones...o avarijos vyksta kiekviena diena.......

Valdas

Valdas portretas
Kas greicio nevirsyja tiems nesvarbu ar jis pasleptas ar ne :)

Edvinas

Edvinas portretas
Važiuokit kaip priklauso ir viskas, ko čia psichuojat, o jei lakstot ir pažeidžiat tai apsimokėkit, didelė čia bėda. Gal atsibaidysit nuo to rusiško vairavimo stiliaus.

Anonimas

Anonimas portretas
Kazin ar tie "trikojai" neapspinduliuoja zmoniu?

Remis

Remis portretas
daugiau tokių matuoklių, gal debilumo kelyje sumažės

...

... portretas
kaiuras autorius tai juk mieste 50km /h.LIETUVOS psichoze kada baigsis .mieste ne taip laksto kaip anksciau ..

Efa

Efa portretas
Visiems taisykles vienodos vaziuokit tvarkingai pagal istatyma ir bus gerai ,ko daba nervus gadinat ....
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

 • Gatvių valymo mašinos pradeda pavasarinį sezoną
  Gatvių valymo mašinos pradeda pavasarinį sezoną

  Klaipėdos miesto savivaldybės lėšomis įsigytos ir municipalinei bendrovei „Klaipėdos autobusų parkas“ (KAP) perduotos valdyti vakuuminės gatvių valymo mašinos nuo kovo 1 d. vėl pradėjo švarinti uostamiesčio gatves. ...

 • Paskutinę vasario savaitę gripas diagnozuotas trims Klaipėdos apskrities gyventojams
  Paskutinę vasario savaitę gripas diagnozuotas trims Klaipėdos apskrities gyventojams

  Praėjusią savaitę, vasario 22–28 dienomis, Lietuvoje bendras sergamumo gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) rodiklis dar sumažėjo ir siekė 11,7 atvejo 10 tūkst. gyventojų, pranešė Nacionalinis visu...

 • „Klaipėdos baldams“ vadovaus R. Žolobaila
  „Klaipėdos baldams“ vadovaus R. Žolobaila

  Prie vienos didžiausių Lietuvoje baldų įmonės „Klaipėdos baldai“, priklausančios SBA grupei, vairo stoja didelę vadovaujamo darbo patirtį turintis Ruslanas Žolobaila, pakeisiantis iki šiol įmonei kelerius metus vadovavusį Gintaut...

  3
 • Skelbiamas konkursas Gargždų seniūno pareigoms
  Skelbiamas konkursas Gargždų seniūno pareigoms

  Klaipėdos rajono savivaldybė skelbia konkursą Gargždų seniūnijos seniūno pareigoms. ...

  1
 • Į regioną veržiasi Lenkijos uostai
  Į regioną veržiasi Lenkijos uostai

  Rytinės Baltijos jūros regione pagal šių metų sausio krovos rezultatus išlieka praėjusių metų tendencijos, bet yra ir netikėtumų. ...

  2
 • „Nuaro“ darbuotojai negyvų ruonių pajūryje neberado
  „Nuaro“ darbuotojai negyvų ruonių pajūryje neberado

  Sekmadienį pajūryje ties Olandų kepure žmonės aptiko du negyvus ruonius. Kitos dienos rytą gaišenų surinkti atvykę gyvūnų globos draugijos „Nuaras“ darbuotojai jų neberado. ...

  1
 • Robotinė chirurgija – proveržis Baltijos šalių medicinai
  Robotinė chirurgija – proveržis Baltijos šalių medicinai

  Klaipėdos universitetinėje ligoninėje robotinės chirurgijos operacijas atliekančius medikus konsultuojantis Siegeno (Vokietija) St. Marien ligoninės Bendrosios, visceralinės ir vaskulinės chirurgijos departamento vadovas profesorius Dietmaras Stephanas...

 • Klaipėdoje įrengs Vaikų dienos centrą
  Klaipėdoje įrengs Vaikų dienos centrą

  Už daugiau nei trečdalį milijono buvusius vaikų globos namus Smiltelės gatvėje ketinama pritaikyti Vaikų dienos centrui, kuriame būtų ugdomi specialiųjų poreikių turintys vaikai. Atverti duris centras turėtų baigiantis kitų metų vasarai. ...

 • Komisija: A. Velykienė pažeidė etiką
  Komisija: A. Velykienė pažeidė etiką

  Uostamiesčio Etikos komisija, gavusi Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos VTEK  nurodymą svarstyti iš naujo skundą dėl tarybos narės Alinos Velykienės viešai išsakytų frazių, priėmė priešingą sprendimą, nei bu...

  4
 • Uostamiesčio gatvėse atsivėrė įgriuvos
  Uostamiesčio gatvėse atsivėrė įgriuvos

  Po žiemos miesto gatvėse ir kiemuose veriasi duobės, kai kur atsirado net įgriuvų. Miestiečiai praneša, kad Danės gatvėje ir Taikos prospekte žioji požeminių šulinių įgriuvos. ...

  1
Daugiau straipsnių