Pažinčių renginiai jau ir Klaipėdoje

  • Teksto dydis:

Užsienyje, ypač JAV, populiarūs greitųjų pasimatymų (angl. speed dating) renginiai jau kelerius metus organizuojami ir Lietuvoje. Sėkmingai penktus metus Vilniuje ir Kaune gyvuojantis greitųjų pasimatymų pažinčių projektas “SPEEDDATING” nuo šio rudens pradedamas ir Klaipėdoje.

Greitieji pasimatymai — modernus pažinčių renginys. Tai galimybė ne tik sutikti savo antrąją pusę, bet ir užmegzti naujų pažinčių, išbandyti kažką naujo ir tiesiog gerai praleisti laiką. Greitųjų pasimatymų renginyje dalyvauja vienodas panašaus amžiaus moterų ir vyrų skaičius.

Priklausomai nuo dalyvių amžiaus, dalyvauja nuo 10 iki 15 porų. Su vienu dalyviu bendraujama 4 minutes, o suskambėjus signalui einama prie kito. Specialiose kortelėse dalyviai žymi ar norėtų su naujai sutiktu žmogumi susitikti dar kartą. "Taip" reiškia, jog pažintis buvo maloni ir norėtųsi ją pratęsti. Organizatoriai suveda rezultatus ir jau kitą dieną dalyviai, vienas kitam pasakiusieji “Taip”, gauna
vienas kito kontaktus.

Pasak organizatorių, projekto pradžioje teko susidurti su stereotipu, jog į tokius renginius vaikšto visiškai beviltiški, neišvaizdūs žmonės, nesugebantys sau antrosios pusės susirasti įprastose pažinčių vietose (universitete, darbe, klube, bare, viešajame transporte ir pan.). Tačiau bene iš visų su tokiu išankstiniu nusistatymu atėjusių dalyvių po renginio teko išgirsti “nesitikėjau, kad bus taip gerai”.
Smagu laužyti stereotipus. Dar smagiau iš buvusių dalyvių gauti laiškus, kuriuose jie džiaugiasi būsimomis vestuvėmis.

„Per šiuos metus patys susipažinome su daug įdomių, novatoriškų, aktyvių žmonių. Net neabejojame, jog tokių yra ir uostamiestyje, todėl nuo šiol renginius pradedame ir Klaipėdoje“, - teigia projekto organizatoriai.

Tiems, kas apie greituosius pasimatymus išgirdo pirmą kartą, kviečiame vadovautis liaudies išmintimi “Geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti“.

Visą informaciją apie renginius rasite www.speeddating.lt.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių