Per žingsnį nuo tragedijos: po Klaipėdos miestą klaidžiojo briedis

Kitas

Kitas portretas
Išgirdo triubos garsus ir atėjo paziureti.

KLP

KLP portretas
Čia jau visiškas žiniasklaidos dugnas.... Karbauskis išėjo atostogų, tai nebėra apie ką rašyti...?

mrr

mrr portretas
tiems kuriems "tegul vaikšto, kam trukdo". Taip, Jūs galite tiesiog nekomentuoti

tragedija

tragedija portretas
Čia kur ta tragedija? Žurnalistė parisišiko?

Vistik

Vistik portretas
reikėtų pamažu pratintis prie gyvūnų aktyvumo mieste. Kaip ir paukščiai, žinduoliai traukia senaisiais savo takais, kuriais juos stumia jų kraujo balsas genuose. Dabar tokį elgesį sąlygoja dar ir gyvenimo sąlygos. Ko čia tie žmogai klykauja, kviečia tas neįgalias a'lia gyvūnų priežiūros imones jeigu reikia reaguoti visai ramiai...Tokie ,,gelbėtojai" gali tik nelaimę atnešti ne tai kad gelbėti. Aš jei žinočiau ka toks Klajūnas atsirado, mielai pasėdėčiau namie ir pasižiūrėčau iš balkono kap briedis vaikšto apačioj ir rupšnoja dar kiemsargio nenupjautą žolę...O jei rimtai, tai žmonėms reikia žiūrėti į Gamtą ir jos vaikus TAUSOJANČIAI. Ir leisti ,,mūsų jaunesiesiems broliams"gyventi savo gyvenimą. Netrukdant savo taisyklėmis ir pertekliniu reguliavimu. Jie - gi aršiai nei į savo teritoriją negina, nei mus mokesčiais apdeda:)

Vistik

Vistik portretas
reikėtų pamažu pratintis prie gyvūnų aktyvumo mieste. Kaip ir paukščiai, žinduoliai traukia senaisiais savo takais, kuriais juos stumia jų kraujo balsas genuose. Dabar tokį elgesį sąlygoja dar ir gyvenimo sąlygos. Ko čia tie žmogai klykauja, kviečia tas neįgalias a'lia gyvūnų priežiūros imones jeigu reikia reaguoti visai ramiai...Aš jei žinočiau ka toks Klajūnas atsirado, mielai pasėdėčiau namie ir pasižiūrėčau iš balkono kap briedis vaikšto apačioj ir rupšnoja dar kiemsargio nenupjautą žolę.O jei rimtai tai žmonėms reikia žiūrėti į Gamtą ir jos vaikus TAUSOJANČIAI. Ir leisti ,,mūsų jaunesiesiems broliams"gyventi savo gyvenimą. Netrukdant savo taisyklėmis ir pertekliniu reguliavimu. jie - gi aršiai nei į savo teritoriją nepretenduoja, nei mus mokesčiais apdeda:)

Nk

Nk portretas
Pamatyti briedį su ragais ryte - blogas ženklas vedusiems vyrams.

DVM

DVM portretas
Ar žinote kiek toli briedis gali įeiti į miestą? Iki centro. Po to jis išeina.

Kaunietei iš Kaimo

Kaunietei iš Kaimo portretas
Homoseksualios problemos

Miestietė

Miestietė portretas
Juk nuo akmens amžiaus jie čia. Tik va, ta žmonių civilizacija!, (Civilizacija!, kuri naikina pačius save)

Anonimui Pidarui ir >....

Anonimui Pidarui ir >.... portretas
Gauruotas asilas

Fu

Fu portretas
Tik tų pačių nuarinių žudikų kad neprileisti.

...

... portretas
TRAGEDIJA į ką tos bobos savo Vyrus paverčia. ;D

to to kartojasi

to to kartojasi portretas
kas sėkmingai grįžo, tikriausiai ne jūsų protelis? Lietuvos rytas 28,04.2018. Uostamiestyje – briedžio tragedija: klaipėdiečiai išvydo kraupų vaizdą.Klaipėdoje šeštadienį viduryje miesto įvyko tikra tragedija. Prie Naujojo turgaus paryčiais žmonės teigė girdėję triukšmą, tačiau tokio jo šaltinio tikrai nesitikėjo. Ryte praeiviai išvydo ant metalinės tvoros pasimovusį briedį. Apmaudu tai, kad gelbėjimo tarnyboms apie laukinio gyvūno nelaimę pranešta tik apie pusiaudienį. Atvykę gelbėtojai gyvūną nukėlė nuo metalinės tvoros, tačiau padėti gvūnui jau nepavyko. Briedis nugaišo. Tai ne pirmas atvejis kai briedžiai atklysta į miestą ir žūsta. Skaitykite daugiau: lrytas.lt/gamta/fauna/2018/04/28/news/uostamiestyje-biredzio-tragedija-klaipedieciai-isvydo-kraupu-vaizda-6124348/

Piktas

Piktas portretas
Greiciau migdyti ir vezti i normalu miska. Zaidzia cia puse dienos.

to kartojasi

to kartojasi portretas
Labai atlyžiai skaitau ir žiūri bet kiekvienas turbūt matom tai ką norim. Kiek pamenu visi sėkmingai grįžo į namus ir kur tos kančios to gyveno Jus su juo bendraujat susikalbat?

bliamba

bliamba portretas
vakar maciau kaip ponas ezys su savo ponija ezene ir su savo vaikuciais -ejo per gatve. Taip malonu buvo matyti .. :)

to to kartojasi

to to kartojasi portretas
pernai rašė, kaip prie naujojo turgaus ant tvoros briedis pasismeigė, ir užpernai buvo atvejų, praktiškai kiekvienais metais rašo, skaitykit spaudą, žiūrėkite naujenas, kils mažiau kvailų klausimų.

miestelenas

miestelenas portretas
Lietuvos institucijos dar kart parodo kaip nieko nesugeba ir neturi nei apmokymų nei kompetencijos spręsti eilines bėdeles. Užsienyje labai humaniškai ir tvarkingai sutvaarko. Užmigda gyvūną, įdedi į tam skirtą automobilį - jau turėtu turėt bent vieną ir su ekspertu, veterinaru ar dar kokiu ....aru nugabeni į mišką, kur briedžiui suleidžiama vaistų pabūdimui ir t.t., atbudinamas ir pafilmuojama graži istorija, tada per žinias parodai kaip visi profesonalaii sudirbu ir kad jokių nelaimių, avarijų neįvyko ir svarbiausia briedis saugus ganos toliau miške ... o dabar ... ekspertė siūlo žmonėm . jei galima, pavyliot briedį į mišką :D tegu stora šikna pakelia ir vilioja tą briedį kad ir į lovą pas save..

to kartojasi

to kartojasi portretas
Kur, kada, kaip kasmet tie gyvūnai susižaloja galima konkrečiai??????

manau

manau portretas
cia musu draugas

Nesuprantu.

Nesuprantu. portretas
Tegul vaikšto. Koks jūsų reikalas.Tik reikia žiūrėti kad ko nesužeistų - briedis vaikų ir žmonių o automobiliai - briedžio.Be to laikas priprasti kad fauna vis daugiau atsiranda miestuose. Miškų neliko o kaimuose vilkai siautėja.

Eigulys

Eigulys portretas
Prisistato namu miskuose, gyvunams nera kur dingti.

Kartojasi

Kartojasi portretas
Kaip ir kiekvienais metais lauksim kol susizalos o po to dar ziures visi 24h i besikankinanti gyvuna kol atvaziuos tarnybos

Saule

Saule portretas
Ieško gimtų namų-miškų

to " tarnyboms"

to " tarnyboms" portretas
tai gal žinai tą garsą, ateik patrimituosi.

Expertai

Expertai portretas
Laputes jau su miestu susipazino ir iskeliavo, nera cia ka veikti, atsiunte briedi pasiziureti......gal kas senamiestyje pasikeite, .gal zmoniu atsirado.......

'tarnyboms'

 'tarnyboms' portretas
yra budad briedi isviliot: isgaunant briedzio pateles skleidziama garsa. Silpnos tarnybos nieko nezino.

bosas

bosas portretas
tegu vaikscioja,ar kam maiso?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių