Po „Maximos“ – vadovauti nors ir uostui?

Asta

Asta portretas
Bet jau autoriaus stilius - neduok Dieve, kaip kokio smuklininko: "iš nežinia kur atitempto... uosto nematęs". Gėda. Bent jau žodžius mandagesnius reikėtų rinktis. Juolab, kad apie išsilavinusius žmones rašote

Pastebėjimas

Pastebėjimas portretas
Straipsnyje aiškiai nurodyta, kad iš Susisiekimo ministerijos komentaro paprašyta ir kai bus gauta paskelbs. Problema yra ta, kad Susisiekimo ministerija nenoriai teikia komentarus ypač jei jiems klausimai nėra palankūs.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Ne žurnalistai kalti, kad Lietuvoje vieni su kitais tampriai susiję ir nori savo pažįstamiems surasti gerus postus. Ir ne šiandien tai prasidėjo. R.Masiulis į gerus postus jau statė savo pažįstamus. Toks reiškinys neturėtų būti toleruojamas.

Zurnaliuga

Zurnaliuga portretas
Vadovelinis pvz. kai zurnalistai uzsiima visuomenes nuomones formavimu, o ne zurnalistika. Realiai nepatingesiu apskusti zurnalistu tarnybines etikos komisijai. Ne uzsakomiesiem straipsniam!

Spaudos šiukšlės

Spaudos šiukšlės portretas
Pateikiama, kaip faktas, kai niekas neįvyko. Žurnalistas bent jau galėjo paklausti ministro ir Misiūno, kiek jo prielaidos teisingos. Pagal komentarus matosi, kad žmonės dėl negeba mąstyti savo galva.

Padėka

Padėka portretas
Ačiū autoriui, profesionalus žurnalistas, teisingai ir drąsiai parašo apie uostą. Turi gilesnį supratimą apie jį nei kiti.

Nustebintas

Nustebintas portretas
Siaubas, kas darosi? Ar nesusidaro įspūdis, kad Lietuvoje formuojasi atskiros valdžios klanų grupelės? Ar neatrodytų, kad laikas kažkam pradėti daryti valstybėje tvarką?

Taip

Taip portretas
Ateina R.Masiulio draugas is Maximos grupe kuris reme i prezidentus Simonyte.Skaitykite spauda.

benderas

benderas portretas
ir dar, čia masiuliniams landsberginiams grubliauskiniams, žiūrėkit, kad nereiktų šliaužti keliais pas tą vaitkų, pas karbauskį, pas tuos kolhoznykus

benderas

benderas portretas
nu ką, lopai, kaip jums dabar šitas ministeris??? cha cha cha. tikiuosi prezidentu taps skvernelis ir šitas žiurkė "skaidrusis" rokutis kartu su mama tulpe nuskęs kanalizacijoj, kur jiems jau seniai laikas buvo. kokia gėda už tokią valstybę

AK

AK portretas
Klaipėda ausis suglaudusi šoniuki pro visą pasitvarkymą.

opa

opa portretas
gal pastebejot kad siais metais apie meskas nieko neraso...iki tol kas met ir nuotrauku ir aprasymu budavo...

verlickas

verlickas portretas
Tai tkras uostas. Gentvila priglaude kai reikejo, dabar kitus glaudzia. Kai reikia. Priegloba laivu ir zmoniu.

Klaipėda

Klaipėda portretas
Nu Matutis darosi tiriamosios žurnalistikos asas? Visas straipsnis, kažkokios pamazgos be realių argumentų. Blogas dėl to, kad pasiūlė tas, ir dirbo kartu su tuo. Kolūkio metraštininkas.

Linas

Linas portretas
Visi jūs komentatoriai asilai, komentuojat tam kad rasyti, o nepatinka smarvė, valinkint n....i iš tos Klaipėdos ir ne.....t proto, niekas to nesustabdys ir niekas nieko nepakeis, babkės stovi aukščiau už viską!!!

klaipedos gyventojas

klaipedos gyventojas portretas
baisu i ka pavirto klaipeda , kol uostui vadovavo vaitkus, visur uztersta, smarve, dulkes, nuodingi kroviniai, kuriu , normalus uostai neprima krauti.o,klaipedoje ,naktimis tik ir vazineja tersdami miesto gatves krovininiai sunkvezimiai.kai vejas nuo juros, tai kencia gyventojai, o, kai vejas is rytu, tai visas brudas nuseda i vandeni...i marias. kur tie zalieji...?ar kas yra atsakingas uz vandens kokybe mariose?padidejo uosto pelnas, bet tai kokia kaina? ar i zmoniu sveikata nusispjaut?

nuomone

nuomone portretas
Nejuokinkit su tokiais rašinėlio pavadinimais.

Zalemunčikui

Zalemunčikui portretas
Landsbergininkai visi tokie oligofrenai kaip tu? :) kad ne gudruoliai- žino visa Lietuva, bet tu- ypatingas ligonis :)

zelemuncikas

zelemuncikas portretas
Ir be akinių matosi,kad paskvilis išvingiuotas kolchozo mėšlo kratytuvu.Ir vis dėl beraščio milicnyko prastūmimo į prezidentus.

$oblos bazaro topas

$oblos bazaro topas portretas
Interesu konfliktas Masiulio hebroje:) Kodel ne jaigu tu KNOW HOW:)

Taigi

Taigi portretas
Straipsnis turėjo būti pažymėtas kaip užsakytas ir apmokėtas iš tokios tai sąskaitos.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Bijokit Dievo. Gali kilti nesklandumų taip gerai sustyguotam Karbauskio trąšų bizniui.

Zjdsk

Zjdsk portretas
Vaitkaus rašinėlis

Portalo redakcija,

Portalo redakcija, portretas
ar jums neatrodo, kad straipsnio autorius peržengia žurnalistinės etikos normas ir nepirmą kartą bando įpiršti savo nuomonę, kuomet rašoma apie uosto direkcijos reikalus po Vaitkaus atleidimo. Jau nepirmas jo straipsnis bandantis įteigti, kad Vaitkaus atleidimas buvo labai blogas veiksmas. Dabartiniame straipsnyje naudojamos frazės "rengiasi prastumti", "iš niekur atitemptas Uosto direkcijos vadovas, kuris greičiausiai net ir nėra matęs uosto", norint suformuoti neigiamą nuomonę apie ministro daromus sprendimus. Žurnalistika turėtų būti objektyvi, o naudojami žodžiai neutralūs. Jau nerašant apie tai, kokias žinutes šis žmogus rašinėja socialiniuose tinkluose.

Aha

Aha portretas
Gandragalviai sukruto Prasideda šmeižto kompanija

Velykinės nuotaikos

Velykinės nuotaikos portretas
,,Pilkasis kardinolas" jaučia savo galą, todėl kaip perekšlė, į visus kampus bando sukišti savo kiaušinius

tomas

tomas portretas
Svarbiausia, kad nebūtų Karbauskio parankinis.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių