Klaipėdos socialinės paramos centre – saviveikla?

Furijai

Furijai portretas
Tai rasykite pati projektus, vykdykite, kas draudzia? Ir dalintis nereikes :D

Furija

Furija portretas
P1zd1ndavo pinigus, rašydama nesąmoningus projektus, kuriuos kabindavo ant pazystamų asmenų, bet pinigus, aišku- “įsisavindavo” asmeniškai.

Liesyte

Liesyte portretas
Kad jos abi bff yra, kartu atostogauja, švenčia, skurlius perka, aišku ka nieko Liesytė Stankaitienei nesakys, musiet babkes kartu dalinasi

Gintarui

Gintarui portretas
Koks skirtumas, kas užsakė straipsnį, jei jame rašoma tiesa. Dirbau ten, taip, kad nebandykit aiškint, kas ir kaip...

klausimas

klausimas portretas
Kuo skiriasi meras Grubliauskas nuo šios ponios? Kaip dvyniai, ir išvaizda ir poelgiais.

Nors suzinojo klaipedieciai

 Nors suzinojo klaipedieciai portretas
Dideli atgarsi sis straipsnis sukele visuomeneje, zmones suzinojo apie sios ponios veikla , turetu valdziazmogiai sureaguoti, tik kazin, suo loja karavanas eina..bet nors susidareme nuomone aiskesne.

>

> portretas
Tai kada cioces ekskursantes-tobulantes dirba?Ar turi pareigas,darbo grafikus,uzduotis,ar pats sau virsininkas,ar ner kas veikti ,laika leisti reikia,kaz kuo uzsiimti,iki atostogu ?

rezisierius.

rezisierius. portretas
zvengiu garsiai. kaaaaip svila padai pas diana4kos ))))))

Gintaras

Gintaras portretas
Aš nesigėdiju savo vardo, nes toks ir yra. Motinos duotas. Nežinau, kas jus prajuokino ir kokie vėjai jums ausyse pučia, tačiau juokiasi tas, kuris juokiasi paskutinis. Keista, kad niekam neįdomu, Kas ir iš kokių lėšų sumokėjo 3 ar 6 tūkstančius laikraščiui už šį straipsnį? Gal 4 soc. darbuotojai susimetė iš savo algos? Nejuokinkit voverių, nes tikrasis šios akcijos režisierius ir sponsorius tyliai sėdi kamputyje ir juokiasi.

Ona

Ona portretas
Ir liesitė ir stonkaitienė .laikas keisti šias madonas.

Ne

Ne portretas
saviveikla, o tiksliau būtų SAVIVALĖ

Na ir ką , Gintarai , o gal ne Gintarai

Na ir ką , Gintarai , o gal ne Gintarai portretas
parašysiu - Rytis , o būsiu - Onutė ) Anonimas ar ne anonimas ? Aukštesnio mentaliteto , o gal komentaras konstruktyvus ? Vėjus parašei , bet nors prajuokinai )))

Gintaras

Gintaras portretas
Visiems komentatoriams. Pagaliau visuomenė sąmoningėja, ir tai yra gerai. Aukštesnio nei vidutinio intelekto žmonės jau stengiasi nerašyti ir neskaityti anoniminių komentarų, nes tai tik kelia emocijas, nėra jokio konstruktyvaus dialogo. Beviltiškas reikalas ir betikslis oro virpinimas. Tegul tie, kurie užsakė šį straipsnį, patys ir murkdosi tame niekiniame šūde, kurį patys ir užmaišė.

Jonas

Jonas portretas
Taigi.Galėsime rinkti į merus tokią veiklią ponią.

T

T portretas
20 metų kėdžių nepaleidžia, ten visai stogas jiems išvažiavo .

Uk

Uk portretas
Gyvenu UK, čia socialiniai darbuotojai irgi kelią kvalifikaciją, dalyvauja mokymuose, vykdo projektus. Skirtumas tik tas, kad už juos darbdavys sumoka. Šiuo atveju darbdavys neturi lėšų, todėl siūlo jei kas nori tobulintis, prisidėti savomis lėšomis. Jei gerai suprantu sudaromos sąlygos ir prievartos nėra.

Dirbusi

Dirbusi portretas
Ten turbūt ir sienos turėtú ká papasakot, bet ir jos šitos bijo...

Selas

Selas portretas
Žmonėms ir moterims (ypač), dirbant valstybes islaikomoje irstvoje, turėtų buti nuobaudos už virsvorius(pvz mažesnė alga kad mažiau estų) arba už baldus su spec reikalavimais turėtų už juos patys dasimoketi už viską kas yra virš normos...

A.

A. portretas
Pagaliau išdrįso parašyti tiesą ką dauguma dirbančių toje srityje seniai žinojo apie įsteigtą vadovės biudžetinį "UAB", kuriame ji daro ką nori ir kaip suprantu dar ilgai darys.

jozas

jozas portretas
stt kur ziuri??? ar cia ta pati shaika leika?

Kriminalinė grauduma

Kriminalinė grauduma portretas
Net esamų komentarų "patinka"/"nepatinka" ("like"/"dislike") skaičius keičiasi :))) Argi kada gali būti kurioje nors instancijoje teisybė? Varnas varnui akies nekerta. Tai tiek.

AČIŪ

AČIŪ portretas
Dėkui, žurnalistams,iškapstykit dar daugiau nes yra ko.

siaubas kas darosi!!!!

siaubas kas darosi!!!! portretas
kas jums yra zmones????? isvalykit miesta nuo tu numenklaturiniu storu parshu valdzioje! KETVIRTI AMZIAUS POSTOSE SAVO SEDI!!!! LAUK!!!! GEDA!!!!! ARreikia kaip Ukrainoje liustracijas dwryti per siuksliu konteinerius???

Tokias įstaigas ir jų vadovus

Tokias įstaigas ir jų vadovus portretas
KONTROLIUOJA miesto valdininkai ir meras . Vyriausybė tik pinigus skiria . Gaila , kad vietiniai ,,savų,, nekedena , nemato , negirdi ir nenori , o tada per 20 m ,,užauga,, tokie liberalūs bebrai ) Bebaimiai biudžetininkai .Aš todėl ir balsavau prie merą Grubliauską , nes nebenoriu matyti tokių ,,pasitobulinusių ,, . Miestui reikėjo ,,šviežios ,, galvos ir naujo biudžetinių ,, prižiūrėtojo ,, .

Anonimas

Anonimas portretas
Uzsisedejusius reiktu vyti lauk.

Ponia

Ponia portretas
pasižymi cinizmu ir nedraugiškumu. Teko susidurti. Galėjo padėti, užtarti dėl paramos edukaciniam projektui ale-bet-tačiau-kadangi priklausome ,,nestoguojamų" nv.organizacijoms tai net piršto nepajudino. Visada žiūri tik sau.

...

 ... portretas
Tai kaip ta Lietuva gali atsigauti,kada kiekvienas valdininkelis sitaip mėto ir nesugeba pinigus panaudoti svarbiems reikalams? Graudu,nes jie daro ka nori ir niekas nekontroliuoja ,otu kontrolieriu tiek priveista,kad net bloga darosi.Taip ir metomi tie musu sumoketi pinigai, tai kam bekelti mokescius jei tie pinigai bus vistiek issvaistyti valdininku.

Sigitas

Sigitas portretas
Tiesiog įdomu t.y. tai gal tokios aplamai gajos "Blusų turgelių" tradicijos ir tarp esančiu Klaipėdos miesto gyventojų tarnautojų tarpo ?

O kas

O kas portretas
jai - kaip nuo žąsies vanduo. Tik turėdama stiprų "užnugarį" taip leidžia sau elgtis. Visi pavaldiniai jos bijo lyg tai būtų jos privati įmonė ir ji gali atleisti iš darbo bet ką, bet kada ir už bet ką.

Reikėtų visiems

Reikėtų visiems portretas
rengti ekskursijas į šios ponios kontorą-karalystę.Tikrai įdomu kai įstaiga sausakimšai prikimšta sėdinčių tetų. Kas du metrai - stalas su darbuotoja.:D)

LKL

LKL portretas
Jooo... geriau jau būtų be nuotraukos,o tai iš karto matyti kur nueina sicialinė parama.

Tai Klaipedietei

Tai Klaipedietei portretas
Klaipediete, ar pilname prote, teigdama apie tobulinimosi kursus po uzsienius? Atsirado mat didziosios specialistes, geda net skaityti. O vazineja tai ne eilines , kurios uzdirba kitoms duona, o tikriausiai jos aplinkines, gal drauges. Galetu paviesinti visa saraseli, tai matytume pareigas drauguziu.Kodel sedi , kaip matome nuotraukoje -visa darbini amzeli vienoje kedeje? Nieko nemoka, netobuleja kitoje srityje, kazkas negerai, privalo buti tokiu pareigu rotacija.

Klaipediete

Klaipediete portretas
Esu Klaipėdietė, daug metų gyvenu ir atrodo tiek visko jau esu mačiusi per šį gyvenimą. Ir vistiek negaliu atsistebėti, kai patys žurnalistai tikriausiai po savo straipsniais parašytais komentuoja ("klaipedietei ?ar Dianai"). Ir dar purva pila. O kas per komentarai ir patyčios apie išvaizdas, kilogramus. Nu tikrai gėda skaityt, ne tik tokį neprofesionalų straipsnį, bet ir pykčio pritvinkusius komentarus. Liūdna darosi.

Raisa

Raisa portretas
Tikrai, gėda žurnalistei. Matyt tikrai neturi apie ką rašyti, kad net A. A. Jūratę Karnilienę į straipsnius kelia. Moteris senai mirusi. Žurnalistai irgi prisidėjo prie jos išėjimo. Tai dabar kažkä kitą rrikia uzsipulti.

klaipėdietei, o gal Dianai?

klaipėdietei, o gal Dianai? portretas
protingiausia dabar būtų sėdėti ir tylėti, o gal pasiseks ir niekas nepastebės, kiek prisikakojai per tuos 20 metų.

Linai ,

Linai , portretas
galite paieškoti geriau apmokamo darbo ) . Ko taip ,, vargstate ,, biudžetiniai ? Tobulėti reikia , apsimokėk ir tobulėk , kodėl mokesčių mokėtojai turi ,,tobulėjimus ,, apmokėti ? Kur garantija , kad pasitabulinusi atidirbsi Lietuvos piliečiams , o ne kokių Vokietijų ar Norvegijų , Airijų ? Susimoki ir gali važiuoti į kokią nori ekskursiją ) Gaila kada imama nebeskirti privačios ir valstybės išlaikomos ,, kišenės ,, ir atsiranda norai , tuos kurie tokius išlaiko , ima stebinti ir nervinti .

Konteineris

Konteineris portretas
Joooooo, cia tai joooooooo, Tikra soc. parama....

Klaipediete

Klaipediete portretas
Kadangi straipsnio autorei matomai nepatiko kritika apie josios pačios žurnaliūgės "erudiciją", tai komentarą kartoju. Gal žurnalistė prieš rašydama straipsnį galėtų susipazinti su valymo paslaugų protokolu ir kaip jos yra reikiamos. Sunku patiketi, kad žurnalistų kontoros yra nevalomos ir jie ten sėdi apsikuitę. Labai liūdna stebėti tokį žurnalistės rašymo stilių, kai iš nieko yra "pučiamas" kriminalinis burbulas. Ar tik nėra taip, jog iš tikro nėra ką rašyti. O darbuotojų skundai man kaip aktuviai bendruomenes nariai, mazu maziausiai skamba, kaip tingejimas tobulintis ir profesionaliai teikti paslaugas. Taip yra, tokia jau karti tiesa, kad savivaldybė mokymams neskiria lesu. O panelei žurnalistei taip pat rekomenduočiau sudalyvauti papildomuose mokymuose ir kelti kvalifikaciją, nes akivaizdu, kad tobuleti yra kur, o nesistebėti, jog kai kurios įstaigos netingi tobulintis is savo lėšų. Tikrai matyti, kad straipsnis uzsakytas piktų ur neprofesionalių kenkėjų. Geros dienos!

Lina

Lina portretas
To Kodėl maži atlyginimai ? Cia atlyginimai ant popieriaus. Atimkit mokescius

Lina

Lina portretas
Seminarai, mokymai - jie turetu buti, ekskursijos irgi geras dalykas, kur cia nusikaltimas? Is tuscio i kiaura, nezino prie ko prisikibti.

Kodėl maži atlyginimai ?

Kodėl maži atlyginimai ? portretas
Nemanau . Atlyginimas nuo 2018 sausio iki PADVIGUBĖJO nuo 415 iki 838 . Taigi, nustokite biudžetiniai , aimanuoti .

Pirštas

Pirštas portretas
Pažiūrėjau, pažiūrėjau, ogi paršavedė sėdi. LOL...

Hahaha

Hahaha portretas
Pagal tos figūra nuotraukoje ,matosi kokius kursus ji laiko,pagal veidą ji aferiste ir vagis

Patikslinu , patikrinau

Patikslinu , patikrinau portretas
Grubliausko sąrašą ,sumaišiau Steponkienę su Stankaitiene . Bet abu daug metų priklausė vienam liberalių rateliui ir šiaip mano nuomone , biudžetinių vadovams PRIVALOMA rotacija , kad nepamirštų ,, kas juos maitina ,, - t.y. mes visi . Kas tikrina tų seminarų naudingumą ?

Kada baigsis partiniai

Kada baigsis partiniai portretas
siautėjimai ? Ponia liberalė , meras dabar liberalus ? ) Ar ne su tuo pačiu ,,komitetu ,, kandidatavo į miesto tarybą ir Stankaitienė ? Kaip meras gali vertinti priklausančią ,,artimųjų ,, ratui ? Pinigų, kaip pasirodo ,ši vyriausybė skiria ,,maišus,, , algos augo dvigubai , o vadovai vos spėja ,, tobulintis ,, ? Nykuma kada matau tokias ,, bebaimes ,, po 20 metų užsisėdėjusias , keičiasi tik kėdžių kaina ? ))) Pabandykite grąsinti protestais po tokių švaistymų . Manau panaši situacija ir su pedagogais , vyriausybė vėl skyrė pinigų ALGOMS ir viskas priklausys nuo direktorių .

Efa

Efa portretas
Turi buti konkursai kas 3-5 metai tada neuzsisedetu o dirbtu ,kokie tobulinimo kursai ,koks pinigu svaistymas ........po tokiu kursu jau tokie tobuli tampa kad nesupranta ar valdiska imone ,ar nuosava .....

Tą portretas
Konferenciją gi organizuoja nepripažinti Lietuvoje religiniai tikėjimai, prie ko čia valstybės finansuojamą tarnybą. Ten kas trečias žodis aie tai. Tai ponia jų adeptė ?

Ona

Ona portretas
Dar viena pinigų taškytoja.Sėdi dešimtmečiais prie lovio apsirijusi.

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
Seimunu yra sedinciu po 30 m., o ko siai nesedeti 20 meteliu. Iki ko dasigyvenome.....straipsnis puikus, gerai, kad yra zurnalistu, nebijanciu tokia tema gvildenti, pagarba!

GALĖTŲ

GALĖTŲ portretas
ir kukliau tvarkytis ...Tuo LABIAU ,kad socialinių darbuotojų atlyginimai vargani,o dar iš tų pačių reikia mokėti ir mokėti.KUR TIK NĖRA tų ,,karaliukų " ?!

Renata

Renata portretas
Nieko čia nusikalstamo neįžvelgiame.Kvalifikacijai kelti tikrai labai mažai lėšų skiriama.Seminarai, ypač tie ,kurie tikrai verti dėmesio-labai brangūs ir tos metams, skirtos vienam žmogui sumos,-neužtenka.Tokiu atveju pačiam žmogui tenka prisidėti arba tiesiog nedalyvauti.Nes pasirodo draudžiama dalyvauti seminaruose,jeigu jie vyksta kokioje kaimyninėje šalyje.Skaitai tokius straipsnius ir akivaizdu,kad viskas taip riebiai pagražinta. Kas čia nusikalstamo,jeigu žmonės perka kompiuterinę įrangą, ar kabinetines kėdes Juk visa tai reikalinga .Ar reiktų vėl visiems sėsti prie medinių skaitytuvų.

Klp

Klp portretas
Jo foto tai kiaule normali prie stalo, vientisa masė.

Biurokratija

Biurokratija portretas
Jo matosi kaip dirba, kad net 120 kg svorio priaugo po komandiruotes bevazinedama. Kai nera rotacijos daro ka nori.

Šiaip

Šiaip portretas
Koks storas pinigų medis, gerai tręšti reikia.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių