Piktybiniams šiukšlintojams – baudos be pasigailėjimo

Grįžti į straipsnį

Daugiabučio gyventojas.

Daugiabučio gyventojas. portretas
Nedelsiant turi būti sumontuotos stebėjimo kameros, nes nėra jokių kitų būdų tuos šiukšlintojus suvaldyti. Atveža nakties metu stambagabaričius, statybines atliekas ir palieka prie konteinerių. Tai daro daugiausia nuosavų namų gyventojai ir tie gyventojai, kurie remontuoja savo butus.

Gyventojai

Gyventojai portretas
užtai ir neša kad negalima tuojaupat nunešt prie konteineriu o reik pinigą mokėt kad nuvežtu iki stambiagabaritiniu vietos už kokiu 5km.Pasidedi laikinai ir tep nusitesia. To 20Eu(mažiau nerasi) niekap laisvų neatsiranda.

Gyventoja

Gyventoja portretas
O šiukšlintojai daugiabučių r0sių bendrose patalpose yra nebaudžiami. Bijodami atsakomybės už šiukšlinimą prie konteinerių, neša savo senus daiktus į rūsio bendras patalpas. O gal namų valda vieną dieną sugalvos patikrinti ir organizuos šiukšlių išvežimą. Tada mokės visi namo gyventojai.Taip bus išspręsta problema, o šiukšlintojai ir toliau šiukšlins. Kas atsakingas už tvarką rūsių bendrose patalpose.

Šiukšles

Šiukšles portretas
tvarko tie kurie tą paslaugą teikia. Ir jeigu konteieriai perpildyti tai čia būtent Tvarkytojų gaunančių už tai pinigus, reikalas. Kokie gudrūs valdžiukai kurie visada stoja į paslaugų teikėjo pusę - kad išmušt iš gyventojų papildomus pinigus prigalvoja visokių begėdiškų baudų. Bauskit RACus o ne mokesčių mokėtojus

Šiukšlių šalies gyventojų rūpesčiai

Šiukšlių šalies gyventojų rūpesčiai portretas
kaip pagaut tuos kurie meta šiukšles ne į savo konteinerius ir tuos kurie vietoje to kad išvežtų šiukšles į miškus ar užmiesčio griovius, deda prie perpildytų kinteinerių:D) Jums galvoje viskas gerai?

Ita

Ita portretas
Ryskiai mazai konteineriu ,todel kai netelpa ir deda salia ......ir svaros apie juos truksta ,nes labai retai sluojama .....

V

V portretas
Kaune irgi betvarke .jeigu netoli daugiabuciu yra nuosavu namu kvartalai tai spekit kur jie deda siuksles.dazniau siuksles vezkit is nuosavu namu , nepriklausomai nuo ju kiekio , tuomet situacija pasikeis .ir dar nors karta i menesi galetu suronkti didesniu gabaritu siuksles.lai vadybininkai pasuka galvas kaip geriau padaryti o ne tik ateitu algos pasiimti

Tai

Tai portretas
Sudarykite sąlygas palikti tokio pobūdžio šiukšles! Jei žmogus neturi auto, su kuo jam nuvežti tą suskilusią kriauklę?Su troleibusu?Už bet kokį kitą vežimą reikia mokėti, atsiprašau,bet už šiukšlių tvarkymą mes irgi mokam.Kas draudžia kartą į mėnesį konkrečią dieną leisti palikti tokias atliekas prie konteinerių.Susirinksite. Eglutes su traktorium ir priekaba juk sugeba išvežti.

S.S.S.

S.S.S. portretas
baudos gerai, bet tai kai jos skiriamos piktybiškiems šiukšlintojams. Jeigu tarkim aš atnešu per pora kiemų šiukšles išmesti ir konteineriai pilni tai pagal atliekų tvarkytojus aš turiu šiukšles nešti atgal ir nuvežti į atliekų aikšteles. O jeigu tas asmuo pensininkas ir neturi transporto. Gal siūlo su maršrutiniu vežti šiukšles? O gal geriau atliekų tvarkytojai peržiūri savo grafikus ir tuština konteinerius pagal poreikį, o ne pagal savo nustatytus kvailus grafikus. Jei kurioje vietoje konteineriai prisipildo greičiau tai ir atitinkamai pakoreguoti grafikus manyčiau.

Nerijus

Nerijus portretas
Gerai, baudos šiukšlintojams, o kas bus tiems kurie iš rajonų ar iš sodų ryte važiuodami į darbus šiukšles atveža į Klaipėdos daugiabučių konteinerius taip juos perpildydami, kad tų namų gyventojams nebelieka vietos. Gal KRATC galėtų tai pakomemtuoti? Ties Liubeko 15 namo kiemu yra konteineriai skirti trims namams, kaip ir turėtų užtekti vietos šiukslėms ir išvežimo grafikas pakankamai dažnas, tačiau spėkite per kiek laiko užsipildo 4 konteineriai po šiukšlių išvežimo. Atsakymas: per pusdienį. Pasikartosiu, nes važiuodami ne miesto gyventojai veža šiukšles į miesto daugiabučių konteinerius. Tokiu būdu aplink konteinerius susidaro kalnas šiukšlių kurias papildomai dar išdrasko paukšiai. Tad vaizdelis tikrai ne koks. KRATC, gal yra kokie sprendimo būdai?

Burliokas

 Burliokas portretas
Nežinau kaip del muilo, bet atvyke darbo i Klaipėda Mužykai (Lietuvos) sveikindavosi su veidrodžiu- Sveiks pone. Ir tai faktas. O nevalos tautybes neturi. Ju yra ka lietuviu ka rusakalbiu ka suaugusiu ka vaiku.

Burliokai pabudo…

Burliokai pabudo… portretas
Eik tu komuniagiskas parse bojarysnyko pirkti. Ar ne Lietuvoje tavo okupantas senelis pirma karta muila pamate? Pasaulio siuksles-kacapai dar ims Lietuvius juodinti… :)))

Anonimas

Anonimas portretas
Ar lietuvis, ar kiaulė- jokio skirtumo. Gal tik kiaulė švaresnė.....

>smagu

>smagu portretas
kacapo gabale, gal nusipirk bilieta ir ciuozk i savo proteviu siukslyna!

Visai pakvaiso

Visai pakvaiso portretas
Siuksliu surinkimo firmos nori is zmoniu lupti nepakeliamus mokescius ir nieko nedaryti?!

Smagu

Smagu portretas
Šiukslinti Lietuvoj.Kaip sako siuksle siuksle traukia
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių