A. Petrošius neatsisako idėjos atidaryti visą parą veikiančią biblioteką

Grįžti į straipsnį

konsglušas

konsglušas portretas
Rimtesnių problemų nebėra Klaipėdoje?

Logika

Logika portretas
Ar pritrūko kam dienos laiko nueiti iki bibliotekos ? Jeigu miestas neturi blaivyklos, dieną veikiančių benamių prieglaudų , tai dar nereiškia , kad tuo privalo užsiimti kultūros įstaiga. Įsivaizduojate moksleivį naktį bibliotekoje ? Ką jam ten veikti ? Gal savo vaiką išvarys 1 val . nakties daryti pamokas bibliotekoje. Visada gali ateiti ir pasiimti knygą dienos metu . Kompiuterius dabar jau visi turi namuose. Studentas viešojoje bibliotekoje - retenybė . Taip ir norisi paklausti šio kosmonauto , kada pats paskutinį kartą buvo bibliotekoje ( be rinkiminės agitacijos). Ačiū Dievui , kad klaipėdiečiams užteko sveiko proto tokio fantazuotojo , atitrūkusio nuo žemės , neišrinkti į merus.

O

O portretas
Jau geriau nuo visa para veikiancios vaistines pradetu. Bet mes jau laukiame pasivažinejimu šaudikliniais traukinukais giruliu miške nuo vaitkaus.

na

na portretas
gerai kad tokio neisrinkom i merus,o tai ta biblioteka bus auksine,kaip kupcinsko tualetas kaune.ir kokiu nesamoniu tie konservai prisigalvoja.

klp

klp portretas
Nebūsiu "nihilistas" bet Simonaitytės biblioteka veikianti visą parą, pliažas Vilniaus centre, armonautės kosmoso užkariavimo planai........ Kažkas visa tai sieja. Kas ? Buvo sakoma, kad to reikia žmonėms. Ar tikrai ? Vieną žinau tiksliai - bomžiukai plūstels į biblioteką (šviestis?). Negi valdžioje nebėra protingų ir subrendusių, kad paprotintų tuos vaikus ?

Nupušėjimui

Nupušėjimui portretas
nebūkit nixilistas ir nerūšiuokit žmones pagal ,,ne tą" partiją. Gerai kad jaunas žmogus žino ko reikėtų miestiečiams. Taip turi būti - ne tuščiais oriniais gigantoprojektais užsiiminėti ar valkioti tuos pačius lozunginius pareiškimus, o kad ir truputį, bet šį - tą mėgint padaryt. P.S. Jei bibliotekininkei bus mokami ,,riebūs "viršvalandžiai ar pvz, bus priimtos budinčiosios, tai ką, ar blogai? Ypač prieš sesijas ar įskaitas

operacija y 3 val nakties

operacija y 3 val nakties portretas
ar nepasakysite kaip rasti biblioteka

Nupušėjimas

Nupušėjimas portretas
Kaip konservatoriai elgiasi su kultūra> Kaip dergiama tauta išstumiama Valstybinė kalba, šis svirplių augintojas siūlo ... naktines bibliotekas? Narkotikų, klubų nebeužtenka, jis savo rinkėjus pamalonins naktine biblioteka... O kas dirbs? Konservatoriai, ar apsinešę narkotikais Laisvės partijos nariai?

jis

jis portretas
na jei elgetai sušilti su knyga- gerai. Jei rimtai, šiaip sau idėja, bus fiasko.

pasaulis margas

pasaulis margas portretas
Naktis yra skirta miegui, o ne darbui bibliotekoje. Petrošiui barzda auga, o galvelė keistai dirba.

Visą parą nereikia

Visą parą nereikia portretas
bet pripažinkime kad iki 18 ar 19 val dirbančių bibliotekų laikas kelia juoką ( pasidarė gudručiai patogumus..:D) Turėtų būt kaip anksčiau - iki 22 val. Dabartinis darbo laikas labai blogai studentams..
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių