Po balkonais Klaipėdoje – kačių prieglauda

Lina

Lina portretas
Meskit ta jefimova .ji gyvunu nekenteja.gal ir savo vaiku nemyli.

Inga

Inga portretas
Statomi senelių globos namai, vaikų dienos centrai... Kodėl niekas neorganizuoja projekto su tikslu pastatyti modernius gyvūnų prieglaudos namus? Verslas, savivaldybė bei ES parama. O gyvūnų globėjų asociacijos esant infrastruktūrai galėtų dirbti humanišką darbą. Gelbėti gyvūnus, atlikti kastracijos sterilizacijos programą PSP (pagauk sterilizuok paleisk) ir problema būtų išspręsta. Taip pat nuo darželio turi būti ugdoma visuomenė, su meile ir didžiausia atsakomybe gyvūnams. Deja mūsų valstybė dar šarikovų lygio....

efimovai patinkaiurkės

efimovai patinkaiurkės portretas
Žmonių atvežtas sugautas ir jau negyvas erkes ištyrusi Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) Parazitologijos specialistė Daiva Veitienė priduria, kad panašių erkučių gausu žiurkių ar pelių guoliuose. Kitaip – tai uždarų patalpų erkė. O ne toji, kurią esame įpratę parsinešti iš miško. „Šitos erkės yra hematofagai. Jos maitinasi krauju. Ir jeigu yra maitintojas žiurkė arba paukštis, tai jos maitinasi jo krauju. Po to eina į lizdelį, savo tą paukščio, ir deda kiaušinėlius. Jeigu paukščiai išskrido ir lizdelis liko tuščias, tada tos erkės ieško kraujo kitur ir jos jau gali kąsti bet ką. Pasitaikė žmogus – kanda žmogų“, – pasakojo NVSPL parazitologijos specialistė Daiva Veitienė.

efimovai patinka erkės

efimovai patinka erkės portretas
Šios erkės platina ne vieną virusinę ar bakterinę ligą. Tuliaremiją, kuri gali sukelti plaučių ar galvos uždegimą. Taip pat koksaki virusą, kuris pasireiškia karščiavimu, galvos skausmu, pykinimu

efimovai geriau žiurkės ir erkės

efimovai geriau žiurkės ir erkės portretas
........../........ve.lt/naujienos/klaipeda1/klaipeda/klaipedieciu-daugiabutyje-isplito-lizdines-erkes-1693461/

sudegsi pragare

 sudegsi pragare portretas
tai taikos 55 tavo vaikai mirs nuo ve-io . 7 kartos mkes už tavo nuodemes. O paskui skusis o kodel mano vaikas taip serga? Tai todel kad tu taip galvoji. Laba kvaila ji galvoji nesumokesi. Sumokesi dvigubai už viska ka darai ir ka galvoji

Taikos 55

Taikos 55 portretas
Tiesa neliko ir sunu,ir isvietes pasibaige

Taikos 55

Taikos 55 portretas
Pas mus isnuodijo ir kiemas svarus.Tarp kitko ir ir ziurkes,eda nuodus....

kaip laikraštis gali kurstyti neapykanta gyvunams?

kaip laikraštis gali kurstyti neapykanta gyvunams? portretas
Manau EFIMOVA ir straipsnio autorė padugniu lygio Skaitaiu ir negaliu patiketi kokia pagugnė žiema išmeta dežutės ir neduoda maisto gyvunams. Tokia autorė ir Efimova galimai ir išmetė gyvūnus. Ačiū kas rupynasi jais . Pagarba jiems

nika

nika portretas
Bet ka daryti su balandziais ,kurie gyvena ant stogu,pavyzdziui pro Naikupes12 namo saligatvi tiek pridergta balandzio meslo,net pykina sirdi praeinant,ir baisu kad ant galvos koks blynas neuzkristu,tiek balandziu nei vienais metais nesu pastebejusi,jie tai tikrai ligu nesiotojai!

gėda laikraščiui spausdint tokius str.

gėda laikraščiui spausdint tokius str. portretas
ne naujiena, kad Lietuva oficialiai pripažinta ne-empatiškiausia šalimi pasaulyje. Štai kur didžiulė problema ir didžiulė gėda. Net karo alinamoje Ukrainoje laikraščiai vis ragina per šalčius pasirūpinti beglobiais katinais, o čia.....Baisu daros gyvent tarp tokių gyvos gamtos nekentėjų. Net Vilniuje kur kas geriau rūpinamasi benamiais katinėliais.

ir dar

ir dar portretas
ir dar: dabar galėsime skęsti žiurkėse. Vienas miestas jau buvo sugaudęs katinus. Siaubas , kokio žiurkių antplūdžio sulaukė.

trūksta žodžių

trūksta žodžių portretas
Panašu, jog šis straipsnis su propaganda, nukreipta prieš katinėlių gelbėjimą, atrišo rankas katinų nekentėjams. Pasirodžius straipsniui dingo visi (du ar trys) mūsų privačių namų gatvelės katinėliai. Tarp jų ir mano gražuolis, prižiūrėtas Rainis. Vienas čia gyvenantis katinų nekentėjas jau seniai yra praitaręs, kad paims kada tuos katinus į maišą ir nuveš į mišką. Vis nedrįso. O štai po straipsnio , ko gero, ėmės veiksmų. "Ačiū" laikraščiui.

maxima

maxima portretas
Kažkaip visi moka tik piktintis...iš kur gyvūnai gatvėje atsiranda nepagalvoja?...dėka tokių pačių"piliečių"....reikia šalinti priežastis,o ne skundus rašinėti-gyvūnai nekalti,kad juos kažkas išmetė.O ar pensininkei vaikščioti po savivaldybės koridorius leidimų prašinėti?....

Indre

Indre portretas
Pabaisa tu, o ne zmogus.... Lai atsisuka i tave pacia visa sita nepykanta silpnesniems..... Lik be namu ir be maisto ir be aplinkiniu pagalbos sunkiais momentais !!!!!

nugi nugi

nugi nugi portretas
o is kur jos atsirado?! NES ZMOGUS ISMETE I GATVE! tik zmogus KALTAS. O DABAR AISKINA, KAD JIEMS PO BALKONAIS NE VIETA? kur priezastis???? zmoguje, kuris tyciojasi is gyvunu, tiek tas kas paverte ji benamiu, tiek tas kuris neleidzia jiems egzistuoti ir niekina, kalti del tokiu situaciju. o sulaukejusiu kaciu daugeja, nes niekas nekastruoja ir nesirupina kaip priklauso. prisiimkit atsakomybe pagaliau!!!

uz gyvunus

uz gyvunus portretas
trugdo gyvunai? geriau surinkite aukas is gyventoju, sterilizuokite, tvarkykite gyvuneliu popiliacija. o bambeti ir apdergti gero norincius zmones visada atsiras drasuoliu kaip si "pirmininke". Lauk ja is pareigu. Ziurkems atiduokit.

M

M portretas
Tikiuosi, kad kaimynai protingi zmones ir isrinks kita pirmininke. Kazkokia neisprususia moteriske isrinkot.

jefimomai

 jefimomai portretas
Tai kas tie globos namai nuaras? Tavo žiniai nuaras-karantinavimo ir kontrolės įstaiga.

Efimova o kodėl nuo taves silkemis smirda?

Efimova o kodėl nuo taves silkemis smirda? portretas
Gal nepasiplauni???? Katinai kiaušius iki blzgesio išplauna.S varuoliai

To o man

To o man portretas
Man taip pat daug kas nepatinka. Bet gyvenu. Yoac girtuokliai aplink myzantys. Pro kaimynu nama praeit nuo smarves neimanoma. Kazkoks kiauras jusu balkonas. Pas mane kazkodel neina.

Gerb. Jefimova

Gerb. Jefimova portretas
Apie kokius globos namus kliedit ( sorry). Kodel zmogus , kuris uzima pacias zemiausias pareigeles pasidaro baisiai "rastingas " ir pradeda cituot istatymus. Kas susidure su gyvunu globa puikiausiai juos zinome. Kad taptume pavyzdziu ne kovot su vejo malunais , gerbiamoji , reikia , o problema sprest civilizuotai. O kad esat negailestinga , irodo jusu kova su silpnesniais vidurziemy , kada jiems ir taip blogai. As nesu pirmininke , bet mano kieme Vilniuje tvarka. Vienos beprotes "kovotojos uz tvarka " ( su gyvunais) deka kaciu prisidaugino. Nes vietoj to, kad sprest civilizuotai , kates pabego nespejus pagaut sterilizacijoms ir grizo su kruva vaiku. Bus ir jums taip. Dabar kai bobse sutramdyta , kates visos sterilizuotos , priziurimos ir svarios. Ir naujj i teritorija neisileidzia. Ir nesiveisia. Ir su babcem del tvarkos pakalbeta. Geranoriskai ir draugiskai. Jokiu atlieku jau seniai nesivolioja. O tie , kas meta is namu , visai kita problema. Neplakit visko i kruva.

o man

o man portretas
nepatinka ,kad katinai seruami kieme ,gyvenu 1-me aukste ,tai katinai pastoviai balkone miega ,man tai yra nemalonu ir ka reik daryti?

A

A portretas
Visa vaikyste buvo kiemuose kaciu,niekas tuo metu nekeldavo skandalu del beglobiu,o mes vaikai zaisdavome su jais,maitindavome ir niekuo neuzdikresdavome..o dabar tik gatveje kas pamato lape,ezi ar net balandi-verkia,kad ligos puola.daugiau negu juokinga.. kas svarbiausia, dauguma kaimynu sitoje vietoje nemato problemos, tas namas turi bedu del vilkinamos renovacijos,kaimynai piktinasi del pelyjanciu sienu..geda pirmininkei turetu buti..

Anonimas

Anonimas portretas
Nu ir parazite esi, Jefimova. Linkiu kad ziurkes tave suestu, dvasna tu.

autorę ir Evimova palaiko bomžais platinamas lygas

autorę ir Evimova palaiko bomžais platinamas lygas portretas
Autorę ir Efimova AR jus debiles??????? ar nesuprantot kad vaikai apsikrečia tubčrkulioze nuo bomžu. O galimai nuo tokiu kaip Evimova Autoręč pavaikčiok po riporta kiek vaiku susirgo nes tokios kaip tu manome paemiai kyši už straipsni iš Efimovs . O tikros problemos sllepi . Kaip mes sergam nuo bomžu

A.Jefimova

A.Jefimova portretas
Gyvūnų šeimininkai privalo tinkamai prižiūrėti savo augintinius, rūpintis jais taip, kaip tą nustato Gyvūnų globos, laikymo ir naudojimo įstatymas, Gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymas. Jei jau atsitinka taip, kad gyvūnai tyčia išmetami į lauką, tai už tokį neatsakingą elgesį žmonės turi būti griežčiau baudžiami. Tais atvejais, kuomet naminiai gyvūnai atsiduria lauke (pabėga, pasimeta, netenka globėjų dėl jų mirties, išmetami ir kt.), jie neturi būti paliekami gyventi lauke, o turi būti perduodami gyvūnų globos namams, turintiems Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos išduotą leidimą verstis gyvūnų globos veikla. Gyvūnų globos namų paskirtis, kad be šeimininkų likę gyvūnai būtų tinkamai pamaitinti, pagirdyti, apžiūrimi veterinaro, paskiepyti, ir tt. Meilė gyvūnams, išreiškiama šėrimu neleistinoje vietoje, neturi trukdyti kitų žmonių norui gyventi tvarkingoje aplinkoje. Žmonės turi išmokti gyvūnų laikymo/priežiūros kultūros, kad kitoms valstybėms būtume pavyzdys.

Ir dar

Ir dar portretas
Korespondentei Eglei Jureviciutei taip pat neprosal butu trupuciuko ziniu ir nesaliskumo.

Nejuokinkit

Nejuokinkit portretas
Tokias Jefimovas mest is pirmininkiu reikia. Nes nesupranta "bedos " esmes. Pirma. Pasiskaityt apie platinamas ligas ( laisvalaikiu ). Peliu , ziurkiu ir bomzu. Antra. Kaciu neisvesi, naujos pacios ateina. Tai gal reikia pasirupint sterilizacija , tvarkingais nameliais ir tada jos nebeileis i teritorija nauju. Ir problemos nebus. O vaiku aiksteles. Gal dar smelio deze Jefimovos kieme neuzdengta? Tai tuo labiau vyt tokia pirmininke. Betvarke daro ne gyvunai , o zmones. Ir pabaigai. Tamsuma. Visiska.

Kasytė

Kasytė portretas
Kaip jie nesupranta, isveza vienus, ateina kiti, net prisijaukinti nereikia. Ir apie kokias ligas sneka? Pasiutlige gal? Tai tegul nejuokina. Gal jai geriau su pelemis ir ziurkemis gyventi? Nes tos be kaciu dauginasi sviesos greiciu, to tam kiemui ir linkiu. Vienintele iseitis sterilizuoti, ir paleisti ten pat, irengti tvarkingus kaciu namelius ir problema bus isspresta. Tai pasiteisina 100 proc.

Is 7 auksto

Is 7 auksto portretas
Jefimoma is 7 auksto esu tavo kaimynas .nu negraziai tu darai.nekenti gyvunu.mes net nezinojom.kad tu tokia. Uztat rinksim parasus .laikas keisti pirmininke

Jefimovai

Jefimovai portretas
Jefimova uzsakyk budeles pas tarybos nari Lieki.. jis renka parasus ne del budeliu.o nori buti gal miesto meru.baisu.

Pas Efimova vyrai šniurais eina

Pas Efimova vyrai šniurais eina portretas
Ir pati mačiau miža tiesiog prie juos laiptinės. Va kokia pirmininkė

Straipsnio autorei

Straipsnio autorei portretas
Kodel kurstote neapykanta gyvunams?

As

As portretas
Ka nuaras sterelizavo ir paleido kita diena.i salti.neveltui tai karantinavimo tarnyba.

Lina

Lina portretas
Jefimova lauk is pirmininkes pareigu.tokia mums nereikalinga. Pateik ataskaitas kur isleisti pinigai. Ka tu esi padarius kaip pirmininke nieko nulis. .Matai nebezinai kur pasireiksti .katinai mat uzkliuvo. Tegu seria saunuoles motereles.Pagarba.

Goda

Goda portretas
Anonimui Turbūt pats esi parazitas,nes tokį komentarą rašo tik išsigimėliai ir bukapročiai ligų platintojai.Gyvūnai iš dangaus nekrenta.Tokie kaip tu juos ir išmeta.

"Zanūdoms"

"Zanūdoms" portretas
Kas per pasakymas senos bobelės maitina katinus, jūs patys į save pasižiūrėkit kai vyriokai apmyža visus namo kampus ar įėjimus tai nieko, kai vadinamieji bomžai laiptinėse gyvena nieks piršto nepajudina , prie buvusio kinoteatro "Vaiva" net suoliukus nuėmė kad "bomžai" nesėdėtų vadinasi išspręsta, o katinai, žuvėdros ir kiti gyvūnai maišo o jūs patys niekam nemaišot... jūs jau bendraut dauguma nebesugebat

savanaudžia padarai

savanaudžia padarai portretas
kai kurie žmonės. Katės, naminiai gyvūnai, kurie ne savo valia atsidūrė gatvėje. Vyresni jau žino, kad gyvenimas būna negailestingas, tai ir padeda, maitina kates, o visokie egocentrikai, galvoja, kad pasaulis tik apie juos sukasi, man gerai, o kiti nerūpi, bet kažkada jie pasens, kokie bjaurūs bebūtų ir tad sužinos, kad niekam nereikalingi, kažkam trukdo, kažkam smirda, to jiems ir linkiu bei kuo greičiau.

tokios kaip tu Ina išmeti gyvūnus

tokios kaip tu Ina išmeti gyvūnus portretas
tad gyvūnų dėl tokios kaip Ina , Efimova atsiranda lauke vis daugiau tokios išmeta kaip daikta ----tad geri išauklėti, dori žmonės maitina pastato dežutes. Ačiū jiems. O tokios kaip Ina Ir EFIMmmm,,...., turi bausmės atlikti už žiauru elgesi su gyvūnais

Ina

Ina portretas
Jau seniausiai įrengtos tos šėryklos,bet alia visokių mylėtojų dar vis atsiranda. Ir landžioja po svetimais balkonais su savo bliūdeliais. Jeigu jau taip mylite tuos gyvūnus,tai niekas nedraudžia -imkite į savo namus ir globokite. Bet ne- lengviausia tą klapatą suversti ant kitų.

Edita

Edita portretas
Kokias zmogui pavojingas ligas platina katinai.⁉️ Auginau kate ir vaika. Visi sveiki❗Vaiku dezes reikia padaryt uzdengiamas. Ir naminis katinas ar suo gali jas pridergti. Beseimininkius gyvunus padaro patys zmones ismesdami gyvent i gatve. PRISIIMKIT ATSAKOMYBE❗Kate nera laukinis gyvunas. Isigydami gyvuna zmones neprisiima atsakomybes iki gyvuno gyvenimo pabaigos juo rupintis❗Tik neatsakingas zmogaus elgesys kates padaro benamemis❗❗ Kol savivaldybe neirenge legaliu seryklu gyvunai PRIVALO buti maitinami. Kitaip jie neisgyvens❗

darius

darius portretas
ziaurus zmones, kas to nesupranta

terroras

terroras portretas
ar Mogiliovo g taip pat Efimova terrorizuoja gyventojus?

jojo

jojo portretas
Mogiliovo 3...taip pat ..

klaipedietis

klaipedietis portretas
katėms suteikti teisę balsuoti vagis liberalus

kaip tokios Efimivickos gali administruoti?

kaip tokios Efimivickos gali administruoti? portretas
Efimiękos pirma perskaityti bent 1 įstatyma ir jais vadovutis. Šita Efimiėka ka ten tu darai? Ar Putkos statitinė esi?????

o miestietė tai Efimova?

o miestietė tai Efimova? portretas
AUUUU Efimka čia tu staugi????

Efimova neatlieka savo pareigu

Efimova neatlieka savo pareigu portretas
Effffiiimova. Privalau sterializuotiems gyvūnams užsakyti budėlias žiema ir ženkala? Ar nežinau? Jai neatlieki savo parigu eik gatves šluoti......

Kaip panaudoji eksploatacinės lėšas?

Kaip panaudoji eksploatacinės lėšas? portretas
Efimova vaidina kad dirba, dumina akys buto savininkams. O klausimas Kaip panaudoja eksploatacinės lešas? Yra neaiškumu

Rasa

Rasa portretas
Naujakiemio 13 tas pats, viena bobelė su savo katinais visus terorizuoja

Kaciuzudikams

Kaciuzudikams portretas
Atsimenu kai išgalabijo visas kates aplink musu rajona vingio gale.tai savo akim maciau vorele žiurkes žygiuojancias is rusio i rusi.linkiu jums kačiu žudikams kad žiurkes ateitu pas jus per unitaza ir subines pakasytu.žudikai

Aha...

Aha... portretas
Tie katinai patys atsiranda, nukrenta is dangaus??? Gal tegul tie patys zmones ir neismeta tu vargsiuku guvuneliu... Ir visuose kiemuose tas pats, bet.... Kol zmogus netures smegenu, kad reikia buti atsakingam uz gyvuna, kastruoti, sterelizuoti tol nebus tvarkos. Tai kad... kaimynai kaimyneliai pacius taip ismesti ir isgyvenkit kaip norit... NEIMKIT GYVUNU, NES SU JAIS REIK GYVENTI, RUPINTIS ILGUS,METUS. GYVUNAS-TAI NE SIUKSLE AR ATSIBODES ZAISLAS!!! GYVUNAS-PILNAVERTIS SEIMOS NARYS, ISTIKIMIAUSIAS DRAUGAS.

Rs

Rs portretas
Svarbu man yra gerai ar ne, Jefimova?:-)

miestietė

miestietė portretas
Kates po balkonais šeria nukvakusios bobos pensininnkės arba priešpensijinio amžiaus,kad koks pagyvenęs vyras šertų kates neesu mačiusi.Ir pas mus kieme matau,kaip neša maisto atliekas po priešais esančio namo balkonais,smarvė nuo kačių sysių eina,kad nosį laužia ypač vasarą.

Efimova ar tu skatini žudyti?

Efimova ar tu skatini žudyti? portretas
Tokios skatina žudyti , PO TO JAUMIMAS ŽUDO

Efimovai siūlome eiti lauk iš paregu

Efimovai siūlome eiti lauk iš paregu portretas
Manome neatlieka savo darbu tinkamai. Problemos su ataskaitomis. Neaiškumai su finansais. Ir kam tokia reikalinga?

Kur pradangini savininku pinigus?

Kur pradangini savininku pinigus? portretas
Evimova kur pradangini buto savininku pinigus?

Gyventojas

Gyventojas portretas
Mums nereikalinga tokia adm Efimova. Į ka pavertė mūsų turta? Nesirupina. Siūlom jai trauktis lauk iš pareigu

Kodėl Efimova nepateikia

Kodėl Efimova nepateikia portretas
Ataskaitas už savo veikla. Kuo slepi? ar katinais dangstaisi?

Efimo va model blogai dirbi?

Efimo va model blogai dirbi? portretas
Kodel namo rūsiai purvini?

Konfliktinei efimova

Konfliktinei efimova portretas
Kodel sterializuotems gyvūnams neužsakiai budelės ir ženkla?

Ar čia ta efimova

Ar čia ta efimova portretas
Kuria iškvietė nuara kad gyvūnus išžudytu. Bet nuaras sterializavo ir paleido. Šaunuoliai gyventotai lad pasirupino gyvūnais sterializhotiems bent dežutės pastatė

keistuolis

keistuolis portretas
o jus pabandykit paaiskint tiems kurie bendro naudojimo balkonuose dziausto drabuzius, kokios ten ligos tyko, balandziu prisikta, tie tai ligas platina dar baisesnes, nei meilus pukuoti padareliai!

...

... portretas
ko čia dabar skundžiasi.. atrodo kad gyvas padarui nereikia nei maisto nei pastogės.. tai jei jau taip blogai tai eikite pasirūpinti padėkite kačiukams surasti namus ar sterelizuokite.. o eina ir per visur skundžiasi, kad tik kitam užkrauti , o o pačiam nieko nedaryti ....

dj

dj portretas
ehh.. eilini karta pasireiskia zmoniu bukumas. Tam tas maiso, kitam anas. Isnaikinkim kirus, balandzius, beglobius gyvunus, meistrus, darancius kaimynui remonta, valdzia ir viska aplinkui, kas mane erzina. Kvailiams vis kazkas negerai.

Kirai

Kirai portretas
Tikrai didesnė problema , apsigyveno ant stogų, baisu pagalvoti, kas ten darosi.

Atsakykite valdininkai kaciu myletojai

Atsakykite valdininkai kaciu myletojai portretas
Priesais namus Alksnynes gatveje, nuo vieno balkono, prie kito laksto grazi seimynele 5 katytes, labai grazus. Kitais metais bus ju daugiau, kokia 15. Taigi yra ka galvoti tiems humanistams, kurie netoli garazu itaise seryklas, kuriose maisto nerasta ir kaciu ten nera. Kas turi ten delioti maisteli, tai tegu atsako, kurie sumokejo uz siu gamyba.Jeigu state, mokejo mokesciu moketoju pinigus, tai galvojo apie tolesne eiga, kas atsakys?

Anonimas

Anonimas portretas
Dėl to anonimu ir pasivadino, nes tikras vardas DEGENERATAS.

> RDN

> RDN portretas
Viskas teisingai, tik siaip del bendro isprusimo, tai zuvedru Klaipedoj yra ziauriai mazai, o tai ka vadinat zuvedrom yra kirai. O siaip del katinu, tai naikint juos reikia, o tuos maitinancius priverst pasiimt i namus. Ps Auginu kaciuka paimta is gatves

Anonimas

Anonimas portretas
Ei, zmogeli, po kurio balkonu nukvakusios senos bobos irenge kaciu serykla PAPILK CHLORKES po balkonu DINKS VISOS KATES su senom priekvaisom. Jeigu nenori chlorkalkiu yra dar daug visokios chemijos. ISNAIKINKIME valkataujancias kates ir sunis - ligu nesiotojus. Taip pat tuos gerasirdzius PARAZITUS kurie seria PARAZITUS.

R. D. N

R. D. N portretas
Kas siutina, tai siutina. Niekas neliepia tų gyvūnų naikint. Jei jau taip myli, pasiimk namolio arba tapk savanoriu, ir pasiėmęs visus benamius gyvūnus, nuvyk į prieglaudas ir ten darbuokis. Dar noriu pasiskųsti ir dėl teršiančių balandžių bei klykiančių žuvėdrų. Irgi 21 amžiaus bėda- netvarkos, triukšmo ir ligų nešėjai.

Neabejingas žmogus

Neabejingas žmogus portretas
Klaipėdos miesto tvarkymo ir švaros taisyklių 30 p. reglamentuoja, kad Gyvūnai laikomi pagal galiojantį Lietuvos Respublikos gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymą, Gyvūnų laikymo savivaldybių teritorijų gyvenamosiose vietovėse tvarkos aprašą, patvirtintą Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus įsakymu, ir Gyvūnų laikymo Klaipėdos miesto savivaldybės teritorijos gyvenamojoje vietovėje taisykles, patvirtintas Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu. Gyvūnų laikymo savivaldybių teritorijų gyvenamosiose vietovėse tvarkos aprašo 7.3 p. yra įtvirtinta, kad Gyvūnų laikytojas, be Gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatyme nurodytų pareigų, turi užtikrinti, kad VIEŠOSIOSE VIETOSE (DAUGIABUČIO KIEMAS YRA VIEŠOJI VIETA), dviejų butų ar daugiabučių namų bendrojo naudojimo patalpose, pvz.: atviruose balkonuose, rūsiuose, koridoriuose, laiptinėse ir kt., GYVŪNAI NEBŪTŲ paliekami be priežiūros ir (ar) LAIKOMI.

KLP

KLP portretas
blusoslenda i namus nuokaciu, jokiu budu ju negalima maitinti

Rasa

Rasa portretas
Tokį vargą mes jau turėjome. Vasara buvo karšta o kelios bobulytės įrengė visą kačių viešbutį po balkonu. Tai dėl baisios smarvės nebebuvo įmanoma išeiti į balkoną ar langą praverti.Bet pagaliau išgyvendinome tą reikalą . Tad nepavydžiu tos "laimės" kitiems. Negana ,kad nehigieniška,bet ir tas svetimų žmonių landžiojimas po tavo balkonu įvairiu paros metu -siutina.Jeigu jau atsiranda tų mylėtojų ,tai gali auginti savo bute ar važiuoti į prieglaudas,ten visada trūksta ir maisto ir atliekamų rankų.O kur dar blusos,kurias užneša neprižiūrimos katės...

liberalas

liberalas portretas
Klaipėdiečiai turi būti liberalūs ir vykdyti savivaldybės liberalų vagių gaujos sumanymus

klp

klp portretas
Kova su vėjo malūnais,tos " bobulkos" yra ligoniai, ir pas mus Vingio gt tas pats, nors sekančiame kieme pastatė savivaldybe namelį šėrimui.Šeria kai nieks nemato, smarve, betvarkė, šuniukas pasigavo nuo tų kačių infekciją, mašinai laidus, apdailas nugriaužė maži kačiukai.Nieks nepadeda...

kaimynas

kaimynas portretas
o kur Šakalienė padėjo namelius uz kelis tūkatančius
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių